Reklama

Začarovaný kruh a co dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 10:03
Začarovaný kruh a co dál?

Ahoj vsichni, nejsem tu casto ale uz si nevim rady a tak se obracim na vas.Na zacatek chci rict, ze asi nechci zadne moralni kazani protoze si sama dobre uvedomuji vážnost situace, ale spise rady co ted…kudy se vydat..
Vse zacalo na jare letosniho roku..nástup do nove prace pro me byl vysvobozenim po materske…prece jen 6 let doma mi opravdu stacilo…s muzem jsme spolu 8 let, nas vztah nikdy nebyl dokonaly, ale navenek jsme fungovali jako skvela rodinka co si stavi baracek, ma dostatek penez aby obcas nekam zajela, muj muz miluje nase dve deti nade vse, je skvely a bajecny otec a je na nej obrovsky spoleh…ALE
Mezi nama to neklapalo delsi dobu…hadky na dennim poradku, sex 1 za dva mesice…nekdy ani to ne…projevy lasky a citu zadne, ne ze by to vysumelo…nebylo to od zacatku…polozit si na meho muze nohy jen tak vecer u TV nebo vecerni objeti a spolecne usinani, libani, doteky, drzeni se za ruce, spolecne vikendy nebo dovolené jen ve dvou…neznam…muz to proste k zivotu nepotřeboval a ja trpela…nekolikrat jsem ho o to prosila…usinani s mobilem bylo kazdy den celych osm let…a me presla chut i na sex…za kazdym jeho dotekem jsem vedela o co jde, ze chce jen jedno jinak by me nepohladil…
No a v praci jsem poznala kolegu a zacal romanek…trval chvili, milovali jsme se ale nechteli rozbít rodinu tak to ukoncili, jenze ja byla tak zamilovana ze jsem doma vse rekla a byla rozhodla odejit…ne kvuli milenci, ale kvuli sobe abych mela sanci byt stastna i ja…ale casem mi doslo ze ublizim detem a vsem…rodina me odsoudila a ja najednou zustala uplne sama…muz me ze zacatku. chtel zpatky a chtel dat vse do poradku a ze to zkusine…je to pul roku od chvíle kdy jsem mu o vsem rekla a misto toho aby to bylo lepsi a lepsi, jde to z kopce…muz mi to dava sezrat se vsim vsudy…kazdy den a kazdou chvili…snazim se jak muzu ale rika, ze mi nezvladne odpustit a chce odejit i kdyz pry chape proc jsem to udelala a co mi chybelo…na jednu stranu vim ze mi treba bude lip, na druhou vim jak budou trpet deti a ze zahazujem osm let..mam jeste bojovat a ma to vubec cenu kdyz jsme ve fazi ze si nemame co rict a fungujem jen kvuli detem??

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 13189 příspěvků 23.09.18 10:09
@Anonymní píše:
Ahoj vsichni, nejsem tu casto ale uz si nevim rady a tak se obracim na vas.Na zacatek chci rict, ze asi nechci zadne moralni kazani protoze si sama dobre uvedomuji vážnost situace, ale spise rady co ted…kudy se vydat..
Vse zacalo na jare letosniho roku..nástup do nove prace pro me byl vysvobozenim po materske…prece jen 6 let doma mi opravdu stacilo…s muzem jsme spolu 8 let, nas vztah nikdy nebyl dokonaly, ale navenek jsme fungovali jako skvela rodinka co si stavi baracek, ma dostatek penez aby obcas nekam zajela, muj muz miluje nase dve deti nade vse, je skvely a bajecny otec a je na nej obrovsky spoleh…ALE
Mezi nama to neklapalo delsi dobu…hadky na dennim poradku, sex 1 za dva mesice…nekdy ani to ne…projevy lasky a citu zadne, ne ze by to vysumelo…nebylo to od zacatku…polozit si na meho muze nohy jen tak vecer u TV nebo vecerni objeti a spolecne usinani, libani, doteky, drzeni se za ruce, spolecne vikendy nebo dovolené jen ve dvou…neznam…muz to proste k zivotu nepotřeboval a ja trpela…nekolikrat jsem ho o to prosila…usinani s mobilem bylo kazdy den celych osm let…a me presla chut i na sex…za kazdym jeho dotekem jsem vedela o co jde, ze chce jen jedno jinak by me nepohladil…
No a v praci jsem poznala kolegu a zacal romanek…trval chvili, milovali jsme se ale nechteli rozbít rodinu tak to ukoncili, jenze ja byla tak zamilovana ze jsem doma vse rekla a byla rozhodla odejit…ne kvuli milenci, ale kvuli sobe abych mela sanci byt stastna i ja…ale casem mi doslo ze ublizim detem a vsem…rodina me odsoudila a ja najednou zustala uplne sama…muz me ze zacatku. chtel zpatky a chtel dat vse do poradku a ze to zkusine…je to pul roku od chvíle kdy jsem mu o vsem rekla a misto toho aby to bylo lepsi a lepsi, jde to z kopce…muz mi to dava sezrat se vsim vsudy…kazdy den a kazdou chvili…snazim se jak muzu ale rika, ze mi nezvladne odpustit a chce odejit i kdyz pry chape proc jsem to udelala a co mi chybelo…na jednu stranu vim ze mi treba bude lip, na druhou vim jak budou trpet deti a ze zahazujem osm let..mam jeste bojovat a ma to vubec cenu kdyz jsme ve fazi ze si nemame co rict a fungujem jen kvuli detem??

Nejsem zastáncem rozvodů, ale myslím, že tady už není moc co zachraňovat. To by jste museli chtít oba, a bez pomoci odborníka to asi nepůjde. :?

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 23.09.18 10:14

Tohle není žádný začarovaný kruh, jen prázdný vztah dvou lidí, co spolu mají děti. Nevím, co očekáváš od toho, že s manželem zůstáváš? Šťastná jsi s ním nebyla a nejsi, tak proč myslíš, že budeš?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 10:18

@Karleon Rikam si spis ze jsem mela prehnany naroky a matka mi rikala porad co bych jako chtela kdyz mam.chlapa co nas nemlati,nepije a stara se o barak…to ze chci jen lasku mi bylo receno ze jsem sobec…takze ziju v tom ze kvuli detem to prekonam…strašně se bojim byt sama

Lioness34
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 23.09.18 10:26
@Anonymní píše:
@Karleon Rikam si spis ze jsem mela prehnany naroky a matka mi rikala porad co bych jako chtela kdyz mam.chlapa co nas nemlati,nepije a stara se o barak…to ze chci jen lasku mi bylo receno ze jsem sobec…takze ziju v tom ze kvuli detem to prekonam…strašně se bojim byt sama

Přiznejme si narovinu, neměla jsi mu nic vykládat… když už sis našla někoho v práci, nemůžeš přeci přijít domu a vykládat o chlapovi a ze ses zamilovala a něco s nim měla… navíc když chlap miluje vaše deti. Ano vinnu nese i on ale teď jsi podle mě v pasti. Pokud spolu budete - on si najde babu časem taky (pokud ji už neměl - moc nevěřím ze by chlapovi stačil sex 1× za dva měsíce a navíc permanentně s mobilem v ruce) ale ty tím ze jsi vylozila karty na stůl jsi pod sebou podřezala větev.
Nyní bych se neponizovala a sama řekla ze s vycitkama žít nemůžeš a proste buď to přijme a už o tom nebudete nikdy mluvit a nebo konec.
Osobne si myslím ze jsi neměla nic vykládat ale stalo se a je třeba se tomu postavit celem. Pokud on to už zkoušet nechce nedoprosuj se protože to se mu znechutis ještě víc.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 23.09.18 10:28
@Anonymní píše:
@Karleon Rikam si spis ze jsem mela prehnany naroky a matka mi rikala porad co bych jako chtela kdyz mam.chlapa co nas nemlati,nepije a stara se o barak…to ze chci jen lasku mi bylo receno ze jsem sobec…takze ziju v tom ze kvuli detem to prekonam…strašně se bojim byt sama

A jinak nech těch výmluv ze matka říkala apod jsi dospěla žena a pokud tvůj manžel miluje deti nade vše a jento dobrý otec - nemyslím si ze by se s nim nedalo pracovat aby byl i dobrý manžel. Nikoliv doprosovanim apod a navíc ty jsi to vyřešila nevěrou a nedomyslela jsi důsledky když jsi mu vše řekla. Teď ti opravdu nezbývá nic jiného než se k tomu postavit celem.

Sany80s
Kelišová 6405 příspěvků 23.09.18 10:31

Jsi blbá, žes to řekla. Uzavřela jsi tak cestu k slušnému řešení čehokoli, ať už rozchodu nebo nějakého dílčího vyřešení neshod.
Myslím si, že jste se s manželem k sobě z citového hlediska moc nehodili. Ty jsi trošku hysterka a on je nekontaktní člověk.
Ale faktem je, že v případě menších ústupků z obou stran, by to mohlo fungovat, ovšem tys to podělala.
Ne svojí nevěrou, ale tím, žes o ní poreferovala, protože si nejspíš myslíš, že jsi tak strašně spravedlivá…
Nejsi spravedlivá, rozhodně ne ke svým dětem, které v tom budou vyrůstat, ať se stane cokoli.
A nemyslím si, že to má cenu. Ale teď už jen kvůli tobě.
Dalo se to zkusit řešit, ale vzhledem k předchozím problémům a tomu, žes považovala za nutné přiznat nevěru, nemáte na čem stavět.
Příště se zamysli, než uděláš, co ti citově tak strašně vyhovuje. Nemyslím kvůli tomu, že bys zachovala dětem rodinu, to možná ne, ale mohla bys myslet alespoň na ně, aby ten rozchod neměly tak strašný, jak bude teď.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 23.09.18 10:34

@Sany80s :palec: souhlas. Bylo to ukvapene … a výmluvy na matku :roll: je úplně jedno co říká matka… podle mě proste zblbla do někoho v práci a pak ro vyklopila doma a myslela si ze milenec udělá to samé… zničila dětem zazemi a teď by se ji manžel hodil… teď už by tak moc nevadilo ze manžel je takový nebo makový…

akavi
Stálice 79 příspěvků 23.09.18 10:41

Jsem asi poslední, co by měla radit. Ale pokud byl manžel dobrý táta, tak na partnerství se mělo pracovat, říct mu, co ti vadí, zajít do poradny. Jak píše někdo výš, možná jste v té kontaktnosti nekompatibilní (ale tos věděla od začátku, přesto jsi s ním založila rodinu, začala stavět dům atd.). Místo toho jsi ho podvedla (ano, každé nové koště dobře mete a všude se po čase objeví NĚCO, co není ideální) a ještě jsi mu to řekla, i když jsi v tom nechtěla pokračovat, tudíž mi to přijde, žes chtěla hodit své výčitky svědomí na něj a ukázat mu „podívej, jiný o mě měl zájem a choval se ke mě hezky, koukni, k čemu jsi mě dohnal“. Je snadný všechno zahodit, ale pokud má člověk zodpovědnost i za děti, tak by se měl rozmýšlet stokrát, jestli něco takového udělá.

Sany80s
Kelišová 6405 příspěvků 23.09.18 10:42
@Lioness34 píše:
@Sany80s :palec: souhlas. Bylo to ukvapene … a výmluvy na matku :roll: je úplně jedno co říká matka… podle mě proste zblbla do někoho v práci a pak ro vyklopila doma a myslela si ze milenec udělá to samé… zničila dětem zazemi a teď by se ji manžel hodil… teď už by tak moc nevadilo ze manžel je takový nebo makový…

Možná doufala, že milenec udělá to samé. Ale podle mě to vyklopila, protože to tak cítila.
City v manželství jsou důležité a jejich projevování taky, ale tak jak to popisuje ona, tak je dost přecitlivělá a trošku dětinská.
I když nám říkají, že máme říkat pravdu, tak ono to není vždy tak černobílé. Musí taky myslet trošku prakticky, na děti.
Za daných okolností prostě prozrazená nevěra, která být prozrazená nemusela, ani kdyby od manžela odešla, nikomu neprospěje.

divine woman
Echt Kelišová 8416 příspěvků 23.09.18 11:02

Začni se chovat jako dospělá a postav se k situaci čelem. Vyslepičila jsi manželovi svůj románek a to se nedělá. Teď se buď rozejdete nebo se sakra musíš snažit, aby ti muž odpustil. Je to jen na tobě. Já bych s chlapem, který usíná s mobilem a ne se mnou nebyla ani kvůli dětem.

D. C.
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 23.09.18 11:13

Tedy já nevím, jestli by mělo smysl něco zachraňovat, kdyby zakladatelka mlčela… :nevim: Zakladatelce chybí ten dotek, kontakt, ale to nelze řešit přemlouváním, ničím… Jak jste tu řekly, chyba je špatným výběrem od začátku…

Proto si myslím, že rozchod bude lepší. Je hloupé, že děti přijdou o fajn tátu, ale myslím, že budou více trpět, když zakladatelka bude nešťastná, ony to vycítí… nebudou trpět tolik tím, když se rozejdou…

Příspěvek upraven 23.09.18 v 11:13

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 23.09.18 11:13
@Anonymní píše:

Omg takový chlap co nemlátí ženu a děti a nechlasta a stará se o dům je snad zcela samozřejmý a ne nějaký nadstandard :zed: tez myslím, že jsi s ním šťastná nebyla a nejsi a je čas jít dál

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 11:18

Vim ze jsem to podelala tim ze jsem to rekla ale doufala jsem ze mu to spis dojde…jo asi naivni…co se tyce reseni ze se dalo jinak…ja se snazila xkrat…nabizela jsem poradnu,prosi­la,nekolikrat s nim o tom mluvila jeste nez se to stalo a k nicemu…vzdycky přišla snaha jen z me strany…
Co se tyce milence nemusela jsem v nic doufat jelikož je sam…
Chyba od zacatku byla asi…ale stale jsem verila ze se neco zmeni

Sany80s
Kelišová 6405 příspěvků 23.09.18 11:32

Víš, sice jsme emancipovanější, ale to neznamená, že jsou muži a ženy stejní.
Jen málo mužů odpustí nevěru a znamená to pro ně často konec vztahu.
U žen je to procento, co se snaží o nápravu, vyšší.
To je prostě pitomost doufat, že mu to spíš dojde.
A pokud jde o ty poradny a tak dále, tak hodně chlapů funguje tak, že začnou mít snahu, až je žena na cestě pryč.
Ale ne kvůli nevěře.
Já bych to asi neprodlužovala, vzhledem k tomu, co píšeš, bych navrhla střídavou péči, i když nevím, jak jste na tom finančně v tom odděleném stavu.
A pouč se do budoucna, tvůj partner, třebaže můžeš najít někoho kompatibilnějšího, rozhodně nebude myslet tak, jako ty.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >