Může to být slepé střevo?

265
19.1.20 13:23

Může to být slepé střevo?

Maminky co jste si tím prošli nebo máte jakoukoliv zkušenost. Náš malý (7let) 3× zvracel, 2× ho to jen natahlo a po třetí šli i šťávy od té doby je úplně hotový, bez života, horečka mu lítá mezi 36,5 a 37,5,nemá žádnou chuť k jídlu jen popiji černý čaj, teď si dává šlofíka a při prvním zvraceni mi řekl, že ho bolí kolem pupiku, ale teď už zas, že ho to nebolí. Mohlo by to být slepé střevo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1984
19.1.20 13:26

37,5 není horečka, ale zvýšená teplota. Slepak bolí v pravo dole ne kolem pupiku. Má střevní chřipku. Kolikrát se tady budeš ještě ptát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
651
19.1.20 13:30

@JancaS84 no, vetsinou u pupiku zacina a pak se tahne k prave strane. @PeBa12 kdyby to byl slepak, tak by si stezoval asi mnohem vic myslim.. to vypada fakt na strevni chripku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1984
19.1.20 13:33
@Kolarkaa píše:
@JancaS84 no, vetsinou u pupiku zacina a pak se tahne k prave strane. @PeBa12 kdyby to byl slepak, tak by si stezoval asi mnohem vic myslim.. to vypada fakt na strevni chripku..

Tak nějak, když sem měla slepak tak sem se kroutila v bolestech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1645
19.1.20 14:01

Podle mě viroza, teď to řadi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
19.1.20 14:15

To bude opravdu nějaká gastroenteritida, možná to postupně přejde v průjem. ;) Hlavně ho nenuťte jíst, ať odpočívá, popíjí pomalu spíše chladné tekutiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1255
19.1.20 14:36

@PeBa12 Tohle neni horecka, muze mit jen virozu. Kdyz sem mela slepak ja, bolel mne jen hrozne zaludek a zvracela sem zhruba co pul hodiny. Pak si mne vyzvedla rychla a metli se mnou na sal. Pokud si myslis, ze proste to slepak je, tak ho vezmi do spitalu na sono nebo utz. My nejsme lekarky :roll: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama