Třetí rande a NIC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 19:05
Třetí rande a NIC

Radši anonymně hledala jsem za účelem sexu milence s jedním jsem se seznámila ale jednou jsme byli na kafi a dvakrát kino a večeře. Vše vzdy proběhne ve vší početnosti i vyzvedne a odveze domů ale prostě NIC. Jak byste to brali? Sama se pokoušet asi o nic nebudu..tak jestli byste hledali dál nebo čekali? :mrgreen: jsem z toho už trochu zmatená.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8693 příspěvků 33 inzerátů 24.09.18 19:07

Zeptala bych se rovnou, kdy na to vlitnem

Klopotkova
Echt Kelišová 7639 příspěvků 24.09.18 19:07

Zeptej se ho, kdy si zapícháte

Příspěvek upraven 24.09.18 v 19:09

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 24.09.18 19:09

Tak se ho zeptej na rovinu, že jsi od toho vztahu čekala sex a jak to vidí on. Nemusíš v tomto případně chodit kolem horké kaše, ne? Nebo si najdi jiného, který na to půjde rychleji.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2173 příspěvků 24.09.18 19:09

Nejde o to, že se stydí po tobě vystartovat první, aby tě neodradil? Kdyby o tebe nestál, na třetí rande by nešel. Zeptej se první :D

Demi
Závislačka 4048 příspěvků 24.09.18 19:09

Třeba měl původně jinou představu a nemůže se rozhodnout, jestli se mu do toho vůbec chce.

mehaaja
Kecalka 295 příspěvků 24.09.18 19:11

A ví ten týpek co se od něj očekává? Připadá mi to spíš že randí… kdežto ty chceš jen sex :)

Celeste97
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 24.09.18 19:11

Myslím, že on chce normální vztah podle toho že nic nezkusil :nevim:

mikes89
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 24.09.18 19:13

Kde bys dneska na takoveho gentlemana narazila :* no ale asi to bude chtit si vyjasnit situaci :lol:

lucynka25
Kelišová 7426 příspěvků 2 inzeráty 24.09.18 19:15

Myslim, ze se boji aby te neodradil, nebo je to stydlinek..zkusila bych zacit ja a bud se to zvrtne a nebo ho posles dal :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Závislačka 4490 příspěvků 24.09.18 19:21

Jak píšou dámy - slušně a věcně se ho zeptej - třeba „Podívej, já jsem hledala milence, někoho na sex. Je to s tebou pěkný, ale pořád hledám ten sex. Jsi schopný přejít na ten sexuální vztah, nebo mám hledat někoho jiného?“. Pokud to předneseš takhle, tak to žádného muže neurazí, a ty budeš vědět, na čem jsi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 19:24

Jenže kdyby o mně stal tak mne aspoň políbí ne? Když mne odvazel v noci domu.Vi co se očekává seznámily jsme se na erotické seznamce…

salubriter
Kecalka 123 příspěvků 24.09.18 19:27

Když se nechceš zeptat osobně tak mu to napiš

SlečnaQ
Stálice 93 příspěvků 24.09.18 19:32
@Anonymní píše:
Jenže kdyby o mně stal tak mne aspoň políbí ne? Když mne odvazel v noci domu.Vi co se očekává seznámily jsme se na erotické seznamce…

Nevymýšlíš si trošičku? :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 19:37

@SlečnaQ ne nevymýšlím právě proti mi to šrotuje v hlavě :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

BBC se snaží marně. Po odchodu slavného tria nezachrání Top Gear žádná změna

Je to bohužel tak a není zatím možnost, jak to změnit. Top Gear, nejslavnější... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >