Reklama

Zamilovala jsem se přes internet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 12:50
Zamilovala sem se přes internet

Ahoj, zamilovala sem se do kluka který je ode mě 2000km.
Píšeme si, voláme si, videochat. Všechno je krásný. za pár týdnů se vrací zpět do Čech.
Připadám si jako blázen. Myslím na něj každý den. Nikdy sem tohle nezažila, samozřejmě mám malé dítě, tak sem opatrná. Mate někdo zkušenosti? Jak tyhle vztahy končí?

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10945 příspěvků 23.09.18 12:55
@Anonymní píše:
Ahoj, zamilovala sem se do kluka který je ode mě 2000km.
Píšeme si, voláme si, videochat. Všechno je krásný. za pár týdnů se vrací zpět do Čech.
Připadám si jako blázen. Myslím na něj každý den. Nikdy sem tohle nezažila, samozřejmě mám malé dítě, tak sem opatrná. Mate někdo zkušenosti? Jak tyhle vztahy končí?

Možná skončí, až se reálně uvidíte. Je ze stejného města? Budete na sebe mít čas? Zamilovat se je snadné. Na dálku si člověk člověka idealizuje.

Uživatel je onlinemrav
Neúnavná pisatelka 16724 příspěvků 23.09.18 13:07

Nejprve si polož otázku: Má dítě otce, nebo nemá? To my nevíme a tak ti nedokážem poradit. Ta vzdálenost se mi ale zdá pro vztah velká, nepřekonatelná. Kamarád na dopisování ano, vztah ne.
Pokud hledáš partnera, poohlédl bych se blíž tvého bydliště. Neznám tvůj věk, nevím kde bydlíš, ale jsem momentálně sám s tříletou holčičkou - Valašsko

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 13:08

@Russet bydlí 2h ode mě. Ale já mu narovinu řekla že odejít nemůžu, že moje malá tu am svého tátu, a nemůžu to udělat. Sám řekl že se klidně odstěhuje za mnou, že v rodném městě ho stejně nic nečeká. Všechno je to strašně moc hezké než aby to byla pravda.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 13:10

@mrav ptám se sama sebe už pár týdnů, je to všechno až moc dokonalé než aby to byla pravda. Řekl že já a malá budem důvod proč zůstat v ČR.

Uživatel je onlinemrav
Neúnavná pisatelka 16724 příspěvků 23.09.18 13:14
@Anonymní píše:
@mrav ptám se sama sebe už pár týdnů, je to všechno až moc dokonalé než aby to byla pravda. Řekl že já a malá budem důvod proč zůstat v ČR.

Takže jsi samoživitelka? A odkud s dcerkou jste?

VánočníMáma
Nováček 7 příspěvků 23.09.18 13:14

Ahoj, nechce se mi generalizovat, tak přispěju svou zkušeností :)
Poměrně hodně jsem v posledních letech cestovala, příležitostí k seznámení měla spoustu, ale nikdy to ve vztah nevykvetlo. .. jako by nebyl ten pravý čas.
V seznámení přes internet jsem nikdy moc nevěřila, spíš na velikou náhodu, než seznamky atd. … mám poměrně náročnou práci, které musím leccos podřídit, pracuju doma, hodně často v zahraničí, to zrovna není síto, přes které by snadno člověk prošel :)

Nicméně loni na Vánoce se zrovna vysílala reportáž o mé práci, přišla mi jedna krásná reakce od kluka, který mě nějakou dobu sledoval (máme podobnou profesi, oba pracujeme s dětmi :D ) a tam mi psal, jak krásná moje práce je, že mi fandí a kdybych nemohla najít, že si mě vezme hned :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Já zrovna před tím rokem zvažovala přestěhování do Anglie, kde mám část rodiny, v Česku se mi nikdy moc dobře nedýchalo, ač jsem tu žila od narození (je mi 24), těžko by se mi opouštěla práce, ale pořád to ještě šlo a říkala jsem si, že jestli tu mám opravdu zůstat, tak mi musí přijít nějaký signál zeshora :mrgreen:

No a v tu chvíli mi L. napsal, já mu (cinklá ještě červeným, kterým jsem slavila své rozhodnutí do Anglie odejít :-D ) psala, že to se mnou mají chlapi složité a že nějak najít nemůžu, a ať se staví na čaj, než emigruju :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

… on další týden opravdu na čaj přijel a byla to láska na první pohled. To letos v lednu,
v červenci se ze 400 km vzdáleného domova přestěhoval za mnou do Prahy, jsme zasnoubení a o Vánocích čekáme holčičku :) :srdce:

A to jsem se já zrovna tehdy rozhodla soustředit se na práci a nechat lásce volný průběh „jak má být, tak bude“ - a on (je o 9 let starší) si zase myslel, že snad tu pravou ženskou nenajde … a pak se nestačil divit, že se z něj - vesničana :) stal Pražák, bude se ženit a bude táta :lol: :srdce:

Někdy ty scénáře prostě nevymyslíš, takže Ti jen přeju, abys volila vždy správně. Když to bude srdcem, každá zkušenost Tě posune k tomu nejlepšímu. My dnes víme, že jsme pro sebe celou tu dobu zráli a potkali se v pravý čas. Pak už na způsobu jak nezáleží :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 13:19

@VánočníMáma tak to je krásne :* :* moc ti gratuluji :srdce:
Děkuji za milá slova, snad vše půjde tak jak má. Já vlastně ani vztah nehledala. Objevil se sám od sebe jako blesk z čistého nebe.
V srpnu mi zemřel kamarád a já se s tím těžko vypořádala, a pak se objevil .. strašně moc mi pomohl. Bylo to strašně nevinné. A po pár dnech … Telefonáty každý den. Videochaty. Nechci na něco tlačit už jen kvůli malé.

Russet
Extra třída :D 10945 příspěvků 23.09.18 13:27
@Anonymní píše:
@Russet bydlí 2h ode mě. Ale já mu narovinu řekla že odejít nemůžu, že moje malá tu am svého tátu, a nemůžu to udělat. Sám řekl že se klidně odstěhuje za mnou, že v rodném městě ho stejně nic nečeká. Všechno je to strašně moc hezké než aby to byla pravda.

Tak uvidíš. Buď to dopadne nebo ne

Russet
Extra třída :D 10945 příspěvků 23.09.18 13:27
@Anonymní píše:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 13:42

A samozřejmě on nic netuší, a ani nechci aby to věděl že tyhle pocity mám.

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 23.09.18 14:53

Nejdřív bych se s ním sešla v reálu a pak uvidíš spíš. Každý vztah dopadá jinak, ať už se ti dva sejdou přes net, potkají se v práci nebo ve vlaku. :nevim:

carola
Kelišová 6698 příspěvků 23.09.18 15:22
@mrav píše:
Nejprve si polož otázku: Má dítě otce, nebo nemá? To my nevíme a tak ti nedokážem poradit. Ta vzdálenost se mi ale zdá pro vztah velká, nepřekonatelná. Kamarád na dopisování ano, vztah ne.
Pokud hledáš partnera, poohlédl bych se blíž tvého bydliště. Neznám tvůj věk, nevím kde bydlíš, ale jsem momentálně sám s tříletou holčičkou - Valašsko

Ahoj,jak se vám s malou daří? Chodí už malá do školky? :kytka:

carola
Kelišová 6698 příspěvků 23.09.18 15:24
@VánočníMáma píše:
Ahoj, nechce se mi generalizovat, tak přispěju svou zkušeností :)
Poměrně hodně jsem v posledních letech cestovala, příležitostí k seznámení měla spoustu, ale nikdy to ve vztah nevykvetlo. .. jako by nebyl ten pravý čas.
V seznámení přes internet jsem nikdy moc nevěřila, spíš na velikou náhodu, než seznamky atd. … mám poměrně náročnou práci, které musím leccos podřídit, pracuju doma, hodně často v zahraničí, to zrovna není síto, přes které by snadno člověk prošel :)

Nicméně loni na Vánoce se zrovna vysílala reportáž o mé práci, přišla mi jedna krásná reakce od kluka, který mě nějakou dobu sledoval (máme podobnou profesi, oba pracujeme s dětmi :D ) a tam mi psal, jak krásná moje práce je, že mi fandí a kdybych nemohla najít, že si mě vezme hned :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Já zrovna před tím rokem zvažovala přestěhování do Anglie, kde mám část rodiny, v Česku se mi nikdy moc dobře nedýchalo, ač jsem tu žila od narození (je mi 24), těžko by se mi opouštěla práce, ale pořád to ještě šlo a říkala jsem si, že jestli tu mám opravdu zůstat, tak mi musí přijít nějaký signál zeshora :mrgreen:

No a v tu chvíli mi L. napsal, já mu (cinklá ještě červeným, kterým jsem slavila své rozhodnutí do Anglie odejít :-D ) psala, že to se mnou mají chlapi složité a že nějak najít nemůžu, a ať se staví na čaj, než emigruju :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

… on další týden opravdu na čaj přijel a byla to láska na první pohled. To letos v lednu,
v červenci se ze 400 km vzdáleného domova přestěhoval za mnou do Prahy, jsme zasnoubení a o Vánocích čekáme holčičku :) :srdce:

A to jsem se já zrovna tehdy rozhodla soustředit se na práci a nechat lásce volný průběh „jak má být, tak bude“ - a on (je o 9 let starší) si zase myslel, že snad tu pravou ženskou nenajde … a pak se nestačil divit, že se z něj - vesničana :) stal Pražák, bude se ženit a bude táta :lol: :srdce:

Někdy ty scénáře prostě nevymyslíš, takže Ti jen přeju, abys volila vždy správně. Když to bude srdcem, každá zkušenost Tě posune k tomu nejlepšímu. My dnes víme, že jsme pro sebe celou tu dobu zráli a potkali se v pravý čas. Pak už na způsobu jak nezáleží :srdce:

To je krásný. :kytka:

Uživatel je onlinemrav
Neúnavná pisatelka 16724 příspěvků 23.09.18 15:38
@carola píše:
Ahoj,jak se vám s malou daří? Chodí už malá do školky? :kytka:

Ahoj.Chodí - a ráda. Jen to ranní vstávání…To vypravování se bývá vždycky stres a horor. Taky je tam mezi prvníma už v 6 hodin. Já mám práci na 7. Když jsou dva rodiče, je to jednodušší. Já zatím hledám a zkouším - ale rok je příliš krátká doba. Je tu nějaké dopisování si- Valašské Meziříčí i Rožnov. Ta z V.M. má devítiměsíční a dvanáctiletou, ta z Rožnova hledá pro svou tříleťačku kamarádku. Tak uvidíme, jak se to vyvine.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >