Reklama

Myslíte, že jsem těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Annabell14
Nováček 3 příspěvky 09.05.18 22:42
Myslíte že jsem těhotná?

Ahoj,23.4 jsem dostala měsíčky asi 2 týdny před tím jsem přestala brát antikoncepci. 1 máje se do mě přítel udělal a já po několika dnech začala cítit nevolnosti ale celodenní, nemohla jsem nic jíst ze všeho se mi dělalo zle na jídlo jsem vážně neměla ani pomyšlení. Pak mi začali otékat prsa mám šíleně citlivé na dotek bolestivé bradavky které mi od té doby jako by stojí v pozoru což jsem nikdy neměla. Pak mě začalo bolet podbříško, bolest jako když bych měla dostat menstruaci. Četla jsem už hodně diskusí a celkem by to sedělo. Chtěla jsem si udělat test nějaký den ráno ale nadšením jsem to nevydržela a udělala jsem si ho později odpoledne jenže jsem dost pila a někde psali že test může ukázat negativní i když jste těhulka z důvodu že jste rozpitá a toho hormonu tam není tolik jako při ranní moči. Už se moc s přítelem těšíme že by jsme teda mohli čekat miminko, poraďte mi prosím. Menstruaci mám dostat až 21.5. a na gynekologii můžu až v úterý. Předem děkuji.

Přečtěte si článek: Jak poznat těhotenství bez těhotenského testu?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10925 příspěvků 09.05.18 22:43

:zed: Test si dělej až po vynechání menstruace. A radši ráno.

Eli45
Stálice 94 příspěvků 09.05.18 22:44

Kazdy den nejaka diskuze na toto tema :lol: nejsme vestirny :zed:

Russet
Extra třída :D 10925 příspěvků 09.05.18 22:45
@Eli45 píše:
Kazdy den nejaka diskuze na toto tema :lol: nejsme vestirny :zed:

Když ona chce tak mimíska. Tak to pochop.

Janli
Kelišová 5679 příspěvků 9 inzerátů 09.05.18 22:46

Ty příznaky byla ovulace, nikoliv těhotenství. Nastuduj si něco o menstruačním cyklu. Nevylučuje to, že jsi těhotná, ale to zjistíš až kolem menstruace.

Annabell14
Nováček 3 příspěvky 09.05.18 22:48

@Eli45 Věštírny sice ne ale zkušeností mít hodně můžete a na ty se zrovna ptám. Nemusíte být hned podrážděné.100 lidí 100 názorů i 100 zkušeností. ;) :potlesk:

Janli
Kelišová 5679 příspěvků 9 inzerátů 09.05.18 22:50
@Annabell14 píše:
@Eli45 Věštírny sice ne ale zkušeností mít hodně můžete a na ty se zrovna ptám. Nemusíte být hned podrážděné.100 lidí 100 názorů i 100 zkušeností. ;) :potlesk:

Tady je jen jeden názor. Myslíš, že jsi těhotná? Počkej až vynechá menzes a udělej si test! Nic jinýho ti říct nemůžeme.

Eli45
Stálice 94 příspěvků 09.05.18 22:53

Ja to nemyslim zle… jen je to kazdy den to stejne a my ji stejnak nereknem jestli tehotna je :-) jen nazor, ktery by se dozvedela hned v nekolika diskuzich :nevim:

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 09.05.18 22:56

Dle mě to také byla ovulace.

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 09.05.18 23:02
@Annabell14 píše:
@Eli45 Věštírny sice ne ale zkušeností mít hodně můžete a na ty se zrovna ptám. Nemusíte být hned podrážděné.100 lidí 100 názorů i 100 zkušeností. ;) :potlesk:

Chceš názor zkušených? Dobrá, to období kolem 7.5., tedy minulý týden, odpovídá teprve ovulaci (ovulace je 12 - 16 dnů před MS) Pokud tedy nemáš rozházený cyklus po HA. A to nikdo říct nemůže. Je i možné, že máš rozházené hormony po HA atd. Nastuduj si, jak vlastně funguje menstruační cyklus a co se v jednotlivých jeho fázích vlastně děje, ať nevaříš z vody a nevymýšlíš. Jinak testuj až po vynechání MS. Dřív to nemá smysl.

Russet
Extra třída :D 10925 příspěvků 09.05.18 23:03
@Annabell14 píše:

Mě nic do porodu nebolelo. Stačí? Testovala jsem se po vynechané menstruaci.

veria
Generální žvanilka 23396 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 23:41

9 dnů po styku takový příznaky? :mrgreen: to asi fakt ne…

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 09.05.18 23:43

Všechny ty příznaky mohou být tím, že už nebereš antikoncepci a tělo ti začíná normálně hormonálně fungovat. Bolest v podbříšku a bradavky ovulace atd.

Paoloska
Echt Kelišová 8072 příspěvků 10.05.18 05:37
@pikola píše:
Všechny ty příznaky mohou být tím, že už nebereš antikoncepci a tělo ti začíná normálně hormonálně fungovat. Bolest v podbříšku a bradavky ovulace atd.

Souhlasím :pankac: A to je dobrá zpráva :palec:

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6022 příspěvků 10.05.18 06:29

@Annabell14 přečti si jak funguje cyklus.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >