Dneska kolem páté hodiny js si dělala test a vyšel mi takhle: je pozitivní nebo ne? Jedná se o Pepino pregnancy. Jde tam vidět slaboulinkan čárka ale neměla by být hned vedle?
Nic tam nevidím. Testuj z ranní moči. Kdy měla být MS?
Už před dvouma dnama je tam taková slabá.
Nic tam není, naprosto negativní test
@Anonymní píše: Už před dvouma dnama je tam taková slabá.
To je ryska, 2 čárka je jinde.
Podle me je negativni.
Nic tam není…
Tam je jen takovej ten přechod materiálu… Ty čárky by byly mnohem blíž u sebe.
Nic tam není, to co ukazujes není testující čárka
Neg.
Negativni, carky maji byt blize
Negativní test.
Nic tam není
Negativní
Já tam pídí čárku vidím ale dle mého je to jen ryska
Zadejte prosím "WEBDIO":
Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
Zde můžete vožit obrázek/ fotku, který je umístěn na internetu a znáte jeho adresu.
Pro vložení vlastních fotek, které máte ve svém počítači, klikněte na tlačítko “Přidat obrázky” pod příspěvkem.
Zde můžete vložit odkaz na video, které je umístěno na YouTube.
MUDr. Jiří Škultéty
Dobrý den, je mi 48 let a poslední dobou mám divnou menstruaci. Cyklus se mi už několik let zkracuje na 22.24.dnu, 2. den bývá výrazně silný,... Odpověď
Dobrý den, ráda bych se zeptala, dcera 14let dostala svoji první menstruaci ve 12 letech, neměla ji pravidelnou cca v intervalech 13 měsíce.... Odpověď
Dobrý den. 29.5 jsem měla slabě pozitivní test. Byl to den očekávané menstruace, ta ale dorazila až 2.6. Z odběru krve vím, že jsem 1.6 měla... Odpověď
Dobrý den, dnes jsem byla na vyšetření a jsem v 7 týdnu a plod má 3mm ale bez srdeční akce.. menstruaci jsem mývala nepravidelnou.. ale je... Odpověď
Dobrý den, v lednu jsem byla na farmakologickém ukončení těhotenství. Potě přišla menstruace 1.3 další menstruaci jsem měla po 32 dnech 2.4, další... Odpověď
Dneska kolem páté hodiny js si dělala test a vyšel mi takhle: je pozitivní nebo ne?
Jedná se o Pepino pregnancy.
Jde tam vidět slaboulinkan čárka ale neměla by být hned vedle?