Může to být ještě těhu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1289
15.2.17 08:34

@VladkaMn tak co test?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
331
15.2.17 09:42
@sandra001 píše:
@VladkaMn tak co test?

Noooo obávám se že to bude mizící těhotenství a nebo nevím ale dnešní raní test jen cosi jako malej stín na mama testu a nic víc :nevim: falešný to být nemuže protože jsem dělala za poslední 2dny 3 typy testů :,( tak už jedině njáké to mzící těhu a nebo see to teprve ukáže zvažuju krevní testy
:think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1289
15.2.17 11:32
@VladkaMn píše:
Noooo obávám se že to bude mizící těhotenství a nebo nevím ale dnešní raní test jen cosi jako malej stín na mama testu a nic víc :nevim: falešný to být nemuže protože jsem dělala za poslední 2dny 3 typy testů :,( tak už jedině njáké to mzící těhu a nebo see to teprve ukáže zvažuju krevní testy :think:

tak uvidis, budu drzet palce a dej vedet ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
22.5.17 22:07

Strach nizke hcg

Ahojik holky mam mensi otazku jestli se to nekomu stalo.Rok po mimodeloznim se mi podarilo otehotnet. PM 6.4.,ale na to ze bych mela byt 6+4tt tak mam hcg jen 136 jednotek, mimo delohu nic nevideli, ale v deloze byl videt maly mensi nez 5mm gest. vacek mate s tim nekdo zkusenost? :) :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11659
22.5.17 22:30

@Jesterka95 Ahoj. Mohla si klidně otěhotnět později…Podle MS nám to taky nesedí o týden..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7041
23.5.17 07:58

@Jesterka95 ahoj.tipla bych si na pozdejsi ovulaci tudiz fakticky budes mit mladsi tehotenstvi ;) at se dari :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
23.5.17 13:15

Ja se prave bojim aby se zase neco nestalo, proto se ptam jesli s tim ma nekdo zkusenost :) :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11659
23.5.17 13:21

@Jesterka95 Tak stát se může něco vždycky na to se nesmí myslet..já jsem byla u Dr taky strašně brzo ale měla jsme rozházené cyklly myslela jsem že jsem tak 7tt minimálně 6tt… a neviděla vůbec nic za další týden váček a za další srdíčko v 7tt…Takže je možný že nejsi 6+4 ale třeba 5+4 a na začátku je to hodně velký rozdíl

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
23.5.17 13:26

@Kajka9 jde o to ze mam prave nizky hcg a je na utz videt maly gest. vacek

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15191
23.5.17 13:29

@Jesterka95 a byla si na opakovanem odberu hcg? to by bylo hned jasno jestli roste tak jak ma.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11659
23.5.17 13:31

No já tě chápu šak píšu že nemusíš být v 7 tt ale daleko mín váček můžeš mít i v 5tt..proto třeba nízké HCG… a z jedné hodnoty se toho moc nevykoumá jde o to jak se to stupnuje..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
23.5.17 13:37

@karkarka v utery jsem byla na prvnim odberu a hcg bylo 32 a v patek byl dalsi odber hcg a to bylo 136

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15191
23.5.17 13:41

@Jesterka95 tak to je ucebnicovy narust. proste jsi mela pozdeji ovulaci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
23.5.17 13:42

@karkarka me doktor silene desi mela jsem jit na kontrolu v patekale chce me radsi videt uz ve ctvrtek

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11659
23.5.17 13:56

@Jesterka95 Tak to máš být ráda že tě chce vidět dřív asponnebudeš tak dlouho čekat.. to je pěkný nárůst bych řekla

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty