Sama s dětmi

Anonymní
29.10.20 06:26

Sama s dětmi

Přeji hezký den :kytka: mám k Vám dotaz, zda jste některá na dvě děti sama, popřípadě jak to zvládáte? Jedno dítko už mám, teď s novým přítelem čekám druhé, on je ochoten se k tomu postavit čelem avšak na dítě se stále necítí. Známe se tři roky, jsme/nejsme spolu krátce, sama nejsem stále o něm 100% přesvědčená. O těhotenství jsem se dozvěděla minulý týden, brala jsem antikoncepci, proto jsem si dovolila i pít alkohol. Teď si vše vyčítám. Prosím o shovívavost, je to pro mě dosti patová a nepříjemná situace.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12125
29.10.20 06:41

Nejsi prvni ani posledni, ktera zustala/zustane s detmi sama. Zvladnes to :kytka:
Ja si vzdycky (pro nekoho nesmyslne) rikala, proc bych s tim chlapem spala, kdyz s nim nechci mit deti? Kdyz tady ctu vsechny mozne diskuse, tak to zpetne hodnotim jako skvely pristup k sexu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 06:51

:D :D Čekala jsem něco podobného, já taky nejsem,,rajda” co obskočí každého co se na mě podívá, s ním jsem myslela, ze to bude jiné, jsem dosti spálená z bývalých vztahů a po našem prvním společném víkendu jsem to poslala do kopru já, ze strachu ikdyž ten strach byl nepodložen a víkend si oba užili, vyskočil na mě bubák z minulosti a já jako matka už jednoho dítěte co zažilo hnusný odchod jeho táty se bojím někoho více připustit k srdci a dítěti jako potencionalního,,rodiče”. A od té doby se bojím já i on a do toho čekámě další dítě. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
4272
29.10.20 06:57

A kolik vám je. Věta, že se ještě necítí na dítě jje pochopitelná u mladocha. A taky záleží, co děláš za práci, jestli máš podporu rodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12125
29.10.20 06:59

Po 3 letech uz musis vedet, zda s nim chces byt nebo ne. To, ze se on lekl, ze budete mit dite, neznamena, ze ho nechce. Pises, ze se chce k dane situaci postavit celem. Takze sama byt nemusis. Porad jeste mate moznost interupce. Je to jen a jen vase rozhodnuti. Nakonec se ale muze ukazat, ze spolu stravite jako rodina cely zivot. To dopredu nikdy nevis :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 07:14

Děkuji. Musím si to srovnat v hlavě. Problémem taky bude fakt, že před tím víkendem říkával jak je poblazněný, že věci co dělá nikdy nedělal a tak dále… A teď, od doby co jsem ho,,odpálkovala” je jako ledovec. Chce mě podpořit v jakémkoliv rozhodnutí. Je to na mě to vím ale zatraceně těžké se v něm vyznat a cítit, jestli to má budoucnost. Nechci mít obě děti bez otce.

• Citovat
  • Nahlásit
5163
29.10.20 07:51

Ty jo. To je situace. Škoda, že jste se nechránili oba dva, když dítě nebylo na pořadu dne…Já se po třech letech známosti vdávala…vy jste se nebavili o budoucnosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 08:12

My spolu nechodíme 3roky, pouze se známe, pár měsíců jsem mu odolávala. A teď to bude 3-4 měsíce co jsme spolu něco prvně měli, O budoucnosti jsme se bavili tak, že bychom chtěli dítě 2-3roky.

• Citovat
  • Nahlásit
5163
29.10.20 08:42

Tak po tak krátké době by mi pr.del.taky cvakala, že to partner nedá. Jo, holt není nad pořádnou dvojitou ochranu. Neměla ses nechat napustit a trvat na výstřiku mimo rodidla. Teď to může říkat, že to nějak dáte a co když si to po dvou měsících rozmyslí a ty nebudeš moct ani na potrat? Živit sama dvě děti, dvou různých otců…víš, jak se na to lidi dívají? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32417
29.10.20 10:14

Zase selhala antikoncepce? Tady nějak často ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
575
29.10.20 12:41

Jak ti jako selhala antikoncepce „před alkohol“? To nechápu 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu