Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Já si myslím že jsi otěhotněla později… tak proto viděl jen váček
@Jesterka95 Vím jak se cítíš já čekala 14 dní ani krev mi nevzali…
Cauky holky tak jsem byla. Ve ctvrtek na kontrole na gynde a odchazela jsem se slzickami stesti. Mam uz videt krasny gest. Vacek s patrnym embryonalnim polem ???????? hned mi byl nasazen utrogestan a ted uz jen doufat ze se 6.cervna ten mrnousek objevi i se srdickem
![]()
Ahoj, chtěla bych se zeptat na to jestli se někdo někdy setkal s těmito příznaky a přesto byl tehu…MS me ukončila 4.4 a 5.4 jsem mela styk kdy se do me pritel udelal potom asi po 12 dnech se dostavily příznaky kterých si na me všímal můj přítel nafouklé břicho potom bolest v podbřišku bílý hustý výtok bolest hlavy, zad ranní nevolnosti hrozná únava začali se mi dělat i afty v puse. bolest prsu..udělala jsem si test po 12 dnech od styku 2× vyšel negativní ale přece jenom bylo to brzo…tedka se me dostavila přesně v den kdy to mám mít MS ale já mám furt divný pocit že tehu jsem…co si o tom myslíte vy mohla bych byt nebo je to vyloučeny? ????
@Eli16 Ahoj. Nějaká možnost vždycky je ale řekla bych že spíš ne… já měla několikrát plno příznaků kterých si všiml i přítel a těhu jsem nebyla (a to jsme se nesnažili a dávali si pozor))…zkusila bych další test a kdyby ses pořád cítila divně a myslela si že si těhu zašla bych na gyndu nebo ještě můžeš do nemocnice na test z krve HCG stojí cca 200kč a budeš to vědět hned
@Eli16 Poslední dobou co čtu tak se mi zdá že ty testy nejsou nějak moc spolehlivé
ale že by byl test negativní a i ms došla v termínu…Jako MS při těhu taky být může znám několik případů v okolí co těhu zjistili až tak 3-4 měsíc…
No právě proto si nejsem jista taky jsem toho hodne četla a takhle jsem nikdy žádný takovyhle příznaky neměla tak právě nevím : /
@Eli16 Já bych řekla že too těhu nebude protože je i test negativní i MS si měla… ale Já taky nikdy neměla příznaky a pka jsem měla všechny těhu příznaky a nic… a když jsem byla těhotná tak jsme měla jen zácpu nic víc