Poradna o očkování dětí proti chřipce
MUDr. Daniela Verdánová
A jak si rozloučení plánovala původně? Já myslím, že i přes ty opatření si kolegové můžou v práci sníst chlebíček, nebo zákusek..
Jak zase, jdu poprve 😊 Puvodne jsem planovala, ze posedime v kancelari, nakoupím vino, chlebicky apod., ale ted se s pulkou nevidim vubec a nechci je vsechny tahat do prace, abych je neohrozila a hlavne i sebe 😏 Tak sem si rikala, ze takto to bude nejlepsi, ale nevim, cim jim udelat radostp
Ahoj, za 3 tydny odchazim na MD a chtela jsem pro kolegy klasicky usporadat rozlucku v praci, ale ted vlada naridila jeste vetsi omezeni a ja nevim, jak to mam provest 😏
Napadlo me, ze kazdymu necham na stole darecek (je nas asi 15) - mini sampus a neco k tomu, ale nevim co, poradite?
Diky moc.