Originální zábava a hry na svatbu

58
25.5.20 10:23

Originální zábava a hry na svatbu

Ahoj, letos dělám svědka, poradíte mi prosím nějaké zábavné a originální hry, které běžně na svatbách nebývají? (nechci žádný kočár, židličkovanou nebo tombolu) :) díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6985
25.5.20 10:26

Gangbang s nevěstou a svědkyni? :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1904
25.5.20 10:29

Jsi mi připomněl/a, proč doufám, že letos nebudu muset nikomu na svatbu :P Bych se při organizované zábavě vždycky nejradši schovala pod stůl.

Příspěvek upraven 25.05.20 v 10:32

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13380
25.5.20 10:29

Primárně si to domluv se snoubenci. Opravdu chtějí řachandu a humory na své svatbě? Přímo a výslovně tě zaúkolovali tím, abys to vymyslel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17198
25.5.20 10:31

Hlavně žádné originální hry a zábavu :roll: to už se lidi neumí na svatbě normálně sami bavit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2520
25.5.20 10:33

Mně to vždycky přišlo jako hrozná trapárna, ať mně bylo 20 nebo 40. Fakt to ještě někdo chce na svatbě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17198
25.5.20 10:33
@MrsNorris píše:
Jsi mi připomněl/a, proč doufám, že letos nebudu muset nikomu na svatbu :P Bych se při organizované zábavě vždycky nejradši schovala pod stůl.Příspěvek upraven 25.05.20 v 10:32

Trapas největší. Hlavně to povinné veselí u toho :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1341
25.5.20 10:37

@valacek
Souhlasím s ostatními, hlavně ne žádné hry, kdy se každý modlí, ať uz je konec. Je to tvoje iniciativa nebo to chtějí novomanželé?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12337
25.5.20 10:38

Já to mám třeba docela ráda, ale musí to sednout do aktuální nálady většině svatebčanům. My se loni skvěle pobavili v nočních hodinách u hry, který z chlapů udrží déle plný půllitr v natažené ruce před sebou :palec: Jednoduché, rychlé, vtipné, zůčastní se jen ti, kdo mají zájem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12337
25.5.20 10:40

Ale určitě se se snoubenci domluv, zda o to stojej. Stejně jako únos nevěsty - někdo to vážně nemá rád a může to pokazit náladu celé svatby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3337
25.5.20 10:43

Heleď, nenech se odradit. Asi znáš snoubence a ostatní hosty lépe, než místní diskutující, tak dovedeš posoudit, co jim přijde jako trapárna a co je bude bavit.
Už jsem byla na pár svatbách, kde se řídili výše uvedeným heslem, že se hosté přece pobaví sami a všechno ostatní je strašné a trapné, a už celkem brzy jsme nudou lezli po stole, řada hostů se i průběžně vydala na krátkou procházku po okolí. Prostě nebylo co dělat…

Každopádně, násilně organizované hry řada lidí fakt nemusí, což chápu. Takže já jsem se např. při přípravě programu na svatbu řídila několika zásadami, a to zejména tou, že všechno je dobrovolné a neprobíhá to tak, že v jednu chvíli někdo vytrhne svatebčany z toho, do čeho se zrovna zabrali (jídlo, hovor s někým), aby jestli chtějí, tak mají někam jít něco dělat - to ze slušnosti půjdou, i když vlastně nechtějí a pak budou otrávení jako přispěvatelky výše, z toho, že musely už Xkrát absolvovat ptákoviny typu svatební kočár.

Napiš mi SZ, nechci to tu zahlcovat, napíšu ti konkrétní tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3008
25.5.20 10:54

Byla jsem na svatbě, kde udělali svědci variaci na svatební kočár. Ženich byl motorkář a sbalil nevěstu na diskotéce a tak to byl příběh o tom, jak si nalestil přední kolo a zadní… A bylo to povedené a z řady svatebních kocaru to vybocovalo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
25.5.20 10:55

@Kockazvysocan @terien @mamina2017 @MrsNorris Vždycky mě udivi, že lidé mají potřebu zbytečně komentovat diskuze, i když se nikdo neptal na názor… Novomanželé, to tak chtějí, je mi poměrně jedno, komu se to zdá trapné…
@klamonožka Děkuji, ozvu se :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1904
25.5.20 10:57

@valacek
Seš na internetech první den?
Bys to tu chtěl organizovat jak tu svatební „zábavu“ :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
557
25.5.20 11:07

Na poslední svatbě ženich chytal ryby na magnetu, je rybář. A pak trochu pozměněné klasiky. Zkusila bych jít přes zájmy, profese novomanželů a vymyslet něco tematického.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama