Reklama

Milenecký vztah s ex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 09:46
Milenecký vztah s ex

Muze to fungovat? Mate zkušenosti?
Jsme oba nezadani, rozešli jsme se ve zlém pred pul rokem. Posledni dobou jsme si začali psat, pak se přátelsky vídat, obcas pusa nebo objeti. Jednou jsme se ale začali libat, pak couvnul, ze to bylo vse strasne davno a ze bychom si meli dat na čas. Jenže jsem ho pak svedla. Řekl mi, ze me nemel nikdy opouštět. Poté se to jeste parkrat opakovalo. Nevim, o co mu jde a na vztah s nim se uz nejspíš necítím, vyhovuje mi to takhle :oops:

Reklama

Reakce:

tumpach
Kelišová 5868 příspěvků 24.09.18 09:49

Stoji ti to za to?? Vykasli se na to mas na vic

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 09:52

Jenže ja si nemuzu pomoct, ta chemie vzdy mezi nami byla neskutecna :oops: zacala jsem randit po rozchodu, ale nikdo me nepritahoval tolik. Ikdyz jsme meli problemy během našeho dlouholetého vztahu, tak v posteli to vzdy bylo perfektní :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 10:15

Já jsem si bývalého nechala jako milence a fungovalo to super. O nový vztah jsem nestála, sex jsem potřebovala a nechtěla jsem to řešit jednorázovkama nebo nějakým ženatým milencem. Fungovalo to k mé spokojenosti skoro čtyři roky. No a pak jsme se k sobě vrátili :mrgreen: .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 13:59

Nemeli jste problemy se žárlivosti atd.?

Vikynika
Kecalka 210 příspěvků 24.09.18 14:35
@Anonymní píše:
Jenže ja si nemuzu pomoct, ta chemie vzdy mezi nami byla neskutecna :oops: zacala jsem randit po rozchodu, ale nikdo me nepritahoval tolik. Ikdyz jsme meli problemy během našeho dlouholetého vztahu, tak v posteli to vzdy bylo perfektní :nevim:
. Mluvíš ne z duše :palec: u nás to je s tím rozdílem, že já se chci vrátit a on ne. Tak se vídáme jen po večerech :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 14:43

@Vikynika aspon vis, na čem jsi. Ja nemam ponětí :nevim: zakl.

Vikynika
Kecalka 210 příspěvků 24.09.18 15:00
@Anonymní píše:
@Vikynika aspon vis, na čem jsi. Ja nemam ponětí :nevim: zakl.

Já tak nějak pořád doufám, že si to rozmysli. I když vím, že by jsme spolu stejně nezůstali. Je to už nekolikaty rozchod a každý chceme neco jiného. Když si najdu někoho jiného, tak pořád myslím na ex :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 15:26

@Vikynika taky na nej myslim, kdyz si najdu jineho. Ale vztah s nim asi nechci. Možná kdyby udelal prvni krok. Pred našim prvním mimovztahovym sexem couval a chtel se jen mazlit. Ze je to moc rychle. Rikal mi, ze me nemel opustit. Tak nevim, jak to bere.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 15:33
@Anonymní píše:
Nemeli jste problemy se žárlivosti atd.?

Ne, vztah jsme měli za sebou a šlo jen o sex. Tohle musíš mít v hlavě srovnaný než do toho půjdeš. Pokud to budeš dělat s vidinou, že se k sobě možná vrátíte, časem tě to položí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >