Být dál s přítelem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 00:54
Byt dal s pritelem?

Ahoj vsem :-),
Chtela bych se podelit o svuj pribeh a znat vas nazor. S pritelem jsme dnes tri roky mame krasneho 21 mesicniho synacka :-)… Tak ted k tematu… Od cca prosince s pritelem nespim a vubec se k nemu nemam a nemm rada kdyz nanme saha :-( je mi kupodivu verny ale uz to take nezvlada…mam nejaky blok a vubec nevim z ceho ale myslim si ze to ma co spolecneho s detstvim… Ale to je na dyl… Take v prosinci se pritel dozvedel ze udajne dluzi 800 000 nejakym chlapum a ze to bylo jeste z podnikani ktere delal pred lety… Rikal ze si to nepamatoval protoze mel vaznou nehodu a dlouhodobe se lecil… Tu sice mel ale bojim se jestli mi rika pravdu protoze asi 7 let by nekdo na tolik penez necekal… Drive hral automaty kdyz jsem ho jeste neznala tak se bojim jestli neudelal spis nejakou kravinu treba ten minulej rok a nevymysli si… 800 000 si pujcil v bance aby to pry mohl tem chlapum zaplatit… Takze pujcka na rekinstrukci bytu kterej jsme mely mit po jeho rodicich nepripadala v uvahu… Pujcil si tedy jeho bracha 400 000 ze mu to budeme splcet a opravime byt… Jenze pritel byl udajne tak na dne z toho kolik dluzi ze 300 000vsadil pry na dva zapasy v Tipsportu a penize prohral… Myslel si ze si drive sppati dluh…Brecel mi to do telefonu a byl zoufalej… Dalsich 50 000udajne pujcil kamaeadovi z prace protoze ma take dluhy a pry se do nej vzil kdyz vyhrpzovali ze mu necoudelaji… A dalsich 50 000 skoncilo pry na nejaky dluh… Takze z penez na rekonstrukci nezbylo de fuckto nic :-/… Minule jsme za nim sly s malym do prace protoze mel zase nejaky splin a chtel si pujcit dalsi penize asi 150 000u nejakeho cloveka… Chtela jsem mu to rozmluvit ale byl ve stresu a mel dost prace tak mi rekl ze ho otravuji… Rekl mi ze sazi a ze za dva dny vyhral 100 000a ze je zase prohral a ze ty penize co si chce pujcit chce dat na sazeni protoze ma deprese z tech dluhu… Nedokaze s tim zit a ja to chapu hlavne je zoufalej ze se k nemu nemam a jdeme kuli tomu do rodinne poradny ale bojim se ze to nedopadne… Jinak pk mi oznamil ze zadnych 100 000nevyhral a ze nehraje jen obcas na tipspprtu v mensich castkach a ze pry me radsi nechal v tom ze je gambler nez mi rict pravdu ze dluzil penize a jete dluzi dalsich 80 000pry za spatne prectenou smlouvu… Nevim co delt jestli s nim byt dal nebo co nevim jesrli mi lze nebo rik pravdu rodina mi podad tvrdi ze lze ale co kdyz ne a ja bych ho zbytecne opustila… Jinak dokaze bejt hodny porad a rad nakupuje vari pomaha s nadobim a ja mam na nem porad vse sptne rvu nadavam a obcas mu dam i ranu kdyz me vytoci kravinou pritom ho miluju a snazim se pochopit co se deje… Martinek tatu taky hrozne miluje a nedokazu mu ho vzit… Jen nevim co si mam myslet nebo jak zjistit ze rika pravdu ci ne… Dekuji za odpovedi market :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
MartinKa36
Závislačka 3441 příspěvků 24.09.18 01:02

Tvůj přítel je chodící průser, a ty tím že s ním nesexuješ ten vztah zničíš tak jako tak. Jediná rozumná věc kterou můžeš udělat je vzít od něj roha… jinak tě zničí.

ocean.mama
Stálice 58 příspěvků 24.09.18 01:15

No mile deti, to jste teda v peknych sra*kach a to, ze spolu nespite ja vas nejmensi problem 8o Fakt, ze nekdo “zjisti” ze dluzi 800tis a pak je jeste nekdo z jeho rodiny tak hloupej ze mu pujci 400tis, tak to snad ani nekomentuju 8o never mu ani slovo, stahne te ke dnu (jeste vic nez jste ted)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 01:26

Ten sex taky nepovazuju vubec za nutny… Ale pritel mi to kolikrat vycte a zni to jako by ty kraviny pak delal z toho ze mezi nami neni nic ze mu nedavam lasku… Ze uz je proste na dne z tohoi z tech dluhu..
Jinak dekuji mockrat za odpovedi

Epl
Povídálka 24 příspěvků 24.09.18 01:51

Suhlasim s tvojou rodinou, klame ťa a že nie je sex to je je len páka na teba aby si sa za to cítila aj ty zodpovedná, ja už by som bola dávno fuč.

misakri
Nováček 4 příspěvky 24.09.18 01:52

Kecá a řekla bych,že ve všem.. od takového chlapa co nejrychleji pryč.. nechápu,naco chceš čekat,když máte dítě..
Jestli má dluhy u bank,finančních institucí,res­p.exekuce - zjistíš na poště.. ale jestli má dluhy u někoho,na základě směnky apod,nezjistis vůbec..
Utíkej z takového vztahu!!!

Russet
Extra třída :D 12178 příspěvků 24.09.18 05:06

Obdivuhodné, co mu dokážeš spolknout i s navijákem. Buď ráda, že nejste manželé. Nečekej na exekutory a zmiz.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 24.09.18 05:40

Gambler, patologicky lhar a maipulator.

kacakaca
Závislačka 2617 příspěvků 24.09.18 05:49

Ale on ti rika pravdu, pujcuje si penize a prohrava je nebo pujcuje dal. Martinkovi nechces brat tatu, kteremu ale das obcas ranu kvuli kravine, rves na nej a nadavas mu. Nepobiram ani jednu stranu. Zamysli se, jak vychovavas vase dite.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29277 příspěvků 24.09.18 05:51
@ludmilaadamkova píše:
Gambler, patologicky lhar a maipulator.

skvělá partie. :(

GabinkaCh
Závislačka 2560 příspěvků 24.09.18 07:21

A ještě se ptá jestli s ním má dál být :roll:

KatrinKejt
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 24.09.18 07:22

Tak to je masakr 8o a já se divím, že s ním vůbec jsi! Stáhne tě sebou. Až si půjdeš půjčit a všechny peníze mu narveš do chřtánu. Prober se, děvče. Je to lhář. Kdyby vás miloval, tak se jde léčit, takhle je s tebou, protože má aspoň střechu nad hlavou a tak. Ten sex neřeší. On svůj život pro**bal!! A bráchu lituju. 400 tisíc už neuvidí..
Oh my god :roll: :roll:

KatrinKejt
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 24.09.18 07:24

A pochybuju, že alimenty uvidíš. Ten skončí jednou za katrem. Dnes sbal kufry a běž od něj. :cert:

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 24.09.18 07:45

Sama víš, že bys to měla ukončit..

Lex1
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 07:48
@kacakaca píše:
Ale on ti rika pravdu, pujcuje si penize a prohrava je nebo pujcuje dal. Martinkovi nechces brat tatu, kteremu ale das obcas ranu kvuli kravine, rves na nej a nadavas mu. Nepobiram ani jednu stranu. Zamysli se, jak vychovavas vase dite.

Přesně tak :roll: :roll: :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >