Reklama

Schůzka s kolegyní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 14:37
Schůzka s kolegyni

Holky…nezlobte se, ale když si říkáte s mužem vše a najednou zjistíte náhodou, že byl už několikrát na kafe s ženou z práce, aniž by vám o tom řekl…co byste dělali? prosím…možná hystercim, ale nemůžu spát…ani jíst. uz přemýšlím jen o rozchodu a co bude se synem atd. :nevim: jak to máte? nějaké tipy co dělat nedělat?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

terien
Echt Kelišová 7644 příspěvků 22.09.18 14:40

A co se na těch schůzkách stalo že přemýšlíš o rozchodu a rozdělení péče o syna? Nezatajil ti to právě proto, že se chováš jako hysterka?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 14:41

@terien nevím právě…já jsem tuhle situaci ještě prostě nezažila,vždycky věřím,protože podle sebe soudím jeho…já byla na kafi párkrát s mým kamarádem ze školy,ale to vedel

terien
Echt Kelišová 7644 příspěvků 22.09.18 14:44
@Anonymní píše:
@terien nevím právě…já jsem tuhle situaci ještě prostě nezažila,vždycky věřím,protože podle sebe soudím jeho…já byla na kafi párkrát s mým kamarádem ze školy,ale to vedel

No tak se přestaň chovat jako kráva a nedělej z komára velblouda. Jestli mu nevěříš tak si ho vezmi do hledáčku a jestli víš, že se nic nestalo tak neřeš kraviny.

Uživatel je onlineLucy75
Kecalka 109 příspěvků 4 inzeráty 22.09.18 15:23

hm… no úplně klidná bych asi taky nebyla.. no prostě bych se ho zeptala.. on řekne, že o nic nejde - jen kafe, to je vlastně jasné předem, že.. ale prohlížet mobil - k tomu bych se nesnížila.. a stejně pokud není úplně blbej, tak vše maže… je to blbá situace.. já to řešila jen před 26lety (v 17 :-DD) kdy můj kluk (fakt vážná známost) byl údajně nemocný, tak jsem mu domů nesla pomeranče - a tam v posteli i s ním „marodila“ holka, o které mi předtím jen letmo říkal, že je to kámoška 8) tím nechci strašit… třeba fakt o nic nejde a jen probírali věci z práce.. určitě ale Nedělat žádné žárlivé scény, to odradí a ztrapní tak jak tak… přeju ať to dobře dopadne a o nic nejde :mavam:

susanie
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 22.09.18 15:49

@terien Hlavně že ty bys byla v klidu.. :potlesk:

nostress
Extra třída :D 13201 příspěvků 22.09.18 15:57
@Anonymní píše:
Holky…nezlobte se, ale když si říkáte s mužem vše a najednou zjistíte náhodou, že byl už několikrát na kafe s ženou z práce, aniž by vám o tom řekl…co byste dělali? prosím…možná hystercim, ale nemůžu spát…ani jíst. uz přemýšlím jen o rozchodu a co bude se synem atd. :nevim: jak to máte? nějaké tipy co dělat nedělat?

Já bych v tomto případě zase tak v klidu taky nebyla. Krom toho, ženská intuice je velmi silná, a nepodceňovala bych jí. Asi bych se ho na rovinu zeptala, co to má jako znamenat.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2113 příspěvků 22.09.18 15:58

@terien 8o 8o

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2113 příspěvků 22.09.18 16:00
@Anonymní píše:

Co bych dělala?šla bych na kafe s kolegou…Pokud ti to manžel neřekl že si byl sednout s jinou ženskou tak asi ví proč,normální to není…

Letnirozchod
Stálice 85 příspěvků 22.09.18 16:03

Na kafe s kolegyni se nechodi jen tak, rozhodne ne vicekrat. Podle me tam neco vznika. Kamaradstvi mezi muzem a zenou neexistuje. A klidne me ukamenujte :roll:

chs.jasmin
Kelišová 7429 příspěvků 22.09.18 16:06
@Anonymní píše:

Ahoj,

nádech a výdech, nádech a výdech ..

Kdy jsi na to prošla? Stalo se to jednou? Co je to za ženu? Znáš ji? Má rodinu? Je to koketa? MOhl s ní řešit něco ohledně práce? Kde byli? Romantika, nebo kavárna naproti práce? Dali si jen kafe, nebo třeba večeři? A co tvůj muž, proutník? Nebo mu mužeš věřit? Ve vztahu je jinak vše OK? :think:

Já bych si kladla otázky a dle odpovědí bych byla nervozní. Pokud se sešel s koketou, svobodnou holkou, na kávě či večeři na druhé straně města od práce, v minulosti byl proutník, vztah nefunguje - pak bych se bála…

Ale pokud je to poctivý chlap, nějaká stará paní učetní z práce, kafe si dali ve Starbaxu naproti přes silnici, tak bych byla naprosto klidná.

Možná jsi horká hlava a tak to zatajil, aby se tomuhle vyhnul :-)

rozand
Závislačka 2881 příspěvků 22.09.18 16:06

Asi bych se ho zeptala. Kdybych totéž zjistila u svého muže, taky by mě to šokovalo.

@terien píše:
No tak se přestaň chovat jako kráva a nedělej z komára velblouda. Jestli mu nevěříš tak si ho vezmi do hledáčku a jestli víš, že se nic nestalo tak neřeš kraviny.

Čím se chová jako kráva, když ji vyděsilo, že se děje něco v tomhle ohledu nestandardního, tedy podezřelého? 8o

chs.jasmin
Kelišová 7429 příspěvků 22.09.18 16:09
@Letnirozchod píše:
Na kafe s kolegyni se nechodi jen tak, rozhodne ne vicekrat. Podle me tam neco vznika. Kamaradstvi mezi muzem a zenou neexistuje. A klidne me ukamenujte :roll:

Hehe, já se normálně přátelím s kamarády mého muže :nevim: Jeden jeho kamarád je velký kutil, kolikrát se z práce staví, když něco na domě předěláváme a jde se podívat, pobavit o tom, nebo dojde s dětma, že si naše děti spolu vyhrají (i když to bývá muž doma) :think: A vůbec o něm nesmýšlím jako o možném milenci, vůbec mě fyzicky nepřitahuje a nedovedu si představit s ním něco mít :lol: Takže ano, existuje i přátelství mezi mužem a ženou na čistě neerotické bázi. A tak bych mohla pokračovat, vlastně dobře vycházím s více jeho kamarády a kolegy z práce, většina má stejně staré děti a je fajn se scházet - i když nekafíčkujeme o samotě. To je pravda.

teerax
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 22.09.18 16:10

Z toho, co vidím v okolí, tak málokterý chlap chodí jen tak na kafíčka. Většinou sleduje něco víc, pokud už něco víc není.
A pak mi to ani nepřijde vhodné, i kdyby nic nebylo, proč nejde na kafe s tebou? V práci vznikne románek velmi snadno, člověk by tomu měl předcházet, z tohohle nic dobrého nekouká.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2113 příspěvků 22.09.18 16:10

@Letnirozchod Přesně tak…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >