Myčka Beko nebo Bosh

69
23.3.20 00:01

Myčka Beko nebo Bosh

Chtěla bych se s někým poradit ohledně těchto dvou značek. Má někdo zkušenosti, která myčka umývala lépe skleničky? Stalo se někomu, že by se skleničky poničily (drobné trhlinky). Čím by to mohlo být, značkou nebo mytím, programem? Dáváme všechno na jeden program, protože mi přijde zbytečné mýt sklo zvlášť a spotřebovat víc vody. :think: Děkuji :mavam: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Beppo
23.3.20 00:37
@Florial píše:
Chtěla bych se s někým poradit ohledně těchto dvou značek. Má někdo zkušenosti, která myčka umývala lépe skleničky? Stalo se někomu, že by se skleničky poničily (drobné trhlinky). Čím by to mohlo být, značkou nebo mytím, programem? Dáváme všechno na jeden program, protože mi přijde zbytečné mýt sklo zvlášť a spotřebovat víc vody. :think: Děkuji :mavam: :kytka:

Asi bych zvolil Bosch

• Nahlásit
  • Citovat
19
23.3.20 03:01

Bosh

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
23.3.20 09:36

@Beppo @Sluncee

Děkuji za radu, uvidím ještě co mi kdo poradí. Beko má lepší uspořádání místa pro nádobí zase, jinak bych asi neváhala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Beppo
23.3.20 09:48
@Florial píše:
@Beppo @SlunceeDěkuji za radu, uvidím ještě co mi kdo poradí. Beko má lepší uspořádání místa pro nádobí zase, jinak bych asi neváhala.

Tak Beko taky není špatná, Já bych si zvolil Bosch, protože to dělají Němci. Než to Beko je Turecká firma.

https://www.spotrebitelskytest.cz/…mycku-nadobi#…
Tady nějaký typek dělá různé testy a tak. A není zaujatej jako pouhý uživatel. Určitě bych neváhal si to přečíst

• Nahlásit
  • Citovat
10146
23.3.20 10:02

Melá jsem Bekko rok a zbavila jsem se jí, koupili jsme Aeg, máme ji 3,5 roku a spokojenost. Ale je to už 5 let, mozna se beko polepšila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
23.3.20 10:53

@adresa

A co Vám vadilo na beko? Měli jste vyšší energetickou třídu? Snažím se vybírat hlavně dle recenzí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
23.3.20 10:54

@Beppo To že jsou to turci neřeším, známá je s Beko spokojená, jen si nejsem jistá jestli právě to může být myčkou, že by ničila skleničky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10146
23.3.20 11:39
@Florial píše:
@adresaA co Vám vadilo na beko? Měli jste vyšší energetickou třídu? Snažím se vybírat hlavně dle recenzí.

Koupili jsme úplně nejlevnější, protože jsme právě dostaveli dům, peněz málo a odešla nám myčka whirlpool, se kterou jsne byli spokojeni. Beko myla špatně špínu, ale neposkozovala nádobí. Jemné sklo jsem tam ale nemyla, jen silnostene.
Ale jak jsem psala, byla to levná myčka a možná nepovedena serie, i to se stává.
U další jsme radši nešetřili, počkala jsem na akci, kde byla na AEG výrazna sleva. U současné myčky jsme prodloužili záruku na 5 let. Máme velmi tvrdou vodu, pouzivame kapsle i sůl. Jsem spokojená, myje dobře i krátké programy, takže během vaření si odmyji nádobí během 30 minut na 60 stupňů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
23.3.20 12:29

@adresa no možná to bylo tou nižší třídou, ale děkuji za názor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 16:55

Máme Beko a furt jen nadávám :zed: už nikdy více