Je zvyklý používat kondomy

Anonymní
25.5.20 00:16

Je zvyklý používat kondomy

S partnerem chodím už skoro rok a on stále používá při sexu kondomy. S bývalým přítelem jsme kondomy přestali používat asi po třech měsících vztahu, potom co jsme si oba zašli na testy. Když jsem to před nějakou dobou navrhla současnému příteli, tak mi řekl, že to není potřeba. Prý s manželkou používal kondomy celou dobu co spolu byli a to spolu byli dvacet let! Je na ně zvyklý a asi to nechce měnit. Mně to ale s kondomem úplně nevyhovuje a přijde mi škoda používat ho v trvalém vztahu. On je tedy teprve můj třetí sexuální partner, takže nemám moc co porovnávat, ale podle minulého partnera soudím, že i on si to samozřejmě bez kondomu užíval více. Máte zkušenosti s tím, že je muž na kondomy zvyklý a nechce je přestat používat? Jak to máte u Vás?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1751
25.5.20 00:22

Pouzivam kondomy se vsemi partnery uz asi 10 let a je to v pohode. Daji se zkouset i ruzne tloustky a nelatexove, ze clovek moc nepozna rozdil. I pritel rikal, ze ty nejtensi a nelatexove jsou temer jako bez nich, uz tam moc rozdil neciti. Tesne pred menstruaci jsem ochotna jako ochranu pouzit Pharmatex, ale jine metody mi neprijdou tak spolehlive, nehormonalni telisko nechci, prerusovanou souloz taky a hormony uz tuplem ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
25.5.20 00:28

Myslím že je to velmi emancipovaný muž, vzal otázku antikoncepce na sebe aby na to partnerka nemusela myslet. Taky tím zabrání situaci „selhala mi antikoncepce“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22473
25.5.20 00:38

Nechce děti a nehodlá se v otázce antikoncepce spoléhat na partnerku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.20 00:47

No, chce se evidentně s antikoncepcí spolehnout sám na sebe. :)

Já používala kondomy vždycky, ty bezlatexové jsem nijak nepociťovala, ani žádný z mých partnerů. Vyhovovaly nám. Se součaným partnerem byly kondomy problém (než z jeho strany, prostě fyzický), tak jsem používala klobouček. Prostě záleží, jestli on chce používat kondom jen jako ochranu před nemocema nebo před případným otěhotněním. Vypadá to na to druhé. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.20 01:10
@Janli píše:
Nechce děti a nehodlá se v otázce antikoncepce spoléhat na partnerku…

Tak děti rozhodně nechce, taky mu bude 46 :) A já to mám stejně, protože je mi zase naopak teprve 23 :) Taky si dávám sakra pozor abych brala antikoncepci správně i přes kondom + většinou ještě používáme spermicidní gely. Ten sex si chci ale užít, proto si myslím, že když se chráníme jiným způsobem, tak není kondom potřeba.

• Citovat
  • Nahlásit
22473
25.5.20 01:12
@Anonymní píše:
Tak děti rozhodně nechce, taky mu bude 46 :) A já to mám stejně, protože je mi zase naopak teprve 23 :) Taky si dávám sakra pozor abych brala antikoncepci správně i přes kondom + většinou ještě používáme spermicidní gely. Ten sex si chci ale užít, proto si myslím, že když se chráníme jiným způsobem, tak není kondom potřeba.

No, on asi viděl ve svým okolí pár případů, kdy dívčina přestala brát antikoncepci záměrně a bez konzultace s partnerem. Zkus nadhodit do diskuze téma vasektomie… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3413
25.5.20 01:40

Ptas se na zkusenosti - Kondom jen v ohrozeni zivota. Osobne nechapu, ze to nekdo muze pouzivat dlouhodobe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
25.5.20 03:28

Znam muze, kterym s kondomem ani nestoji a znam muze, kteri se bez kondomu k zensky pomalu nepriblizi ani na metr.

Mas o vic jak o dvacet let starsiho partnera, naprosto ho chapu, ze to posledni, co by chtel, je povesit si na krk o polovinu mladsi tehotnou zabu, a ze to tudiz odmita riskovat. A tech pripadu, ktere “otehotnely pres antikoncepci,” zvlast kdyz ten chlap treba neni uplne chudej, je az prilis mnoho (zvlastni, ze u tech chudych se tyhle nehody tak casto nedeji :-D)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34693
25.5.20 05:57
@Anonymní píše:
S partnerem chodím už skoro rok a on stále používá při sexu kondomy. S bývalým přítelem jsme kondomy přestali používat asi po třech měsících vztahu, potom co jsme si oba zašli na testy. Když jsem to před nějakou dobou navrhla současnému příteli, tak mi řekl, že to není potřeba. Prý s manželkou používal kondomy celou dobu co spolu byli a to spolu byli dvacet let! Je na ně zvyklý a asi to nechce měnit. Mně to ale s kondomem úplně nevyhovuje a přijde mi škoda používat ho v trvalém vztahu. On je tedy teprve můj třetí sexuální partner, takže nemám moc co porovnávat, ale podle minulého partnera soudím, že i on si to samozřejmě bez kondomu užíval více. Máte zkušenosti s tím, že je muž na kondomy zvyklý a nechce je přestat používat? Jak to máte u Vás?

Zřejmě nechce děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5498
25.5.20 06:06
@Anonymní píše:

Ale zase od neho nikdy nic nechytnes…HPV, kvasinky.atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10422
25.5.20 06:31

Konečně rozumnej chlap. Když vidím tady ty zázračný otěhotnění jako přes antikoncepci (tedy on dítě nechce, tak ona na tajnacku výsadi prášky). Takhle by to měli dělat všichni chlapi. Jo a pak ještě po styku kondom spalit(jsou tu i expertky co vytáhnou sperma z kondomu a cpou si ho do pipky).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11113
25.5.20 07:02
@Anonymní píše:

No, tohle dost podstatně vysvětluje situaci. Asi má trochu strach, aby se to nesplašily hormony v tvém věku. A sex se dá užívat i s kondomem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4912
25.5.20 07:22

On se asi jisti, ale pro tebe super, ze do sebe nemusis rvat HA. Za mne ohromne plus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20291
25.5.20 07:46

Vždyť je to super. Konečně někdo s mozkem. Trošku nechápu, proč ti to vadí. Milenec má zůstat milencem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat