Jak jste se rozešli? Partner s vámi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 15:58
Jak jste se rozesli? Partner s vami?

Mela jsem pritele 2 roky, hrozne moc jsem ho milovala, on me taky. Po 2 letech jsem ho zacala stvat a prestal me milovat, ok to chapu. Ale jakym zpusobem se rozesel… casto na me byval slovne hruby, ale tentokrat to prehnal, nadal mi do chudinek a ruznych vulgarit, ze uz me nechce nikdy videt, ze uz me dlouho nema rad, jak jsem uboha a ze se mnou konci. Rano se probudi a uz pro nej neexistuju atd. Bylo to po mensi hadce, nic zavaznyho, zadna nevera atd. nicmene ten vztah spel ke konci uz driv. No potom uz nenapsal a ani ja mu ne. Ale prijde mi to divny, nemam rada neuzavreny veci a vzdycky jsme se s byvalyma rozesli hezky. Ale tohle? Jako psat mu nebudu, k tomu se neponizim, ale pocit nezavrenych dveri me stve, nesnasim takhle skoncit a slusne to neuzavrit. Mate nekdo zkusenost?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tarinka
Echt Kelišová 8224 příspěvků 22.09.18 16:01

Je to debil, vic uzavreny uz to ani byt nemuze.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 16:05
@Tarinka píše:
Je to debil, vic uzavreny uz to ani byt nemuze.
:D :D diky rozesmala jsi me v mym smutku :srdce:
Prof. Farnsworth
Kelišová 5273 příspěvků 22.09.18 16:11
@Anonymní píše:
Mela jsem pritele 2 roky, hrozne moc jsem ho milovala, on me taky. Po 2 letech jsem ho zacala stvat a prestal me milovat, ok to chapu. Ale jakym zpusobem se rozesel… casto na me byval slovne hruby, ale tentokrat to prehnal, nadal mi do chudinek a ruznych vulgarit, ze uz me nechce nikdy videt, ze uz me dlouho nema rad, jak jsem uboha a ze se mnou konci. Rano se probudi a uz pro nej neexistuju atd. Bylo to po mensi hadce, nic zavaznyho, zadna nevera atd. nicmene ten vztah spel ke konci uz driv. No potom uz nenapsal a ani ja mu ne. Ale prijde mi to divny, nemam rada neuzavreny veci a vzdycky jsme se s byvalyma rozesli hezky. Ale tohle? Jako psat mu nebudu, k tomu se neponizim, ale pocit nezavrenych dveri me stve, nesnasim takhle skoncit a slusne to neuzavrit. Mate nekdo zkusenost?

Jestli ten vztah spěl ke konci delší dobu, tak buď ráda, že už je konec. Mohla jsi se taky trápit třeba další půl rok a mohlo to skončit třeba tím, že by přímo od tebe odešel k jiné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 16:13

:potlesk: :potlesk: …Tak to mě taky pobavilo… :D Nicméně, abych odpověděla, myslím si, že dneska je tohle chování úplně normální. U mě to bylo naposledy tak, že říkal, že ještě zavolá…V podstatě bych čekala na telefonát půl roku? :think: :lol: Nemá cenu bejt smutná… :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 16:14
@Prof. Farnsworth píše:
Jestli ten vztah spěl ke konci delší dobu, tak buď ráda, že už je konec. Mohla jsi se taky trápit třeba další půl rok a mohlo to skončit třeba tím, že by přímo od tebe odešel k jiné.
mona i odesel, nevim. Je mi smutno, ale da se to prezit, bylo to s nim dost narocny a svym zpusobem jsem rada, ze jsem pryc. Jen ten zpusob me dost zarazil…
Lucy75
Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 22.09.18 16:14

ON to uzavřel… kašli na to , hoď to za hlavu.. pro tyto případy fakt platí staré hezké české : Pro jedno kvítí slunce nesvítí… 8) i když to samozřejmě bolí, vím..

