Může vypadnout tělísko?

Anonymní
29.10.20 08:01

Může vypadnout tělísko?

Ahoj holky promiňte že píši Antone mám tělísko tři roky může vypadnout i po takové době zavedení stalo se to některé dá se na to nějak přijít že vypadlo a jestli se Vám to stálo napadlo Vás pak zpětně čím to možná bylo, za žádnou cenu nechci otěhotnět děkuji za odpověď a omlouvám se za chyby

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50905
29.10.20 08:18

Muze. Kolegyni Mirena vypadla dvakrat. Jeji telo to nejak vypudilo ven. A jine to lezlo do bricha. Nadelalo to paseku, ze musela na zakrok a vse ji vzali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12583
29.10.20 08:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky promiňte že píši Antone mám tělísko tři roky může vypadnout i po takové době zavedení stalo se to některé dá se na to nějak přijít že vypadlo a jestli se Vám to stálo napadlo Vás pak zpětně čím to možná bylo, za žádnou cenu nechci otěhotnět děkuji za odpověď a omlouvám se za chyby

Ahoj,

tohle ti měl gynekolog říct ještě před zavedením - nitroděložní tělísko NENI 100% antikoncepce a muže vypadnout. I tady jsou holky, které otěhotněly přes tělísko - vypadlo, nebo dokonce vyšlo ven při porodu, dokonce jsem četla i diskuze, kde to někomu vrostlo do sliznice.
Sama jsem nad tělískem přemýšlela, ale stále to je prostě ne100% ochrana a navíc cizí těleso v těle a tělo se vždy cizím tělesům brání :nevim:

Pokud si myslíš, že vypadlo - objednej se na gynekologii, tam řekni svůj probléma oni se podívají přes ultrazvuk zda je tam, kde má být ;) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 09:23

No mě gynekolog tenkrát řekl že je to 💯 % a druhý mi o ochraně řekl akorát že tělíska mají všechny stejnou kvalitu akorát je rozdíl mezi menstruaci

• Citovat
  • Nahlásit
3497
29.10.20 09:37

No tak ze mě vypadlo telisko po roce a nepoznala jsem to nijak. Šla jsem na preventivku na gyndu a při prohlídce zjistil doktor, ze mi visí telisko z hrdla. Muselo to být nějak těsně predtim, protože tam ještě bylo a nestihla jsem ho vytratit. Mela jsem Levosert.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1295
29.10.20 09:41

Kolegyni také vypadlo, asi po půl roce. Doktor tedy kroutil hlavou, ze se s tím ještě nesetkal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2736
29.10.20 16:24

Mně kleslo a otěhotněla sem, krásně sme hleděli s panem Dr na UTZ na tělísko a vedle na malýho fazolku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 16:45
@shadowbabe píše:
Mně kleslo a otěhotněla sem, krásně sme hleděli s panem Dr na UTZ na tělísko a vedle na malýho fazolku :D

A měla jste menstruaci v tu dobu a nebo Vám normálně vynechala?

• Citovat
  • Nahlásit
2736
2.11.20 09:24

Nedošla, takže sem si pak dělala test :palec: Teď tu mám 4 měsíce starého otesánka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama