IUI/IVF Květen 2018

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lea1441
Povídálka 19 příspěvků 09.05.18 21:18
IUI/IVF Květen 2018

Ahoj děvčata,
jsem tu nováček, donedávna mi přítomnost na podobných stránkách připadala jako scifi..
Můj příběh ve zkratce - 29 let, dva roky snažení, dvě laparky, 2 adenomyomy, 1 endometrická cysta, endometrioza…
Zítra jdu poprvé do ISCARU na IUI, pokud se nezadaří, čeká mě hned za měsíc IVF. Samozřejmě doufám, že to zítra klapne, ale čím víc čtu zkušenosti vás ostatních, jsem skeptická..IUI málokomu zabere hned napoprvé…
Chci se zeptat, jaké máte v tomto ohledu zkušenosti a taky, jak se chovat po IUI? dneska jsem si dala poslední skleničku vína (jasně, možná už jsem po včerejší injenkci Ovidrelle neměla, ale jsem jen člověk) a zítra začne dvoutýdenní maraton.
Dělaly jste si test dřív? Má to smysl?
Budu ráda za jakýkoliv příspěvek, je fajn, že si můžu pokecat s někým, kdo podobnou věc zažívá, v okolí nikoho takového nemám…

Přečtěte si článek: Intrauterinní inseminace IUI

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
Reakce:

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 09.05.18 21:54

Ahoj :mavam: Také si ráda pokecám na toto téma, protože v okolí tomu nikdo nerozumí… :( Mě teď čeká první KET, mám z toho dost bobky.. Na IUI jsme nebyli, nepodařilo se nastimulovat, lapárka byla celkem ok, jen odstranili pár srůstů.. K IVF jsme se nedostali kvůli hyperstimulačnímu syndromu tak jsme po OPU mrazili…No a od pondělí stimulujeme sliznici ke KETU.. Do centra chodíme už dlouho, v lednu to byl rok..Plus pár let snažení doma…K tomu vínu, myslím si, že dobře děláš… Já si nejprve zakázala všechno a bylo to frustrující. Lepší je, když jsi uvolněná a dopřeješ si takové radosti. :)

Lea1441
Povídálka 19 příspěvků 09.05.18 22:38

Ahoj :)
Jak se pozná, že se nepodařilo nastimulovat?
Nedovedu si představit, že to bude trvat další rok, dva…

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 09.05.18 22:39

@Lea1441 Nikdy mi nenarostl žádný folikul víš.. :( Čím tě stimulují?

Doubravska
Kecalka 245 příspěvků 14.05.18 17:24

Ahoj holky jsem tady nova podařilo se mi napsat příspěvek do roku 2014 :lol: :lol: :lol: jinak 1 ivf a zitra prvni odběr vaícek zadna vyhra co se vajicek tyče tak snad z toooho aspon něco bude držim vam palečky

Jirsi
Kecalka 103 příspěvků 14.05.18 22:56

Ahoj holky já už mám odběr za sebou zítra jdu na ET a pak to dlouhé čekání na výsledek :roll:

Doubravska
Kecalka 245 příspěvků 15.05.18 14:24

Tak i ja uz to mam za sebou a transfer v patek nebo nedele

Doubravska
Kecalka 245 příspěvků 17.05.18 19:59

@Jirsi Ahoj držim palečky me čeka ET zitra

Doubravska
Kecalka 245 příspěvků 17.05.18 20:04

@Lea1441 ahoj to pozna dr na ultrazvuku

Jirsi
Kecalka 103 příspěvků 18.05.18 07:56

@Doubravska držím palce!!! Já už čekám ????

Doubravska
Kecalka 245 příspěvků 18.05.18 08:01

@Jirsi Dekuji moc uz se chystam kupodivu nejsem ani nervozni a ty,?? kolikaty den jsi po?

Doubravska
Kecalka 245 příspěvků 18.05.18 08:12

@Jirsi už to vidim o 2 dny dříve jsi

Jirsi
Kecalka 103 příspěvků 18.05.18 08:13

@Doubravska v úterý jsem byla no nebyla jsem nervózní a hlavne to vůbec necitisa neboli to, je to super :) :palec:

Doubravska
Kecalka 245 příspěvků 18.05.18 08:15

@Jirsi a dostala jsi jeste nejake leky primo tam,??

Jirsi
Kecalka 103 příspěvků 18.05.18 08:21

@Doubravska to ne jen mi dali ještě jednu injekci domu :) tu jsem si musela píchnout druhy den okolo 10 dopolendne a pak beru prášky co mam předepsaný v harmonogramu

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >