Může to být covid?

12253
1.3.21 20:53

Může to být covid?

Syn byl minulý týden u souseda, pak v týdnu volala sousedka, že jsou covidní. Syn trochu kašlal, já mám teď už od pátku 37, 5, ale zase nekašlu. Trochu diskomfort v krku. Čich mám furt super, chuť taky… Znervózňuje mě ta zvýšená teplota a hlavně to, že neumírám. Protože při viróze, když mám i mírně zvýšenou teplotu, tak jsem totálně hotová.
Myslíte, že bych to fakt mohla mít? Mně se tomu nechce moc věřit. Na testy se mi jezdit nechce, stejně nikam nesmíme a sedíme furt doma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62997
1.3.21 20:59

Jo, můžeš.. U chlapa v práci 13 lidi a nikomu nic není. Ale pozitivní jsou všichni :think: to je tak strašně indivindy, že to bez testu nikdo nic neřekne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12253
1.3.21 21:02

@martina.se A myslíš, že bych tedy na ten test měla jít, i když jsme stejně v karanténě?
To bych asi musela na ty antigenní a tam je teď volný místo až někdy koncem týdne. Už jsem koukala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16039
1.3.21 21:05

Ano zajdi na antigenní test a hlavně se chovej tak, jak bys byla v karanétně. I se zbytekm rodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62997
1.3.21 21:06
@eva valoi píše:
@martina.se A myslíš, že bych tedy na ten test měla jít, i když jsme stejně v karanténě?

Jako já nepůjdu, pokud mě nevytrasuji, ale karanténu držím, no.. Já i děcka. Chlap vtipné stále chodí do práce a čeká na test, info přímo z hygieny :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16039
1.3.21 21:07

@eva valoi když zavoláš svému praktikovi, tak by ti měl vypsat žádanku na PCR, máš příznaky a měli jste kontakt.

pokud jsi v karanténě a bereš to vážně, tak test nic moc nezmění - ale teda hodí se vědět na čem jste pro případ že by se něco někomu zhoršilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12253
1.3.21 21:08

@Ou Já se tak chovám už skoro rok. Chodíme maximálně do lesa, tam nakazím leda srnu nebo divoké prase, ale ty se nám zdaleka vyhnou. Do krámu rok chodí jeden člen rodiny, můžu říct, že jsem asi jeden z mála lidí, kterým to zas až tolik nevadí.
Takže tak.
Manžela v práci budou testovat asi zítra, takže ten tomu už neuteče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12253
1.3.21 21:10

@Ou Jo, to bych možná mohla. Z čeho mám strach je to, že jestliže mi řeknou, že jsem pozitivní, tak se mi hned udělá blbě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31009
1.3.21 21:11
@eva valoi píše:
Syn byl minulý týden u souseda, pak v týdnu volala sousedka, že jsou covidní. Syn trochu kašlal, já mám teď už od pátku 37, 5, ale zase nekašlu. Trochu diskomfort v krku. Čich mám furt super, chuť taky… Znervózňuje mě ta zvýšená teplota a hlavně to, že neumírám. Protože při viróze, když mám i mírně zvýšenou teplotu, tak jsem totálně hotová.
Myslíte, že bych to fakt mohla mít? Mně se tomu nechce moc věřit. Na testy se mi jezdit nechce, stejně nikam nesmíme a sedíme furt doma…

Skoro určitě to máte. :nevim: Zjevně s mírným průběhem.
Chovala bych se jako covid+.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1303
1.3.21 21:12

Pokud bych na tom byla jako ty, tzn. že by opravdu nehrozilo, že někoho nakazím, zůstala bych prostě doma a test nechodila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12253
1.3.21 21:12
@martina.se píše:
Jako já nepůjdu, pokud mě nevytrasuji, ale karanténu držím, no.. Já i děcka. Chlap vtipné stále chodí do práce a čeká na test, info přímo z hygieny :think:

Mladší syn měl v lednu nařízenou karanténu ze školky, my prý jedině, pokud by on sám byl pozitivní. Záleželo tam na tom, kdy s ním půjdu a jestli na test… Byli jsme, byl negativní. Ale logiku mi to moc nedávalo. Raději jsme si tu karanténu nařídili sami už před tím jeho testem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31009
1.3.21 21:13
@eva valoi píše:
@Ou Jo, to bych možná mohla. Z čeho mám strach je to, že jestliže mi řeknou, že jsem pozitivní, tak se mi hned udělá blbě.

Tvůj syn navštívil někoho covid+, teď kašle a ty máš teplotu. Hmmm… :think: Nevidím mnoho protoru, pro jiná vysvětlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12253
1.3.21 21:14

@Bábrdl Jak píšu, chovám se tak de fakto pořád. Plus nebo mínus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15016
1.3.21 21:16

@eva valoi tipla bych, ze budete +. Na test bych sla hlavne kvuli tomu, ze pak nemusis jit dalsich devadesat dni znova do karanteny, kdyby te nekdo nahlasil jako kontakt treba za mesic.

Každopádně, at je to, co je to, at jste brzy zdravi. :kytka:

Příspěvek upraven 01.03.21 v 21:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12253
1.3.21 21:16
@Bábrdl píše:
Tvůj syn navštívil někoho covid+, teď kašle a ty máš teplotu. Hmmm… :think: Nevidím mnoho protoru, pro jiná vysvětlení.

Byli převážně venku na dvoře. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat