Vodnatá stolice při menstruaci

Anonymní
19.5.20 19:44

Vodnata stolkce pri menstruaci

Ahoj asi posledni dva roky, me prvni tri dny silne menstruace trapi vodnata stolice… nikdy jsem nemela treba krece, bolesti, nalady, max prvni del bolest hlavy. Kdyz jsem si vzala endiaron, tak tri dny ze mne nic neslo a to bricho teda bolelo :( doktor mi rekl, ze kazda zenska to ma jinak at sem rada ze me nic neboly a at zvysim hygienu, jako by uz takhle ta ms nebyla nechutna, kor ted v teple me to dost obtezuje, mam strach ze mi tam preleze spatna bakterie. Zkousela jsem hylak ten mi hodne navaloval a nedelal dobre, ted beru par mesicu probiotika a zadny vysledek. Vylozene mekka az vodnata stolice je jen pri krvaceni dva tri dny bez nejakeho jineho zapachu nebo barvy. Mate nekdo nejakou zkusenost, typ? :kytka: Prosim anonym nebo smazat

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
19.5.20 20:00

Je to úplně normální a má to tak spoustu žen (včetně mě). Hladké svalstvo v té době prostě pracuje víc.

• Nahlásit
  • Citovat
256
19.5.20 20:01

Mám to tak taky, ale nic na to nepomáhá a nějak jsem se s tím prostě smířila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
19.5.20 20:18

To je docela běžná věc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
439
19.5.20 20:25

Mám to taky tak a nikdy mě nenapadlo to řešit :think: beru to prostě tak, že se tělo při menstruaci celkově čistí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
19.5.20 20:35

Mám to taky tak, ale je to můj nejmenší menstruační problém :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
19.5.20 20:52

Mám to úplně stejně a beru to spíš pozitivně, jako kompletní očistu. Aspoň třeba jednou u porodu nebudeš vůbec potřebovat klystýr :))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8032
19.5.20 20:58

Mám to taky a nikdy tomu nebylo jinak. Ani mě nenapadlo to nějak řešit. Jen vím, že si v tom období nesmím dát nic, co by mě prohnalo ještě víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.20 21:11
@Anonymní píše:
Ahoj asi posledni dva roky, me prvni tri dny silne menstruace trapi vodnata stolice… nikdy jsem nemela treba krece, bolesti, nalady, max prvni del bolest hlavy. Kdyz jsem si vzala endiaron, tak tri dny ze mne nic neslo a to bricho teda bolelo :( doktor mi rekl, ze kazda zenska to ma jinak at sem rada ze me nic neboly a at zvysim hygienu, jako by uz takhle ta ms nebyla nechutna, kor ted v teple me to dost obtezuje, mam strach ze mi tam preleze spatna bakterie. Zkousela jsem hylak ten mi hodne navaloval a nedelal dobre, ted beru par mesicu probiotika a zadny vysledek. Vylozene mekka az vodnata stolice je jen pri krvaceni dva tri dny bez nejakeho jineho zapachu nebo barvy. Mate nekdo nejakou zkusenost, typ? :kytka: Prosim anonym nebo smazat

Ano, to přece povolí to nafouknuté břicho. Někde jsem četla, že celkově to zažívání při menses trpí, a jsou častější zácpy, bolesti, průjmy a chutě i nechutenství.. Tak nějak s tím vždycky počítám :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama