Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@sandra001 píše:
@VladkaMn tak co test?
Noooo obávám se že to bude mizící těhotenství a nebo nevím ale dnešní raní test jen cosi jako malej stín na mama testu a nic víc
falešný to být nemuže protože jsem dělala za poslední 2dny 3 typy testů
tak už jedině njáké to mzící těhu a nebo see to teprve ukáže zvažuju krevní testy
![]()
@VladkaMn píše:
Noooo obávám se že to bude mizící těhotenství a nebo nevím ale dnešní raní test jen cosi jako malej stín na mama testu a nic vícfalešný to být nemuže protože jsem dělala za poslední 2dny 3 typy testů
tak už jedině njáké to mzící těhu a nebo see to teprve ukáže zvažuju krevní testy
tak uvidis, budu drzet palce a dej vedet ![]()
Ahojik holky mam mensi otazku jestli se to nekomu stalo.Rok po mimodeloznim se mi podarilo otehotnet. PM 6.4.,ale na to ze bych mela byt 6+4tt tak mam hcg jen 136 jednotek, mimo delohu nic nevideli, ale v deloze byl videt maly mensi nez 5mm gest. vacek mate s tim nekdo zkusenost?
![]()
@Jesterka95 Ahoj. Mohla si klidně otěhotnět později…Podle MS nám to taky nesedí o týden..
@Jesterka95 ahoj.tipla bych si na pozdejsi ovulaci tudiz fakticky budes mit mladsi tehotenstvi
at se dari ![]()
Ja se prave bojim aby se zase neco nestalo, proto se ptam jesli s tim ma nekdo zkusenost
![]()
@Jesterka95 Tak stát se může něco vždycky na to se nesmí myslet..já jsem byla u Dr taky strašně brzo ale měla jsme rozházené cyklly myslela jsem že jsem tak 7tt minimálně 6tt… a neviděla vůbec nic za další týden váček a za další srdíčko v 7tt…Takže je možný že nejsi 6+4 ale třeba 5+4 a na začátku je to hodně velký rozdíl
@Kajka9 jde o to ze mam prave nizky hcg a je na utz videt maly gest. vacek
@Jesterka95 a byla si na opakovanem odberu hcg? to by bylo hned jasno jestli roste tak jak ma.
No já tě chápu šak píšu že nemusíš být v 7 tt ale daleko mín váček můžeš mít i v 5tt..proto třeba nízké HCG… a z jedné hodnoty se toho moc nevykoumá jde o to jak se to stupnuje..
@karkarka v utery jsem byla na prvnim odberu a hcg bylo 32 a v patek byl dalsi odber hcg a to bylo 136
@Jesterka95 tak to je ucebnicovy narust. proste jsi mela pozdeji ovulaci.
@karkarka me doktor silene desi mela jsem jit na kontrolu v patekale chce me radsi videt uz ve ctvrtek
@Jesterka95 Tak to máš být ráda že tě chce vidět dřív asponnebudeš tak dlouho čekat.. to je pěkný nárůst bych řekla