Prof. Farnsworth
Kelišová 5273 příspěvků 22.09.18 16:27
@Anonymní píše:
mona i odesel, nevim. Je mi smutno, ale da se to prezit, bylo to s nim dost narocny a svym zpusobem jsem rada, ze jsem pryc. Jen ten zpusob me dost zarazil…

Nejlepší co můžeš teď udělat je, říci si, že už je to uzavřená kapitola tvého života, nepátrat po tom, proč to ukončil, zda má nějakou jinou a tak. Spíš bych si pamatoval pár pěkných okamžiků které jste spolu prožili, nemyslel na ten konec a užíval si toho, že jsi volná. Dřív nebo později se objeví někdo nový, kdo bude ještě lepší než tvůj ex.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 16:28

Já před půl rokem dostala kopačky. Jenže do poslední chvíle mi říkal jak mě miluje, byl galantní, já v sedmém nebi, že jsem konečně našla toho pravého. Byli jsme spolu rok a půl, plánovali společnou budoucnost. Je nám už ke čtyřiceti. A pak se zakoukal do jiné a se mnou se ze dne na den rozečel. Večer mi říká dobrou noc, miluji Tě a druhý den víš, prosím nezlob se, někoho jsem poznal, je konec. Od té doby zaplavuje FB jejich společnými fotkami. Každý den brečím do polštáře a pořád ho miluji. Nikdy mi nic špatného neudělal, neřekl. O to je to horší.

Ancek
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 22.09.18 16:31

Možná by ti pomohlo napsat mu třeba sms, že se s ním rozcházíš. Tím bys to v sobě uzavřela. Člověk potřebuje některé věci jasně pojmenovat.

Prof. Farnsworth
Kelišová 5273 příspěvků 22.09.18 16:36
@Anonymní píše:
Já před půl rokem dostala kopačky. Jenže do poslední chvíle mi říkal jak mě miluje, byl galantní, já v sedmém nebi, že jsem konečně našla toho pravého. Byli jsme spolu rok a půl, plánovali společnou budoucnost. Je nám už ke čtyřiceti. A pak se zakoukal do jiné a se mnou se ze dne na den rozečel. Večer mi říká dobrou noc, miluji Tě a druhý den víš, prosím nezlob se, někoho jsem poznal, je konec. Od té doby zaplavuje FB jejich společnými fotkami. Každý den brečím do polštáře a pořád ho miluji. Nikdy mi nic špatného neudělal, neřekl. O to je to horší.

To je dost zlý, takhle z ničeho nic. Kdyby to bylo třeba po měsíci hádek nebo nějakých neshod, ale takhle přes noc. :( Nebuď smutná, bude to jen lepší :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 16:50
@Prof. Farnsworth píše:
To je dost zlý, takhle z ničeho nic. Kdyby to bylo třeba po měsíci hádek nebo nějakých neshod, ale takhle přes noc. :( Nebuď smutná, bude to jen lepší :mavam:

Právě. Teď vidím na FB, jak jsou na místech, kam jsme plánovali jet my dva. Když to vidím, neudržím slzy. Tam jsem s ním měla být já. Je mi hrozně. Spadla jsem z toho obláčku zamilovanosti rovnou na nos.

Paola21
Závislačka 3605 příspěvků 22.09.18 17:02

Buď ráda, že ses ho zbavila a neztrácela s takovým exemplářem víc času. S nějakými lidmi slušně nic neuzavřeš a myslím, že tohle je ten případ.

Paola21
Závislačka 3605 příspěvků 22.09.18 17:05
@Anonymní píše:
Já před půl rokem dostala kopačky. Jenže do poslední chvíle mi říkal jak mě miluje, byl galantní, já v sedmém nebi, že jsem konečně našla toho pravého. Byli jsme spolu rok a půl, plánovali společnou budoucnost. Je nám už ke čtyřiceti. A pak se zakoukal do jiné a se mnou se ze dne na den rozečel. Večer mi říká dobrou noc, miluji Tě a druhý den víš, prosím nezlob se, někoho jsem poznal, je konec. Od té doby zaplavuje FB jejich společnými fotkami. Každý den brečím do polštáře a pořád ho miluji.Nikdy mi nic špatného neudělal, neřekl. O to je to horší.

No udělal ti špatného to, že na tebe hrál habaďůru, jak tě miluje a prd. :nevim:

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1572 příspěvků 22.09.18 17:08

Uff, vubec nechapu co by na tom melo byt neuzavrenyho. To mel napsat slohovou praci? 8o Rekl to jasne a podle toho se zachoval. Ale holt je asi tezky se s tim smirit. :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >