Proč chcete vysoké muže?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 20:27
Proč chcete vysoké muže?

Jsem muž. Už několikrát mi bylo řečeno že jsem příliš malý. Takže se chci zeptat. Kde se vzal ten nesmysl že muž musí být vyšší než žena? Jako proč? Není to jedno kdo je vyšší? Jestli žena nebo chlap? PROČ chcete vysoké muže a vyšší muže? PROČ musí být muž vyšší?
Od tohoto příspěvku očekávám že se dozvím proč chcete aby muži byli vyšší a proč mají vysocí muži přednost.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Reakce:
krispyna
Kecalka 462 příspěvků 22.09.18 20:30

Můj manžel je menší a vždycky mi lidi koukají na nohy jestli nemám podpatky. Nijak se nad tím nepozastavuju a jsem ráda, že to chlap nebere špatně. Třeba jsem já moc vysoká :)

Lucy75
Kecalka 320 příspěvků 2 inzeráty 22.09.18 20:33

je to prostě o pocitu.. že je ON ten ochránce, strážce, bojovník… no.. trapné, pravěké, atavistické… ale stále platné..

marka123
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 22.09.18 20:34

Imponuji mi vysoci muzi, jednak jsem na to byla i zvykla z rodiny, vsichni jsou vysoci, tak mi to prislo jako norma a pak imponuje mi muznost, sila, velikost, prece jen kdyz me obejmou silne muzske paze a a ja se v objeti schovsm, mam pocit bezpeci, ochrany. Z evolucniho hlediska si zeny vybiraji vysoke muze hlavne z duvodu :veliky (alfa samec) =ochrana + dobre geny pro dalsi generaci.
Ja bych nesnesla mit vedle sebe i stejne vysokeho partnera (to mam 173cm), pripadam si pak moc obrovska. Ale to jsou moje duvody a preference. Jinym zenam to treba nevadi. A pripadne neni problem najit nejakou malou holku 150-160cm, pro takovou je kluk 170cm dost vysoky;)

rozand
Závislačka 3465 příspěvků 22.09.18 20:37

Protoze si vedle nej pripadam drobne a krehce a citim se vic v bezpeci. Ale ja to nikdy moc neresila, stejne vysoky pritel mi nevadil, akorat se to zrovna seslo tak, ze manzel je o 36 cm vetsi, no.

Venetia
Hvězda diskuse 37637 příspěvků 22.09.18 20:37
@Anonymní píše:
Jsem muž. Už několikrát mi bylo řečeno že jsem příliš malý. Takže se chci zeptat. Kde se vzal ten nesmysl že muž musí být vyšší než žena? Jako proč? Není to jedno kdo je vyšší? Jestli žena nebo chlap? PROČ chcete vysoké muže a vyšší muže? PROČ musí být muž vyšší?
Od tohoto příspěvku očekávám že se dozvím proč chcete aby muži byli vyšší a proč mají vysocí muži přednost.

Je to muznejsi , pritazlivejsi, vetsinou i silnejsi ..zena ma byt ta krehci , jemnejsi cast paru …muz takova opora :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 20:37

Chodila jsem s mensim klukem, vic jak rok, rozesli jsme se, ale vyskou to urcite nebylo :lol: pravda, ze kdyz me obejme vyssi muz nez jsem ja, citim se vic v bezpeci. Muj muz je o 5 cm vyssi jak ja a mam rada kdyz si stoupne treba na chodnik a ja k nemu muzu vzhlizet nebo poslouchat tlukot srdce :oops: ex rikaval “ nevadi, ze jsem malej, v posteli se to vyrovna vse” ;)

Peta02
Kecalka 385 příspěvků 22.09.18 20:38

Mám většího manžela cca 190 já 165cm a proste miluju ten pocit když mě obejme a já se mužů celá “schovat”, mám pocit bezpeci a ochrany, je mi tak strašně dobre. A nevybrala jsem si já jeho ale on mě :) jinak obecne myslím ze je v tom taková odveka touha k tomu chlapovi moct vyhlížet.

Tajemny muz
Stálice 67 příspěvků 22.09.18 20:38

Řekl bych, že dříve to byl pud - vysoký muž v souboji spíše zvítězil, měl větší šanci na přežití a tedy zajištění ženy a potomků. Dnes je to asi rozumové - vysocí muži bývají úspěšnější v kariéře, lépe zajistí rodinu. A v neposlední řadě je asi pocit ženy, cítí se bezpečně, má dobrý pocit v objetí i z pocitu mužské síly a převahy. Asi to není dogma, ale podle názorů žen je to převažující faktor.

BloomingGorgeous
Závislačka 2832 příspěvků 22.09.18 20:38

Me pritahuji vysoci muzi, protoze mi pripadaji muzni, fit, ochranci. Ale mam kamaradky, kterym se libi mensi muzi, nekomu je to zase jedno… toto je jen moje osobni preference.

Tichošlápek
Extra třída :D 10921 příspěvků 22.09.18 20:39

Protože chci chlapa, ke kterému se muzu přivinout a on mne utopí v objetí, takového, který mne muze nosit na rukou, imponujiciho i tělesně ;)

BloomingGorgeous
Závislačka 2832 příspěvků 22.09.18 20:40

Taky se mi libi, ze ac je muj vysoky partner kultivovany a mirumilovny, vim, ze kdyby nas nekdo napadnul, tak ho diky sve konstituci v obrane prizabije. Pripada mi to proste sexy, mit vedle sebe silneho fit muze.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 22.09.18 20:40

Já bych s menším nechodila, nelíbí se mi to,to muzu být s dítětem…

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 22.09.18 20:41

Protože bych si připadala nepříjemně, kdybych měla vedle sebe o hodně menšího muže. Už takhle je můj manžel o 5 cm menší a podpatky jsem z botníku vyloučila :).

BloomingGorgeous
Závislačka 2832 příspěvků 22.09.18 20:41
@Peta02 píše:
Mám většího manžela cca 190 já 165cm a proste miluju ten pocit když mě obejme a já se mužů celá “schovat”, mám pocit bezpeci a ochrany, je mi tak strašně dobre. A nevybrala jsem si já jeho ale on mě :) jinak obecne myslím ze je v tom taková odveka touha k tomu chlapovi moct vyhlížet.

Ano! :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >