Reklama

Nadrženost uprostřed noci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 21:48
Nadrženost uprostřed noci

Ahoj holky, trošku zvláštní téma, ale já už si vážně připadam divně.
Jde o to, že každou noc, když spim, je jedno kolik je, ale vzbudí mě nadrženost. Prostě najednou jsem vzhůru a dokud prostě nemáme sex nebo se uspokojim sama, tak neusnu. Máte to tak taky, nebo jsem divná?
Omlouvám se za anonym, ale mám tu rodinu a nechci aby vše věděli :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2120 příspěvků 23.09.18 21:55

No nam se s muzskym driv stavalo, ze to bylo oboustranne a tak nejak to na nas prislo na oba, ted uz bych asi mela smulu a vzbudit ho kvuli tomu by se mi asi nepovedlo - misto chuti na sex me budi cca co dve, tri hodiny nase mala kazisukacka :mrgreen: Je fakt, ze kdyz si pak jdu znovu lehnout, nemuzu nekdy usnout a taky by mi to pomohlo… jenze jsem zaroven tak unavena, ze si radsi ctu, abych se „uspala“. Tak si zkus cist:)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 21:56

Ne nejseš, kamaradka přes postel to má stejně a dřív bylo zcela běžné že lidi nespaly v noci v jednom kuse uprostřed noci se probudily a šly ven kde se bavily se soudedy

Božislava
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 23.09.18 22:01
@Anonymní píše:
Ne nejseš, kamaradka přes postel to má stejně a dřív bylo zcela běžné že lidi nespaly v noci v jednom kuse uprostřed noci se probudily a šly ven kde se bavily se soudedy

Asi si dovedu představit co myslíš pod pojmem bavit.

Russet
Extra třída :D 10922 příspěvků 23.09.18 22:01
@Anonymní píše:

Tak asi ne ti, co dřeli na poli a byli rádi, že mají klid :nevim:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 23.09.18 22:02
@Anonymní píše:
Jde o to, že každou noc, když spim, je jedno kolik je, ale vzbudí mě nadrženost. Prostě najednou jsem vzhůru a dokud prostě nemáme sex nebo se uspokojim sama, tak neusnu. Máte to tak taky, nebo jsem divná?
Omlouvám se za anonym, ale mám tu rodinu a nechci aby vše věděli :lol:

Kdyžtak spi odděleně od manžela, on když furt leží vedle sebe, tak tě to jako ruší

MartinKa36
Závislačka 3257 příspěvků 23.09.18 22:09
@Božislava píše:
Asi si dovedu představit co myslíš pod pojmem bavit.

Ve štředověku se lidi uprostřed noci budily a šli si ven povídat se sousedy. Asi je to lidská přirozenost

MartinKa36
Závislačka 3257 příspěvků 23.09.18 22:11
@Russet píše:
Tak asi ne ti, co dřeli na poli a byli rádi, že mají klid :nevim:

Lidi ve středověku mněli mnohem víc volného času a dožívali se zhruba stejného věku jako lidi dnes, když vynecháme ze statistik faktor dětské úmrtnosti.

Russet
Extra třída :D 10922 příspěvků 23.09.18 22:19
@MartinKa36 píše:
Ve štředověku se lidi uprostřed noci budily a šli si ven povídat se sousedy. Asi je to lidská přirozenost

Nauč se nejdřív psát, jo? :P

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 22:20

@Jahudka82 tak to je dobrý název ????????????
Je jedno jestli ležíme vedle sebe nebo každý u sebe doma. Jo, taky mě většinou pošle (víme kam) :lol: , chce se vyspat. Přitom mi nepřijde že bych byla nějak náročná :D

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 23.09.18 22:21
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym, ale mám tu rodinu a nechci aby vše věděli :lol:

nemám to stejně ohužel :-D mě budí každou hodinu mimino jak lomcuje postýlkou a to poslední na co bych měla chut v ten moment je sex :mrgreen: chlap už se radsi odstehoval z ložnice :mrgreen:

Black_Orchids
Závislačka 3828 příspěvků 23.09.18 22:23
@Russet píše:
Tak asi ne ti, co dřeli na poli a byli rádi, že mají klid :nevim:

No prave ze zrovna ti :D
Ma to logiku - kdysi dávno, ještě před příchodem elektřiny, byl lidsky biorytmus řízený přírodou mnohem víc než dnes.
Lidé šli spát jakmile se setmelo (byli i unavení po celém pracovním dni) a je jasné, ze třeba v zimním období nevydrželi spát až do rozedneni. Takže se kolem 1h ráno vzbudili (po cca 6-7 hodinách spánku) a dělali, co je v domě zrovna potřeba. Třeba drali peří nebo tak něco (jak píše zakladatelka) :lol:

Russet
Extra třída :D 10922 příspěvků 23.09.18 22:24
@MartinKa36 píše:
Lidi ve středověku mněli mnohem víc volného času a dožívali se zhruba stejného věku jako lidi dnes, když vynecháme ze statistik faktor dětské úmrtnosti.

Tak průměr byl 32 kvůli dětske úmrtnosti. Ale když se podívám na šedesátnice/še­desátníky před sto a více lety a teď, tak bych řekla, dřív šli do hrobu mnohem víc zhuntovaný.

Russet
Extra třída :D 10922 příspěvků 23.09.18 22:25
@Black_Orchids píše:
No prave ze zrovna ti :D
Ma to logiku - kdysi dávno, ještě před příchodem elektřiny, byl lidsky biorytmus řízený přírodou mnohem víc než dnes.
Lidé šli spát jakmile se setmelo (byli i unavení po celém pracovním dni) a je jasné, ze třeba v zimním období nevydrželi spát až do rozedneni. Takže se kolem 1h ráno vzbudili (po cca 6-7 hodinách spánku) a dělali, co je v domě zrovna potřeba. Třeba drali peří nebo tak něco (jak píše zakladatelka) :lol:
Škoda že se nemůžu zeptat prabáby.

Russet
Extra třída :D 10922 příspěvků 23.09.18 22:27
@axelina píše:
nemám to stejně ohužel :-D mě budí každou hodinu mimino jak lomcuje postýlkou a to poslední na co bych měla chut v ten moment je sex :mrgreen: chlap už se radsi odstehoval z ložnice :mrgreen:

Beztak tady zas nějaký troll trollí… :P

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >