Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Všechny zdravím
,
chtěla bych požádat o pomoc nebo radu, zda jste se někdo setkal s takovou vyrážkou? Dceři jsou 4 roky. 10dní před výskytem vyrážky měla 3 dny horečky. Po návštěvě pediatra potvrzeno CRP 120. Byly nasazeny antibiotika, které dobrala a za 2 dny se udělala vyrážka.
Při další návštěvě pediatra dostala injekci proti alergii a byla jí nabraná krev. Čekáme na výsledky. Doktor řekl, že se s tím ještě nesetkal…
Tohle nevypada na patou nemoc. (Ani sestou nebo sedmou.) Vsechny tyto nemoci jsou viroveho puvodu, takze CRP 120 by z nich nebylo. Alergie mozna.
Ta vyrazka se ji tedy udelala 2 dny po dobrani antibiotik?
Mne prijde, ze to vypadá přesne jako Tady číslo 13 druha fotka. Je tam i popis co s tím a příčiny - u vás nejspíše reakce na antibiotika
@Janča6 píše:
Tohle nevypada na patou nemoc. (Ani sestou nebo sedmou.) Vsechny tyto nemoci jsou viroveho puvodu, takze CRP 120 by z nich nebylo. Alergie mozna.Ta vyrazka se ji tedy udelala 2 dny po dobrani antibiotik?
Ano 2 dny po dohrání antibiotik
@Tichošlápek píše:
Mne prijde, ze to vypadá přesne jako Tady číslo 13 druha fotka. Je tam i popis co s tím a příčiny - u vás nejspíše reakce na antibiotika
Vypadá to opravdu velmi podobně
@Lucie_Sx píše:
Alergie na atb?
To by mel asi videt specialista.
Tyto antibiotika již dcera měla a nikdy s takovou reakcí. Teď to vypadá ještě hůř ![]()
@Lida-sim píše:
Tyto antibiotika již dcera měla a nikdy s takovou reakcí. Teď to vypadá ještě hůř
@Janča6 píše:Alergie se muze projevit i v prubehu zivota. Co drive nevadilo, najednou muze zacit vadit. Ale opravdu by to mel nekdo videt. Mate moznost zajit na alergologii?
Už jsme v nemocnici. Dceři začal včera otékat obličej tak jsem s ní jela na pohotovost.
@Lida-sim píše:
Už jsme v nemocnici. Dceři začal včera otékat obličej tak jsem s ní jela na pohotovost.
Ach jo
At je ji brzo lip
Zjistili, cim to je?
@Tichošlápek píše:
@Lida-sim a čím to je? Chudák, tak ať je jí brzy dobre
Dělají různé testy tak uvidíme.
@Janča6 píše:
Ach joAt je ji brzo lip
Zjistili, cim to je?
Zatím nezjistili. Dělají různé testy tak uvidíme.
Obnovuji diskuzi
Mohu vás poprosit o názor?
U nás na základce řadí 5 nemoc… Syn se mi dnes osypal. Ale neměl a nemá žádné teploty, ani horečky, tváře i celý obličej má v pohodě… U 5 nemoci mají být tváře rudé a horké… Díky za názory
@listicka85 píše:
Obnovuji diskuzi
Mohu vás poprosit o názor?
U nás na základce řadí 5 nemoc… Syn se mi dnes osypal. Ale neměl a nemá žádné teploty, ani horečky, tváře i celý obličej má v pohodě… U 5 nemoci mají být tváře rudé a horké… Díky za názory
Jo, takto u nasich deti vypadala vyrazka z 5. nemoci. Byla teda i na jinych castech obliceje, horecku mely. Ale nemusi mit vsechny priznaky.