Reklama

Rozchod a obrácené emoce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 17:55
Rozchod a obracene emoce

Rozesel se se mnou pritel, v podstate ten vztah spel ke konci, vedeli jsme to oba. Ale udelal to dost neomalene. Po rozchodu jsem byla rada, v podstate, ze se to stalo a uz mam klid, uvedomila jsem si racionalne vsechny negativni vlastnosti, a ze s timto clovekem nechci byt. Byla jsem v pohode, prace, zabava, deti atd. Ale asi 4 tydny po rozchodu se to strasne zlomilo, prakticky uplne obratilo, upadla jsem do deprese, brecim, strasne mi chybi, jsem nestastna, fakt smutna :( uz se s nim neuvidim, napsal mi tenkrat, ze uz me nema rad a tak je to pro me uzavrene. Ale nikdy jsem toto nezazila, spis naopak smutek a pak vystrizliveni. A tak ani nevim co s tim, nemam do niceho chut ani z niceho radost. Stalo se to takto nekomu? Diky

Reklama

Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 8735 příspěvků 24.09.18 18:01

Zkus si nechat u doktorky napsat neco na uklidneni.

pannda
Kelišová 6499 příspěvků 32 inzerátů 24.09.18 18:36
@Emimin7 píše:
Zkus si nechat u doktorky napsat neco na uklidneni.

Tak to je řešení…AD na všechny trable..Copak už lidi neumí řešit životní situace s nadhledem?

Emimin7
Echt Kelišová 8735 příspěvků 24.09.18 18:48
@pannda píše:
Tak to je řešení…AD na všechny trable.

Presne tak. :pankac: Ale mel jsem na mysli spis slabsi benzodiazepamin nez AD.

Ristrina
Povídálka 44 příspěvků 24.09.18 18:54

Píšete, že jste byla po rozchodu ráda, že to skončilo a máte klid. Není toho klidu teď příliš, a vy se tudíž utápíte ve vynucené/vynuděné depresi?

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 24.09.18 19:18

Se stane, ti to došlo později, že je konec - po rozchodu ses zabavila jinak jak píšeš a teď to na tebe padlo, to přejde, co taky jiného, přece bys ho nechtěla zpátky, když je to neomalenec, co tě stejně už nemá rád.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >