Jak se rozloučit s kolegy v této době?

Anonymní
28.2.21 08:06

jak se rozloucit s kolegy v teto dobe

Ahoj, za 3 tydny odchazim na MD a chtela jsem pro kolegy klasicky usporadat rozlucku v praci, ale ted vlada naridila jeste vetsi omezeni a ja nevim, jak to mam provest 😏
Napadlo me, ze kazdymu necham na stole darecek (je nas asi 15) - mini sampus a neco k tomu, ale nevim co, poradite?
Diky moc.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1695
28.2.21 08:19

Zase?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15419
28.2.21 08:21

A jak si rozloučení plánovala původně? Já myslím, že i přes ty opatření si kolegové můžou v práci sníst chlebíček, nebo zákusek..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.2.21 08:34

Jak zase, jdu poprve 😊 Puvodne jsem planovala, ze posedime v kancelari, nakoupím vino, chlebicky apod., ale ted se s pulkou nevidim vubec a nechci je vsechny tahat do prace, abych je neohrozila a hlavne i sebe 😏 Tak sem si rikala, ze takto to bude nejlepsi, ale nevim, cim jim udelat radostp

  • Citovat
  • Upravit
15419
28.2.21 08:47

Tak k tomu sampusu nějakou čokoládu..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna o očkování dětí proti chřipce

Ikona - Daniela Verdánová

MUDr. Daniela Verdánová