Rozchod a obrácené emoce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 17:55
Rozchod a obracene emoce

Rozesel se se mnou pritel, v podstate ten vztah spel ke konci, vedeli jsme to oba. Ale udelal to dost neomalene. Po rozchodu jsem byla rada, v podstate, ze se to stalo a uz mam klid, uvedomila jsem si racionalne vsechny negativni vlastnosti, a ze s timto clovekem nechci byt. Byla jsem v pohode, prace, zabava, deti atd. Ale asi 4 tydny po rozchodu se to strasne zlomilo, prakticky uplne obratilo, upadla jsem do deprese, brecim, strasne mi chybi, jsem nestastna, fakt smutna :( uz se s nim neuvidim, napsal mi tenkrat, ze uz me nema rad a tak je to pro me uzavrene. Ale nikdy jsem toto nezazila, spis naopak smutek a pak vystrizliveni. A tak ani nevim co s tim, nemam do niceho chut ani z niceho radost. Stalo se to takto nekomu? Diky

Reakce:
Emimin7
Echt Kelišová 9367 příspěvků 24.09.18 18:01

Zkus si nechat u doktorky napsat neco na uklidneni.

pannda
Kelišová 6643 příspěvků 33 inzerátů 24.09.18 18:36
@Emimin7 píše:
Zkus si nechat u doktorky napsat neco na uklidneni.

Tak to je řešení…AD na všechny trable..Copak už lidi neumí řešit životní situace s nadhledem?

Emimin7
Echt Kelišová 9367 příspěvků 24.09.18 18:48
@pannda píše:
Tak to je řešení…AD na všechny trable.

Presne tak. :pankac: Ale mel jsem na mysli spis slabsi benzodiazepamin nez AD.

Ristrina
Kecalka 199 příspěvků 24.09.18 18:54

Píšete, že jste byla po rozchodu ráda, že to skončilo a máte klid. Není toho klidu teď příliš, a vy se tudíž utápíte ve vynucené/vynuděné depresi?

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 24.09.18 19:18

Se stane, ti to došlo později, že je konec - po rozchodu ses zabavila jinak jak píšeš a teď to na tebe padlo, to přejde, co taky jiného, přece bys ho nechtěla zpátky, když je to neomalenec, co tě stejně už nemá rád.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >