Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahoj holky, malá má teplotu a nic k tomu. Tak vyčkáváme. Mluvila jsem s doktorkou po telefonu a ta říkala, že se z toho může vyklubat šestá nemoc … no uvidíme.
Já se chci jen zeptat, co vám nejlíp zabíralo za srážení horečky? Jestli čípky, sirup nebo vyloženě zábaly?
Malé je 7,5 měsíce, děkuji.
Jo a ještě nemá ani jeden zub, třeba to bude ono? ![]()
Ať už to za námi ![]()
Ahoj potrebovala bych poradit naše malá 6 měsíců měla od úterý do čtvrtka teploty 38 a výš. Dle doktorky se může vyklubat šestá nemoc CRP měla 14 tudíž prý virové. Malá je od dnešní noci bez teplot ale udělala se jí vyrazka na čele za ušima a ve vlasech. Jsou to spíše fleky. Mysleli sme jestli to nemá od pocení ale spíš asi ta šestá nemoc? Do toho se osypala z pleny a je chudák celá opruzena tak ani nepoznám co je z pleny a co ne. Zaráží mě že všude píšou že vyrazka je na hrudi. Máte stim někdo zkušenosti? Budu rada za každou radu:-)