Můžu nosit intimky když nemám zrovna menstruaci a ani výtok?

44
20.5.20 20:52

Můžu nosit intimky když nemám zrovna menstruaci a ani vytok?

Dobrý den můžu nosit intimky když zrovna nemám menstruaci a ani vytok?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9293
20.5.20 20:53

Můžeš, proč by ne :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
20.5.20 20:54

Proč bys nemohla? Se s nima treba celá oblep. Čemu by to mělo vadit?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19984
20.5.20 20:56

@Katuska28 proč by ne? Jen teda nechápu proč, ale tvoje věc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7674
20.5.20 21:01

Zrovna při menstruaci bych intimku nenosila…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
204
20.5.20 21:02

To jsou tady dnes zase důležité dotazy. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7209
20.5.20 21:05

Ne! Můžeš dostat pokutu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
mackA159
20.5.20 21:06

Můžeš. To ti nikdo nezakaze. Nicméně radim spíš větrat, z vložek se dělají kvasinky kvůli vlhku.. A opruzeniny. Obzvlášť když to nosis nevím proč, jen tak. :)

  • Citovat
  • Upravit
Ou
24138
20.5.20 21:07

No zejména pokud jsou parfemované a podobně, tak je tam docela slušná šance, že to můžeš snížit odolnost mikroflory (ta chce abys ideálně chodila na ostro v sukni) a pak je vyšší šance že se ti pomnoží nežádoucí kvasinky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 21:12

Nosit intimku se doporučuje pouze při špinění, tzn. pár dní v měsíci. Jinak intimní místa nedýchají. Můj ex mě měl za špindíru, že nenosím intimky každý den 365 dní v roce.

  • Citovat
  • Upravit
9006
20.5.20 21:23
@GabinkaCh píše:
Ne! Můžeš dostat pokutu
:D :D :D :D :D :D a kolik to dela?
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24379
20.5.20 21:24
@Anonymní píše:
Nosit intimku se doporučuje pouze při špinění, tzn. pár dní v měsíci. Jinak intimní místa nedýchají. Můj ex mě měl za špindíru, že nenosím intimky každý den 365 dní v roce.

Tak jestli sis nemenila kalhotky, tak ho chapu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
20.5.20 21:42

Tak spis je asi otazka, proc ji chces nosit i ve dnech, kdy to nema byt potreba. Chapu koncici MS, nejaky vytok, treba ovulacni, ale jinak bys tu potrebu mit nemela.. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
20.5.20 21:44

Spíš by mě zajímal důvod, proč to chceš dělat.. Není důvod, nenos.. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 21:44

Ja je teda nosím denně. Normálně si je měním. Čistá ráno, čistá večer. Nosím krajkové prádlo a nechci si ho zničit. Když máme s mužem rychlovku v kanceláři :oops:, tak je to i praktické. Přeci jen kapesníčky nestačí. ( Jsme na jednom pracovišti).

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty