Reklama

Vztah s učitelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 22:24
Vztah s učitelem

Může být problém ze vztahu s učitelem ikdyž je holka plnoletá? A co si o takovém vztahu myslíte?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 21.09.18 22:28

Pokud vím, tak je to protizákonné. Kromě VŠ teda. Předpokládám, že ten učitel teda učí tu holku.

Beckyttine5
Kecalka 187 příspěvků 21.09.18 22:31

U nás na gymplu to tak bylo. V maturitním ročníku se dala spolužačka dohromady s dejepisarem. Všichni ve škole to věděli, ona u něj i přímo Maturovala ze 2 předmětů.. dnes jsou manželé a mají 3 dcery..

Beckyttine5
Kecalka 187 příspěvků 21.09.18 22:32

Myslím, že je to legální, ale nemorální

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.09.18 22:36
@Anonymní píše:
Může být problém ze vztahu s učitelem ikdyž je holka plnoletá? A co si o takovém vztahu myslíte?
že je učitel pedofil nebo nevyzrálej puboš.. pro mne fuj..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 22:37
@lalaláček píše:
Pokud vím, tak je to protizákonné. Kromě VŠ teda. Předpokládám, že ten učitel teda učí tu holku.

Ano učí.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.09.18 22:37
@Beckyttine5 píše:
Myslím, že je to legální, ale nemorální

legální to není.. pokud jsou oba na stejné škole..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 22:38
@lalaláček píše:
Pokud vím, tak je to protizákonné. Kromě VŠ teda. Předpokládám, že ten učitel teda učí tu holku.

Je to třídní učitel.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 22:40
@martina.se píše:

I v tom případě,že jí je 18? Pak už by to nemělo být nelegální ne?

Beckyttine5
Kecalka 187 příspěvků 21.09.18 22:41
@martina.se píše:
kde je to přesně v zákone upraveno?

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 21.09.18 22:48
@Anonymní píše:
I v tom případě,že jí je 18? Pak už by to nemělo být nelegální ne?

Proč tě to zajímá? :think: každého věc…je sice pod zákonem ale souložit může kde skym :jazyk: . Pokud není učiteli 40 proč ne :lol:
Měj své starosti a ostatní nerea ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 22:53
@lampicka11 píše:
Proč tě to zajímá? :think: každého věc…je sice pod zákonem ale souložit může kde skym :jazyk: . Pokud není učiteli 40 proč ne :lol:
Měj své starosti a ostatní nerea ;)

No ale ono tady jde o mojí dceru, rozmluvit si samozřejmě nenecha, jsem rada,ze mi to aspoň řekla. Nechci aby kvuli tomu měli problémy. No ono mu právě do ty čtyřicítky moc nechybí :zed:

Russet
Extra třída :D 10881 příspěvků 21.09.18 22:59
@Anonymní píše:
No ale ono tady jde o mojí dceru, rozmluvit si samozřejmě nenecha, jsem rada,ze mi to aspoň řekla. Nechci aby kvuli tomu měli problémy. No ono mu právě do ty čtyřicítky moc nechybí :zed:

Je to v první řadě neprofesionální. Problém bude mít spíš on, ale záleží jestli je tam holka poslední rok. Řekla bych jí, že se mi to nelíbí, že má snad na kolem sebe kluků dost a nemusí hledat po učitelích. Ale je plnoletá a tudíž máš smůlu. Asi bych jí doporučila, aby se s tím nikde nehlubila. Ale je otázka času, kdy holoubky potkají. Pokud se teda potkávají jinde než v pelechu.

růžový achát
Závislačka 4234 příspěvků 21.09.18 23:01

Tvl. 8o tak to tě lituji.Ja bych ho šla sejmout :cert: , ničemu by to nepomohlo, to by byl hroznej skandál. Hodně sil přeji a snad někdo z nich distane včas rozum.Brousit mi dcerku učitel, už by si hledal flek někde v pasťáku.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.09.18 23:02
@Anonymní píše:
I v tom případě,že jí je 18? Pak už by to nemělo být nelegální ne?

ne, je to její učitel.. pokud ano, pak to není legal.. leda, že odejde na jinou školu..

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >