Může to být ještě těhu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
11659
23.5.17 13:57

Já si myslím že jsi otěhotněla později… tak proto viděl jen váček

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
23.5.17 14:06

@Kajka9 nevim spis se bojim

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11659
23.5.17 14:07

@Jesterka95 Vím jak se cítíš já čekala 14 dní ani krev mi nevzali…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
27.5.17 08:19

Cauky holky tak jsem byla. Ve ctvrtek na kontrole na gynde a odchazela jsem se slzickami stesti. Mam uz videt krasny gest. Vacek s patrnym embryonalnim polem ???????? hned mi byl nasazen utrogestan a ted uz jen doufat ze se 6.cervna ten mrnousek objevi i se srdickem :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11659
27.5.17 10:33

@Jesterka95 Tak super gratuluji :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
27.5.17 10:36

@Kajka9 dekuji mam hroznou radost :lol: :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11659
27.5.17 10:36

@Jesterka95 nemáš zač :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
27.5.17 12:02

Ahoj, chtěla bych se zeptat na to jestli se někdo někdy setkal s těmito příznaky a přesto byl tehu…MS me ukončila 4.4 a 5.4 jsem mela styk kdy se do me pritel udelal potom asi po 12 dnech se dostavily příznaky kterých si na me všímal můj přítel nafouklé břicho potom bolest v podbřišku bílý hustý výtok bolest hlavy, zad ranní nevolnosti hrozná únava začali se mi dělat i afty v puse. bolest prsu..udělala jsem si test po 12 dnech od styku 2× vyšel negativní ale přece jenom bylo to brzo…tedka se me dostavila přesně v den kdy to mám mít MS ale já mám furt divný pocit že tehu jsem…co si o tom myslíte vy mohla bych byt nebo je to vyloučeny? ????

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11659
27.5.17 13:35

@Eli16 Ahoj. Nějaká možnost vždycky je ale řekla bych že spíš ne… já měla několikrát plno příznaků kterých si všiml i přítel a těhu jsem nebyla (a to jsme se nesnažili a dávali si pozor))…zkusila bych další test a kdyby ses pořád cítila divně a myslela si že si těhu zašla bych na gyndu nebo ještě můžeš do nemocnice na test z krve HCG stojí cca 200kč a budeš to vědět hned

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
27.5.17 13:39

Dobře děkuji, test si udelam ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11659
27.5.17 13:41

@Eli16 Poslední dobou co čtu tak se mi zdá že ty testy nejsou nějak moc spolehlivé :nevim: ale že by byl test negativní a i ms došla v termínu…Jako MS při těhu taky být může znám několik případů v okolí co těhu zjistili až tak 3-4 měsíc…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
27.5.17 13:56

No právě proto si nejsem jista taky jsem toho hodne četla a takhle jsem nikdy žádný takovyhle příznaky neměla tak právě nevím : /

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11659
27.5.17 14:06

@Eli16 Já bych řekla že too těhu nebude protože je i test negativní i MS si měla… ale Já taky nikdy neměla příznaky a pka jsem měla všechny těhu příznaky a nic… a když jsem byla těhotná tak jsme měla jen zácpu nic víc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
27.5.17 14:28

Dobře moc děkuji za odpověď ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty