Může to být šestá nemoc? Růžové flíčky, horečka

Napsat příspěvek
Velikost písma:
25220
8.6.12 12:23

Ahoj holky, malá má teplotu a nic k tomu. Tak vyčkáváme. Mluvila jsem s doktorkou po telefonu a ta říkala, že se z toho může vyklubat šestá nemoc … no uvidíme.
Já se chci jen zeptat, co vám nejlíp zabíralo za srážení horečky? Jestli čípky, sirup nebo vyloženě zábaly?
Malé je 7,5 měsíce, děkuji.
Jo a ještě nemá ani jeden zub, třeba to bude ono? :nevim:
Ať už to za námi :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
411
9.10.15 17:59

Ahoj potrebovala bych poradit naše malá 6 měsíců měla od úterý do čtvrtka teploty 38 a výš. Dle doktorky se může vyklubat šestá nemoc CRP měla 14 tudíž prý virové. Malá je od dnešní noci bez teplot ale udělala se jí vyrazka na čele za ušima a ve vlasech. Jsou to spíše fleky. Mysleli sme jestli to nemá od pocení ale spíš asi ta šestá nemoc? Do toho se osypala z pleny a je chudák celá opruzena tak ani nepoznám co je z pleny a co ne. Zaráží mě že všude píšou že vyrazka je na hrudi. Máte stim někdo zkušenosti? Budu rada za každou radu:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek