Reklama

Partner a sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 12:07
Partner a sex

Zdravím..jsme spolu s přítelem přes 4 roky..od té doby co spolu bydlíme mi přijde, že nemá moc chuť na sex..když spolu spíme, tak většinou po nějakém tom alkoholu v průměru jednou za týden až 14 dní :nevim:..myslíte, že je to normální, že si asi někdy vystačí sám když nejsem doma než abychom spolu spali více? Mam trochu pochybnosti, že už nejsem tolik pro něj přitažlivá ( i když mi často říkava, že jsem jeho kráska apod. ), popř. máte nějaké tipy, jak u něj probudit větší zájem? Už jsem s ním o tom kdysi mluvila ale netvářil se nějak že by ho to trápilo :)

Reklama

Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 8831 příspěvků 24.09.18 12:31

Vysvětlení se nabízí hned několik. Má milenku. Je utajený gay. Je utajený gay a má milence. Je utajený gay a má milenku, aby se skrze ní utvrdil, zda je utajený gay, nebo ne.
Tip jak vzbudit zájem je pak logický - podstoupit změnu pohlaví.

Premek_Orac
Závislačka 4307 příspěvků 24.09.18 12:39

Máme sex po alkoholu.
Spíme spolu jednou za týden nebo čtrnáct dní. Řešení? Víc pít :-)
Tak může mít prostě období menší chuti do sexu, může být unavený z práce, mohla zmizet vášeň…
Ale to ti tady nikd neporadí. Zkus více mluvit s ním, pokud ti mazlení a sex chybí, řekni mu to, nebo zkus přijít na to, čím ho navnadit.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 4 inzeráty 24.09.18 13:17

Když jsme spolu s manželem nebydleli, tak jsme měli sex každý den, pak jsem se sestěhovali a bylo to tak 2 - 3 do týdně ;) my jsme si totiž oba vždycky říkali, že máme přece celé odpoledne, celou noc, no a pak vždycky jeden z nás vytuhnul :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >