Myslím neustále na expartnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 09:53
Myslim neustale na expartnera.

Ahoj mam za sebou bourlivy rozchod. V cervenci jsem se rozhodla odejit po 5letech od muze ktereho jsem milovala. Bohuzel nebyl ten pravy, nechtel rodinu spolecne bydleni a kdyz tak porad jen sliboval a nic z toho. Zadne ciny jen keci, byla jsem jak milenka a sluzka… Rozchod byl pro me neuveritelne tezky.Byl to ten typ muze ze ktereho se mi trasla kolena i po peti letech. :zed:. dala jsem se o mesic pozdeji dohromady s mym kamaradem ktereho znam par let a je to pravy opak. Dava mi vse co mi chybelo v predeslem vztahu. Krome tech kolen :nevim: ano, je tam cit. Velmi si ho vazim je to hodny pozorny chlap ktery by se pro nas rozkrajel…ale nemuzu zapomenout na ex, i kdyz vim ze je to nejlepsi co jsem mohla udelat, porad kdyz ho potkam zareje me u srdce a tresou kolena.. je to na prd :oops: jak kdyby mi bylo 15 let. :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Helca83
Kecalka 357 příspěvků 25.09.18 09:58

A to sis neuvedomila, ze jit ze vztahu do vztahu je blbost? Jednak je to jeste opravdu cerstve, mela sis spis nechat nejak cas na oddych a sziti se s tim a j ednak novy pritel je chudak, ve vetsine pripadu tyhle nove rychle vztahy skonci tak rychle, jak vznikly, jen se trapeni posune o osobu dal…

ivašot.
Kelišová 6740 příspěvků 25.09.18 09:58
@Anonymní píše:
Ahoj mam za sebou bourlivy rozchod. V cervenci jsem se rozhodla odejit po 5letech od muze ktereho jsem milovala. Bohuzel nebyl ten pravy, nechtel rodinu spolecne bydleni a kdyz tak porad jen sliboval a nic z toho. Zadne ciny jen keci, byla jsem jak milenka a sluzka… Rozchod byl pro me neuveritelne tezky.Byl to ten typ muze ze ktereho se mi trasla kolena i po peti letech. :zed:. dala jsem se o mesic pozdeji dohromady s mym kamaradem ktereho znam par let a je to pravy opak. Dava mi vse co mi chybelo v predeslem vztahu. Krome tech kolen :nevim: ano, je tam cit. Velmi si ho vazim je to hodny pozorny chlap ktery by se pro nas rozkrajel…ale nemuzu zapomenout na ex, i kdyz vim ze je to nejlepsi co jsem mohla udelat, porad kdyz ho potkam zareje me u srdce a tresou kolena.. je to na prd :oops: jak kdyby mi bylo 15 let. :zed:

Nedala sis čas, aby si se srovnala s rozchodem. Šla jsi do dalšího vztahu - podle mě - moc brzy :think: Doufej, že nepřijdeš i o kamaráda.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 10:04
@Anonymní píše:
Ahoj mam za sebou bourlivy rozchod. V cervenci jsem se rozhodla odejit po 5letech od muze ktereho jsem milovala. Bohuzel nebyl ten pravy, nechtel rodinu spolecne bydleni a kdyz tak porad jen sliboval a nic z toho. Zadne ciny jen keci, byla jsem jak milenka a sluzka… Rozchod byl pro me neuveritelne tezky.Byl to ten typ muze ze ktereho se mi trasla kolena i po peti letech. :zed:. dala jsem se o mesic pozdeji dohromady s mym kamaradem ktereho znam par let a je to pravy opak. Dava mi vse co mi chybelo v predeslem vztahu. Krome tech kolen :nevim: ano, je tam cit. Velmi si ho vazim je to hodny pozorny chlap ktery by se pro nas rozkrajel…ale nemuzu zapomenout na ex, i kdyz vim ze je to nejlepsi co jsem mohla udelat, porad kdyz ho potkam zareje me u srdce a tresou kolena.. je to na prd :oops: jak kdyby mi bylo 15 let. :zed:

věř tomu, že pokud se k ex vrátíš, tak tě rychle sám vyléčí…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 10:05
@ivašot. píše:
Nedala sis čas, aby si se srovnala s rozchodem. Šla jsi do dalšího vztahu - podle mě - moc brzy :think: Doufej, že nepřijdeš i o kamaráda.

No tak jasne,nejsem stim vyrovnana,ale dolehlo to az ted po trech mesicich. Myslela jsem ze jsem z toho venku.

Russet
Extra třída :D 12178 příspěvků 25.09.18 10:05
@Anonymní píše:

Dát se po měsíci po rozchodu dohromady s jiným byla chyba.

ivašot.
Kelišová 6740 příspěvků 25.09.18 10:08
@Anonymní píše:
No tak jasne,nejsem stim vyrovnana,ale dolehlo to az ted po trech mesicich. Myslela jsem ze jsem z toho venku.

opravdu musíš ex potkávat? Snažila bych se mu maximálně vyhýbat, to je jediné, co mě teď napadá…Je otázka, jak se postavit ke stávajícímu vztahu :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 10:09
@Anonymní píše:
věř tomu, že pokud se k ex vrátíš, tak tě rychle sám vyléčí…

To urcite,to by byla rychla lecba.. :lol: nechci se vracet. Jde mi jen o ten pocit,nevim co stim.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 10:11
@ivašot. píše:
opravdu musíš ex potkávat? Snažila bych se mu maximálně vyhýbat, to je jediné, co mě teď napadá…Je otázka, jak se postavit ke stávajícímu vztahu :nevim:

No? Jak? Ublizovat nechci. Mam ho rada. Snazim se.

ivašot.
Kelišová 6740 příspěvků 25.09.18 10:27
@Anonymní píše:
No? Jak? Ublizovat nechci. Mam ho rada. Snazim se.

Po pár měsících (nebo spíš týdnech?) vztahu by to opravdu nemělo být o tom, že se snažíš… Bojím se, že už jen tím partnerovi ubližuješ.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 10:35
@ivašot. píše:
Po pár měsících (nebo spíš týdnech?) vztahu by to opravdu nemělo být o tom, že se snažíš… Bojím se, že už jen tím partnerovi ubližuješ.

Sli jsme do toho nastejno,i on se v lete rozesel s pritelkyni. Rekli jsme si vlastne oba dva ze chceme stejne veci od zivota a ze budem spolu. Ze uz jsme stari na to aby jsme meli to co chceme a necekali v nefungujich vztazich dalsich xlet.

ivašot.
Kelišová 6740 příspěvků 25.09.18 10:38
@Anonymní píše:
Sli jsme do toho nastejno,i on se v lete rozesel s pritelkyni. Rekli jsme si vlastne oba dva ze chceme stejne veci od zivota a ze budem spolu. Ze uz jsme stari na to aby jsme meli to co chceme a necekali v nefungujich vztazich dalsich xlet.

Tak to je trochu něco jiného, jestli jste si to takhle řekli. Pak bych zapracovala na to, abych ex vůbec nepotkávala a „snažila“ se zapomenout. I když to samozřejmě nepůjde samo a snadno. Už jsem taky ve věku, kdy si myslím, že i vztah z rozumu může fungovat.

Helca83
Kecalka 357 příspěvků 25.09.18 10:43

@ivašot. ma pravdu - pokud je to vztah z rozumu, tak ale musite mit stanovena jasna pravidla uz od zacatku, a mezi ty by asi melo patrit vyhybani se Tvemu ex, pro dobro toho noveho vztahu.

LuciEs94
Povídálka 18 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 10:59
@Anonymní píše:
To urcite,to by byla rychla lecba.. :lol: nechci se vracet. Jde mi jen o ten pocit,nevim co stim.

Já mám ten pocit i po 6letech od rozchodu. Myslím si, že to tak ve mě už zůstane. Doma mám toho nej chlapa, ale vzpomínky na předchozí vztah jsou neskutečně silné…ikdyž se nepotkáváme, protože žije v zahraničí, tak mám s ním spojené snad každé místo…

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1521 příspěvků 25.09.18 12:14

Já jsem před časem udělala totéž. Ihned nový vztah s kamarádem, z rozumu. Trvalo to ještě rok, co jsem na ex velmi intenzivně myslela a litovala. Mezitím se ale nový partner projevoval jako skvělý muž a časem jsem se do něho zamilovávala víc a víc. Po roce jsem i definitivně přestala myslet na ex - už jen občas nostalgická vzpomínka jako na jiné bývalé partnery.
Dnes jsme manželé, máme dítě, trochu lituju toho, že jsem v tom vztahu první rok nebyla na plno a nebyla vůči němu (byť jen myšlenkami) 100% fér. Ale asi to tak mělo být, já jsem typ že neumím být sama a on také, takže kdybych čekala až se z předchozího vztahu vyléčím, nejspíš by mi to trvalo déle než ten rok, možná bych ho i vzala zpátky v zoufalství, a současný by si třeba mezitím našel jinou. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >