Styk otce s kojencem po rozchodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 20:16
Styk otce s kojencem po rozchodu

Holky, potrebuji poradit. Manzel odesel k milence, je to vse hodne cerstve, nejakou dobu jsme vse resili, ale stejne se ted rozhodl pro ni a brzo s ni chce bydlet. Male je 8m, manzel ji chce samozrejme vidat. Ja mu nebranim vidat deti, to vubec. Mame jeste 11r syna. Domluvili jsme se 1× vikend za 14dni pa-ne syn a k tomu mala so a ne jen skrz den. Plus v tydnu nejake to odpoledne. Jenze: pro me je vse velmi cerstve, rychle a hodne bolestive. Nechci malou davat k nemu, kdyz je tam ona. Manzel by chodil i k nam, ale realne si to neumim predstavit-ty vikendy. Navic ja ted po tom vsem, co jsme posledni 2m vse resili, chci klid a nechci se s nim vubec vidat, slyset..jen si piseme kvuli detem a provozu. Max. mu jen pripravim deti ke dverim, ale nedela mi dobre ho videt a navic s nim ted nedokazu normalne komunikovat-dopada to vzdy strasne, proto ho nemuzu videt. Prosim, jak by jste to vymysleli? Zatim je pro me opravdu velky problem dat to miminko milence. Manzel to respektuje, pry pro zacatek s tim nema problem a ona tam nebude, ale ja vim, ze s tim budu mit problem i pak. Navic manzel chtel deti rozdelit, abych mu nedavala obe deti najednou-s mimcem je prace (doted se o malou vubec nestaral, ale jako ze vubec), starsi se zase nudi, protoze se vse podrizuje mimcu. To rozdeleni jsem zatrhla, ja jsem na vse sama a musim to taky resit. Rozvadet se ani jeden nechceme, dohodu na soud kvuli penezum a detem mame nejak sepsanou, ale nejak to neresime, porad verime, ze se nejak domluvime. Ale jak? Porad vse menime a zatim jsme nic nevymysleli, aby to vyhovovalo vsem.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.09.18 20:19

nijak, co chceš řešit? překonej vlastní ego a prostě neřeš, kam děti bere.. Tobě do toho nic není, byť chápu, že to bolí hodně.. Nachystej děti a pak si je nech dovézt.. časem to přebolí..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 20:28

@martina.se zažila si to??? dovedeš si to vůbec představit??
no ono to nejde…
Když mi chlap poprvé odvez syna tam,kde byla ona,jak se za nimi zavřely dveře,měla jsem šílenej záchvat paniky,úzkosti,ne­mohla jsem se nadechnout...­..šílený stav
a to bylo klukovi 5.....
kdyby mi někdo řekl překonej ego,nakopala bych ho do zadku…
A není??? jsou to snad její děti ne??? tak jak jí do toho nic není????
malé miminko k cizí ženský??
Zakladatelko.­......chápu tě.....
pro mě nevěra byla šílená pecka,pak k tomu moje dítě s jinou ženskou---až čas pomohl…radu nemám,ale drž se :hug:

Darvulia
Kecalka 252 příspěvků 21.09.18 20:28

Nechala bych ho chodit k vám a sama bych se zdekovala. Tak budeš mít aspoň částečnou kontrolu. Sice ho teď nechceš vidět, ale je to lepší varianta, než dceru posílat bůh ví kam.

Peta02
Kecalka 385 příspěvků 21.09.18 20:28

Musí to být opravdu těžké. Mužů se te zeptat proč se nechcete rozvést? Ono by to te peci dalo nějaká pravidla a tím by se ti mohlo ulevit. Je dobre, ze si nesouhlasila s tím aby si je bral každého zvlášť, pečovat by měl o oba, pokud se rozhodl jak se rozhodl. V tom, s kým budou trávit děti případný čas, bohužel, nic neudelas. Bude pro tebe lepší, když tomu nebudeš věnovat žádnou pozornost. Mas nějakou kamarádku, někoho s kým můžeš aktivně strávit čas, když má děti on?

violass
Kecalka 240 příspěvků 21.09.18 20:29
jj

Tak ja bych děti dala taky obě dvě naráz. Aspon si odpočineš, a neřeš ze je tam milenka. A Žádost o rozvod podejte na co budeš čekat.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.09.18 20:31
@Anonymní píše:
@martina.se zažila si to??? dovedeš si to vůbec představit??
no ono to nejde…
Když mi chlap poprvé odvez syna tam,kde byla ona,jak se za nimi zavřely dveře,měla jsem šílenej záchvat paniky,úzkosti,ne­mohla jsem se nadechnout...­..šílený stav
a to bylo klukovi 5.....
kdyby mi někdo řekl překonej ego,nakopala bych ho do zadku…
A není??? jsou to snad její děti ne??? tak jak jí do toho nic není????
malé miminko k cizí ženský??
Zakladatelko.­......chápu tě.....
pro mě nevěra byla šílená pecka,pak k tomu moje dítě s jinou ženskou---až čas pomohl…radu nemám,ale drž se :hug:

zažila.. nechápu Vás.. teď mě to čeká znovu.. a jako nechápu.. .je to otec dítěte, tak jako co? Přijdete mi hysterický :think: proč panika? co se na tom jako změní? Nic.. Zkuste se uklidnit..

violass
Kecalka 240 příspěvků 21.09.18 20:34
i

@Darvulia ja bych ho zas do bytu nepustila.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49514 příspěvků 5 inzerátů 21.09.18 20:37

Hele, jsi frajerka, že to chceš řešit racionálně a hledáš cesty. a chápu, že to je těžký. Mým dětem bylo víc, 4 a 6. Ale řešili jsme to tak, že já na ty víkendy většinou vypadla a on byl s dětma u nás doma. To samý v tom týdnu - naučila jsem se chodit běhat, plavat, pak si našla chlapa na zábavu, čase. Asi po 9 m jsme to zrušili a bral si děti k době, to už jsem buchtu zkousla.
Jen teda ten rozvod - řešila bych rychle, evidentní je, že má máslo na hlavě, nebude ochotněej navždy, ted máš lepí vyjednávací pozici.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 20:39

@martina.se no tak klidně budu hysterická,ale nejsem z kamene aby mě to netrápilo
Ale asi jsem si měla říct,hurá,mám volno že…
Rozpad rodiny vlasně nic není.....a nějaká nová paní v životě našeho dítěte ho vlastně obohatí
ty to bereš jinak,já to beru jinak,zakladatelka to bere jinak.....
ty si posílej s klidem děti na všechny světový strany,je dobře,že ti to nic nedělá…mě to holt bolelo.....

Peta02
Kecalka 385 příspěvků 21.09.18 20:39
@martina.se píše:
zažila.. nechápu Vás.. teď mě to čeká znovu.. a jako nechápu.. .je to otec dítěte, tak jako co? Přijdete mi hysterický :think: proč panika? co se na tom jako změní? Nic.. Zkuste se uklidnit..

Každý z nas je přeci jiný, jinak se vyrovnává se situacemi. Ne každý se na takovou závaznou věc dokáže podívat s takovym nadhledem. Nevíme jestli se vztah rozpadal dlouho, nebo to byl pro zakladatelku šok. Já musím rict, ze jsme měli krizi jako prase - milenka - plácali jsme se v tom oba a mě v te době stačilo vidět moji švagrovou se svými “ prizenenymi” dětmi a bylo mi zle. Proste je to pocit ze někdo jiný má tvoji rodinu, kterou ale ty porad chceš. Nerozpadla se z tvé vůle a potřebuješ čas se s tou situaci smířit, což teda málokdo ma lusknutim prstu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 20:40

Ja se rozvadet nechci, proste ne. Manzel taky ne…ptala jsem se ho 2×, zda je to mezi nami definitivni konec a rozvedeme se. Ani jednou mi nic na toto tema neodepsal, ze jen ted vi, ze rozvadet se nechce a chce s ni bydlet. To je aktualni stav. Jeste pred tydnem se po mesici, kdy bydlel sam, na par dnu vratil k nam, ted teda zase utekl k ni. Ta situace je proste cerstva a asi ani on nevi.
Program mam, kdyz si bere deti-zatim s nimi byl vzdy u sve mamy. 8m jsem si neodpocinula ani na chvilku, takze se bez deti dokazu zabavit i kdyz ty myslenky jsou strasny.
Prekousnout to momentalne nedokazu.
Kdyby chodil k nam, tak tu ma veskery servis a zase by hodil malou me, aby mohl neco podnikat se synem. Ja nikam jit na vikend nemohu ani k rodicum.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.09.18 20:42
@Anonymní píše:
@martina.se no tak klidně budu hysterická,ale nejsem z kamene aby mě to netrápilo
Ale asi jsem si měla říct,hurá,mám volno že…
Rozpad rodiny vlasně nic není.....a nějaká nová paní v životě našeho dítěte ho vlastně obohatí
ty to bereš jinak,já to beru jinak,zakladatelka to bere jinak.....
ty si posílej s klidem děti na všechny světový strany,je dobře,že ti to nic nedělá…mě to holt bolelo.....

ale to jako chápu, jasně, že to bolí každýho. Ale proč kvůli tomu takový konspirativní teorie? prostě se naučte to přijmout.. Dítku je to jedno, hlavně, že má tátu..

Lama Lama
Hvězda diskuse 49514 příspěvků 5 inzerátů 21.09.18 20:42

Načítám citovaný příspěvek, čekejte prosím …
Tak, třeba pro ten pocit. Kdyb nebyl ochotnej, tak nemá smysl dělat scény, jestli i on to bere tak, že nemá smysl tahat děti ze vztahu do vztahu a dát jim čas rozvod, srovnat se a až pak noví partneři… Navíc- třeba nechce haranty vidět ani milena, nestojí o to. Tak proč to tak nedomluvit. Nám to pomohlo dost, na zklidnění situace

Lama Lama
Hvězda diskuse 49514 příspěvků 5 inzerátů 21.09.18 20:44
@Anonymní píše:
Ja se rozvadet nechci, proste ne. Manzel taky ne…ptala jsem se ho 2×, zda je to mezi nami definitivni konec a rozvedeme se. Ani jednou mi nic na toto tema neodepsal, ze jen ted vi, ze rozvadet se nechce a chce s ni bydlet. To je aktualni stav. Jeste pred tydnem se po mesici, kdy bydlel sam, na par dnu vratil k nam, ted teda zase utekl k ni. Ta situace je proste cerstva a asi ani on nevi.
Program mam, kdyz si bere deti-zatim s nimi byl vzdy u sve mamy. 8m jsem si neodpocinula ani na chvilku, takze se bez deti dokazu zabavit i kdyz ty myslenky jsou strasny.
Prekousnout to momentalne nedokazu.
Kdyby chodil k nam, tak tu ma veskery servis a zase by hodil malou me, aby mohl neco podnikat se synem. Ja nikam jit na vikend nemohu ani k rodicum.

pod stan, do listopadu to jde. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >