Reklama

Přítel objetí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 22:20
Přítel objetí

Máme s přítelem stejný věk 27 let a neobijma mě nic ani ho to nenápadne samotného nic. Nevím jak to řešit prijde s práce mobil v ruce a YouTube a internet a máme spolu roční dcerku nevím. A to jak se chová tak mi říká že neví proč se tak chová. Jsem s toho špatná co mám dělat. A jen dodám když sem mu objetí pripomenula tak dodal že nejsme pubertaci. Vzalo mě to nejsem tak stará že by to nemusel provozovat. Co s tím dělat? Setkal se stim někdo? Ve vztahu?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineLaPaloma
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 24.09.18 22:39

Měl by více doma pracovat a pečovat o dítě. Méně osobního volna na you tubu a comp. Normální magor, co možná nikdy neměl mít děti. A nevěřím, že byl někdy významně jiný.
Měla bys s ním vážně promluvit a říct mu, co od něho konkrétně čekáš - Ty sama a co čekáš v souvistlosti s dítětem. Jeho vazba k dítěti se vytvoří i díky péči, kterou si sám odmaká. Jinak to bude pouze dítě v jeho bytě a budeš čekat roky na jeho pocit, že je otec. A to už tam jeden z vás nemusí být. Může být pozdě.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15166 příspěvků 24.09.18 23:41
@Anonymní píše:
Máme s přítelem stejný věk 27 let a neobijma mě nic ani ho to nenápadne samotného nic. Nevím jak to řešit prijde s práce mobil v ruce a YouTube a internet a máme spolu roční dcerku nevím. A to jak se chová tak mi říká že neví proč se tak chová. Jsem s toho špatná co mám dělat. A jen dodám když sem mu objetí pripomenula tak dodal že nejsme pubertaci. Vzalo mě to nejsem tak stará že by to nemusel provozovat. Co s tím dělat? Setkal se stim někdo? Ve vztahu?

Tak vypadá to na nevyzrálého chlápka. Choval se tak vždycky? Jestli ne a až poslední dobou, větřila bych, jestli za tím není, sice bohužel, ale možnost i jeho nějaké případné bokovky..
A klidně mu dej přečíst můj příspěvek, že my s mužem jsme tudíž čtyřicetiletí puberťáci, neb se objímáme denně :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 08:02

@Evulina nemá nikoho chodí do práce a domů ale jeho čas doma je pouze v obýváku u TV a mobil v ruce a YouTube nebo sport zprávy a nebo sleduje jen fotbal. Já jsem a dcera stranou stará se tak na půl a jak kdy asi i jak se mu chce, někdy to neřeší a usne si u TV a spí na gauči a pohoda neřeší že má spát v ložnici, max co udělá zajede autem do obchodu tot vše zbytek jde stranou a on nic neřeší. Ani nemá k tomu odpověď. Už nevím vážně co dělat začal se tak až teď chovat. A opravdu nikoho nemá čumím mu má FB a nic nikdo. A v mobilu taky nikoho nemá dokonce mi mobil i dává sám a nic.

zoidberg
Extra třída :D 11584 příspěvků 25.09.18 08:10

Musíš si o to říct a on se po čase chytne. Taky neobjímám, neznám větší ztrátu času, ale moje mi zatarasí cestu ve dveřích a bez pořádného objetí mě dovnitř nepustí. Zkus to tak a uvidíš, ale ve vztahu je něco za něco. Když ty objetí, tak on může po tobě chtít nějakou jinou čuňárnu, na to se připrav.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 08:18
@Evulina píše:
Tak vypadá to na nevyzrálého chlápka. Choval se tak vždycky? Jestli ne a až poslední dobou, větřila bych, jestli za tím není, sice bohužel, ale možnost i jeho nějaké případné bokovky..
A klidně mu dej přečíst můj příspěvek, že my s mužem jsme tudíž čtyřicetiletí puberťáci, neb se objímáme denně :hug:

Nevěra určitě ne, nevěrný muž by na to reágoval jinak (hned by objal) a hlavně nevěrní muži, kteří pořád mají své manželky rády, si jich hodně všímají. Daleko více než před nevěrou :)

Uživatel je onlineLaPaloma
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 25.09.18 08:18
@Anonymní píše:
@Evulina nemá nikoho chodí do práce a domů ale jeho čas doma je pouze v obýváku u TV a mobil v ruce a YouTube nebo sport zprávy a nebo sleduje jen fotbal. Já jsem a dcera stranou stará se tak na půl a jak kdy asi i jak se mu chce, někdy to neřeší a usne si u TV a spí na gauči a pohoda neřeší že má spát v ložnici, max co udělá zajede autem do obchodu tot vše zbytek jde stranou a on nic neřeší. Ani nemá k tomu odpověď. Už nevím vážně co dělat začal se tak až teď chovat. A opravdu nikoho nemá čumím mu má FB a nic nikdo. A v mobilu taky nikoho nemá dokonce mi mobil i dává sám a nic.

On si žije svůj stereotypní život. Ten mu přeuršíš buď Ty osobně nebo jiná. Je to mladík, ještě je tvárný. Stačí pár zkažených let, a už ho nepředěláš ku obrazu svému.
Musíte spolu v klidu mluvit a ty rozhovory s Tebou by ho měly zajímat. Když ho nezaujmeš řečma Ty, časem se to povede jiné.
Takže by bylo dobré mu říct něco o dítěti, ale NEJEN o dítěti == to je vyzkoušeno.
Proto bys měla někam začít chodit pravidelně. Tím přijdou zážitky a budeš mít téma. == také vyzkoušeno
On by měl hlídat dítě == to znamená že on, a ne tvoje máma.
Nebo něco víkendového společně. DĚLEJTE NĚCO, nebuďte jenom doma. Pokud máte zdravé dítě, nemusíte být pouze doma.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17152 příspěvků 7 inzerátů 25.09.18 08:56

Prectete si oba Pet jazyku lasky.

Manzelovi tahne na ctyricitku a objimame se temer denne. :nevim:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15166 příspěvků 25.09.18 10:31
@Anonymní píše:
Nevěra určitě ne, nevěrný muž by na to reágoval jinak (hned by objal) a hlavně nevěrní muži, kteří pořád mají své manželky rády, si jich hodně všímají. Daleko více než před nevěrou :)

Aha, díky za vysvětlení :)
Jo, to jsou asi takoví ti „miláčku, zlatíčko“..a pak za rohem zahýbají. Já tyhle „ukecané“ typy, kteří takhle pořád sametově mluví ve zdrobnělinkách za každou větou, fakt nemusím, mám z nich spíš husinu a čekám nedobré úmysly..
Můj muž mi řekne zlatíčko sice jednou za uhera, ale jinak spolu blbnem, smějem se, objímáme, pusinkujem. A hlavně mi dává najevo lásku činama. Když mě chce super potěšit, tak s něčím pomůže, něco postaví, vyrobí, poseká, poštípe.. :mrgreen:

Marylin 66
Nováček 1 příspěvek 25.09.18 11:52

Ahojda,
naprosto chápu o čem mluvíš. :zed: přesně takový vztah jsem měla 3 roky. Dnes mohu říct ,,díky bohu,že se semnou rozešel". Já bych se s ním nikdy nerozešla, byla jsem až moc zamilovaná. :roll: odpouštěla jsem mu všechny chyby které měl, ale já se musela chovat dle jeho představ. Také jsem ho musela nutit aby mě objal, dal mi pusu. Když jsem mu řekla, že ho miluji. vždy přišla odpověď typu ,,ale tak to je jasný, ne?" ,,nemusím ti to snad říkat pořád?" (mimochodem za 3 roky mi to řekl jen 1× sám od sebe a to jsem koukala z vyvalenýma očima ještě hodně dlouho :lol: ). Nemluvím už vůbec o tom, když jsem měla jedno celkem vážné onemocnění, odstěhoval se do obýváku aby to nechytil, přinesl mi sotva pití :lol: :lol: a vlastně i kvůli mé další nemoci se kterou bojuji už 10 let se se mnou rozešel, prý už to nedává :lol: přitom já v období rozchodu prožívala nejhorší fázi té nemoci :nevim: :zed: Takže abych to nějak zakončila. Vím, že on by se nikdy nezměnil a já jako maximální romantik, bych se v tomto vztahu jen trápila. Moc jsem ti asi nepomohla, ale jen jsem napsala svou zkušenost. Drž se a mysli hlavně na sebe a na to co ti dělá dobře na duši i na srdíčku. :srdce: :srdce: :srdce: :*

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >