Rozchod a obrácené emoce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 17:55
Rozchod a obracene emoce

Rozesel se se mnou pritel, v podstate ten vztah spel ke konci, vedeli jsme to oba. Ale udelal to dost neomalene. Po rozchodu jsem byla rada, v podstate, ze se to stalo a uz mam klid, uvedomila jsem si racionalne vsechny negativni vlastnosti, a ze s timto clovekem nechci byt. Byla jsem v pohode, prace, zabava, deti atd. Ale asi 4 tydny po rozchodu se to strasne zlomilo, prakticky uplne obratilo, upadla jsem do deprese, brecim, strasne mi chybi, jsem nestastna, fakt smutna :( uz se s nim neuvidim, napsal mi tenkrat, ze uz me nema rad a tak je to pro me uzavrene. Ale nikdy jsem toto nezazila, spis naopak smutek a pak vystrizliveni. A tak ani nevim co s tim, nemam do niceho chut ani z niceho radost. Stalo se to takto nekomu? Diky

Reakce:
Emimin7
Echt Kelišová 9446 příspěvků 24.09.18 18:01

Zkus si nechat u doktorky napsat neco na uklidneni.

pannda
Kelišová 7017 příspěvků 37 inzerátů 24.09.18 18:36
@Emimin7 píše:
Zkus si nechat u doktorky napsat neco na uklidneni.

Tak to je řešení…AD na všechny trable..Copak už lidi neumí řešit životní situace s nadhledem?

Emimin7
Echt Kelišová 9446 příspěvků 24.09.18 18:48
@pannda píše:
Tak to je řešení…AD na všechny trable.

Presne tak. :pankac: Ale mel jsem na mysli spis slabsi benzodiazepamin nez AD.

Ristrina
Kecalka 241 příspěvků 24.09.18 18:54

Píšete, že jste byla po rozchodu ráda, že to skončilo a máte klid. Není toho klidu teď příliš, a vy se tudíž utápíte ve vynucené/vynuděné depresi?

Paola21
Závislačka 4070 příspěvků 24.09.18 19:18

Se stane, ti to došlo později, že je konec - po rozchodu ses zabavila jinak jak píšeš a teď to na tebe padlo, to přejde, co taky jiného, přece bys ho nechtěla zpátky, když je to neomalenec, co tě stejně už nemá rád.

Váš příspěvek
Reklama