Může se do mě udělat když si vezmu nouzovou antikoncepci?

14.12.19 11:44

Může se do mě udělat když si vezmu nouzovou antikoncepci ?

Dobrý den,

Chtěla bych se zeptat, je mi 16 let, měla jsem nechráněný sex a přítelem (byl to můj první pohlavní styk). Dvakrát se do mě udělal, po 3 hodinách jsem si vzala postkoitální antikoncepci Escapelle. Můžu být těhotná? Mám zajít na gynekologii?
Prosím o radu, mám stresy
Děkuji předem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

852
14.12.19 11:45

Holka měla by ses vzdělat, jak funguje ochrana jako PREVENCE.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23358
14.12.19 11:47

Když nemá rozum on, proč ho nemáš aspoň ty? Bez kondomu prostě nic nebude a už vůbec vyvrcholení dovnitř :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10200
14.12.19 11:48

@Anonym14003 ty nebudeš nejostřejší tužka v penálu, že? Jak to máme vědět, jestli můžeš být těhotná? Snad ses to učila ve škole, ne? Sex byl? Byl, takže ta možnost tam je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1770
14.12.19 11:49

A to chtějí tu hranici ještě snizovat :roll:
Nejdřív si o tom něco zjisti a pak sexuj.
Můžeš mi říct, proč necháváš kluka udělat se do tebe bez jakékoliv ochrany? Víš, co jsou ty post pilule za sajrajt?
Počkej na termín menstruace. Možná se nacekas, protože ta pilule ti to může pěkně rozhodit. Když nedorazí MS, vezmi kapesný a za pár desítek korun si kup v drogerii nebo lékárně těhotenský test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1277
14.12.19 11:51

Je ti 16 let. Měla bys už něco vědět o rozmnožování. Co ochrana? Kondom? Prášky? To, že si vezmeš postinor tě nemusí spasit. Je dost známých případů, kdy žena otěhotněla i přesto, že si ho vzala. :potlesk: A je to pěkný driak a nic zdravého. Takže nejdřív zkus myslet, než začneš sou*****. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1940
14.12.19 11:55

Tak proč to děláš když máš z toho pak stres? Počkej jestli dorazí menstruace, může to být i později když sis vzala pilulku po. Případně si pak udělej test. Gynekolog s tebou teď stejně nic neudělá. A příště pouzivej trochu hlavu a aspoň kondom. Těhotenství a případně pohlavní nemoci jsou hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23358
14.12.19 11:56

Jinak ty pilulky PO není antikoncepce, ale forma záchrany když antikoncepce selže. Je to jen na použití v nouzi, ne vůbec pravidelně. Měla by jsi si o tom něco přečíst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
14.12.19 11:58

Ty se nechas nekolikrat oplodnit a pak mas stresy??? To jsi retardovana nebo co? To nevis, ze takto se delaji deti? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17993
14.12.19 12:35

No můžeš být těhotná pilulka po nemusí zabrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
14.12.19 12:46

Pohoda, když to nezachrání pilule po, tak můžeš na potrat. Klídek. Pak to můžete zkusit znovu.
Takovou jednu jsem taky znala, nechala si tam naštěkat v 15ti, frajerovi bylo 27, studovanej klučina. No co, však to byl jen shluk buněk.
Když se chováš takhle nezodpovědně, tak ty nohy radši neroztahuj. Na sex by se asi měla vystavovat kartička. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1138
14.12.19 12:56

Ano, muzes byt tehotna :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2008
14.12.19 13:05
@lachtanice86 píše:
@Anonym14003 ty nebudeš nejostřejší tužka v penálu, že? Jak to máme vědět, jestli můžeš být těhotná? Snad ses to učila ve škole, ne? Sex byl? Byl, takže ta možnost tam je.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pardon, situace je sice k zbliti, ale ta tužka to mě rosekalo :mrgreen: :mrgreen: jinak ano prosím, proniknutí spermií do ženského rozmnožovacího systému opravdu může způsobit oplodnění. To je ověřený fakt, to američtí vědci podlozili. :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3840
14.12.19 13:20

Tak ve svém věku bys za 1) neměla sexovat a za 2) pokud už, tak nepustit spermie na místo určení. Tedy povolit vyvrcholení jedině mimo a ne dovnitř a to i s kondomem. I ten může prasknout a jsi v ři. ti, když nemáš žádnou jinou ochranu. Ano, těhotná být můžeš. Doufám, že nejsi a poučíš se!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12031
14.12.19 13:34
@truelly píše:
Tak ve svém věku bys za 1) neměla sexovat a za 2) pokud už, tak nepustit spermie na místo určení. Tedy povolit vyvrcholení jedině mimo a ne dovnitř a to i s kondomem. I ten může prasknout a jsi v ři. ti, když nemáš žádnou jinou ochranu. Ano, těhotná být můžeš. Doufám, že nejsi a poučíš se!!!

Proc by “nemela” sexovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama