Můžu být těhotná, když mám nízké BT?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dela93
Povídálka 22 příspěvků 12.02.19 04:40
Muzu jeste doufat?

Ahoj jsem 14 dpo dle mého bt grafu. Ms méla prijit pred 2 dny a stale nic ani bricho me neboli jako obvykle. Ale vcera a dnes teplota klesla :( neni uplne pod carou ale je to o 0.3st. 6dpo jsem mela jednodenni ruzove spineni a v nedeli jsem si delala test a byl negativni. Muzu tedy s timto grafem jeste doufat? Byla nektera tehu a taky mela nizke teploty? Diky

Reakce:
Michaela2495
Kecalka 220 příspěvků 12.02.19 05:31

Moc ráda bych řekla něco jiného, ale myslím, že tento měsíc to nevyšlo :( hlavu vzhůru ono to přijde

lachtanice86
Kelišová 7168 příspěvků 12.02.19 07:42

@Dela93 spíš ne, čekala bych ms. V měsíci kdy se nám zadařilo, teplota neklesla

cecetka
Echt Kelišová 7867 příspěvků 12.02.19 08:02

Mam jinou zkusenost. Taky mi BT klesla, uz jsem cekala MS a najednou BT stoupla a MS nikde. Teprve pak jsem testovala.
Drzim pesticky :kytka:

inkognit
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 12.02.19 09:07

Mám bt kolem 36.5, 36.4 a těhotná jsem, ale teda merim v puse resp. Merila jsem v puse a to bývají teploty nižší no :)

lilithlilith
Kecalka 384 příspěvků 12.02.19 10:20

Co řešíš? Buď seš těhotná nebo ne. Však to driv nebo později bude vidět ne…Jdi radši něco dělat a nesleduj se tolik, panebože…grafy… :roll:

Dela93
Povídálka 22 příspěvků 12.02.19 12:12

@cecetka @inkognit diky za podporu sem zvedava no co se z toho vyklube krom te BT prave vse nasvedcovala ze to mohlo vyjit

inkognit
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 12.02.19 13:07

@Dela93 dneska mi po delší dobe klesla bt, ale rekla sem si ze nebudu už měřit, protože by mě to akorát znervoznovalo kdyz byla dneska teplota nižší než předtím… V pondělí jdu k dr, tak snad uz něco uvidí :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

10 let pro Terezu! Státní žalobce navrhl dívce maximální trest. Poškodila naši zemi, hřímal

To nevypadá dobře. I dnes pokračoval soudní proces s Terezou, která byla v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >