Třetí rande a NIC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 19:05
Třetí rande a NIC

Radši anonymně hledala jsem za účelem sexu milence s jedním jsem se seznámila ale jednou jsme byli na kafi a dvakrát kino a večeře. Vše vzdy proběhne ve vší početnosti i vyzvedne a odveze domů ale prostě NIC. Jak byste to brali? Sama se pokoušet asi o nic nebudu..tak jestli byste hledali dál nebo čekali? :mrgreen: jsem z toho už trochu zmatená.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 24.09.18 19:07

Zeptala bych se rovnou, kdy na to vlitnem

Klopotkova
Echt Kelišová 8304 příspěvků 24.09.18 19:07

Zeptej se ho, kdy si zapícháte

Příspěvek upraven 24.09.18 v 19:09

Uživatel je onlinePaola21
Závislačka 3619 příspěvků 24.09.18 19:09

Tak se ho zeptej na rovinu, že jsi od toho vztahu čekala sex a jak to vidí on. Nemusíš v tomto případně chodit kolem horké kaše, ne? Nebo si najdi jiného, který na to půjde rychleji.

Lalelale
Závislačka 2704 příspěvků 24.09.18 19:09

Nejde o to, že se stydí po tobě vystartovat první, aby tě neodradil? Kdyby o tebe nestál, na třetí rande by nešel. Zeptej se první :D

Demi
Závislačka 4112 příspěvků 24.09.18 19:09

Třeba měl původně jinou představu a nemůže se rozhodnout, jestli se mu do toho vůbec chce.

mehaaja
Kecalka 331 příspěvků 24.09.18 19:11

A ví ten týpek co se od něj očekává? Připadá mi to spíš že randí… kdežto ty chceš jen sex :)

Celeste97
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 24.09.18 19:11

Myslím, že on chce normální vztah podle toho že nic nezkusil :nevim:

mikes89
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 24.09.18 19:13

Kde bys dneska na takoveho gentlemana narazila :* no ale asi to bude chtit si vyjasnit situaci :lol:

lucynka25
Echt Kelišová 7927 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 19:15

Myslim, ze se boji aby te neodradil, nebo je to stydlinek..zkusila bych zacit ja a bud se to zvrtne a nebo ho posles dal :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Kelišová 5309 příspěvků 24.09.18 19:21

Jak píšou dámy - slušně a věcně se ho zeptej - třeba „Podívej, já jsem hledala milence, někoho na sex. Je to s tebou pěkný, ale pořád hledám ten sex. Jsi schopný přejít na ten sexuální vztah, nebo mám hledat někoho jiného?“. Pokud to předneseš takhle, tak to žádného muže neurazí, a ty budeš vědět, na čem jsi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 19:24

Jenže kdyby o mně stal tak mne aspoň políbí ne? Když mne odvazel v noci domu.Vi co se očekává seznámily jsme se na erotické seznamce…

salubriter
Kecalka 135 příspěvků 24.09.18 19:27

Když se nechceš zeptat osobně tak mu to napiš

SlečnaQ
Kecalka 148 příspěvků 24.09.18 19:32
@Anonymní píše:
Jenže kdyby o mně stal tak mne aspoň políbí ne? Když mne odvazel v noci domu.Vi co se očekává seznámily jsme se na erotické seznamce…

Nevymýšlíš si trošičku? :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 19:37

@SlečnaQ ne nevymýšlím právě proti mi to šrotuje v hlavě :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >