Myslíte, že se vrátí?

46
15.4.17 11:05

Myslíte, že se vrátí ?

Ahoj holky. Rozešel se se mnou přítel. Vina byla namé straně. Šla jsem si sednout na víno s jeho kamarádem z práce, kterému už dlouho sliboval že ho se mou seznámí. Nejdřív jsem nechtěla nikam jít bez přítele, protože mi to přišlo blbé. Ale jelikož zrovna přítel nebyl doma, tak jsem šla a že mu pak zavoláme, ať za náma dorazí. Byli jsme už ten den s přítelem domluvení, že večer něco podniknem, tak jsem věděla, že dorazí. Kdybych tam s tím kolegou měla sedět celou dobu sama, tak bych ani nešla. Šla jsem tam za tím účelem, že budu hlavně s přítelem, když už jsme si řekli, že něco vymyslíme a myslela jsem si, že bude rád, že si třeba sednem ve trojku. No myslela jsem špatně. Přítel za náma po chvilce dorazil, byl nějaký divný, vypil jedno pivo a šel. Vymluvil se, že má ještě pracovní schůzku, kterou vůbec neměl. Tak mě ten jeho kolega šel doprovodit domů, abych nešla pozdě sama a protože mu přítel volal, ať na mě dá pozor. Druhý den chtěl přítel vše vysvětlit. Byl hodně naštvaný, že co chodím bez jeho vědomí někam s jeho kamarádama. Pak mi řekl, že to vůbec jeho dobrý kamarád není, že si jen udržuje dobré pracovní vztahy. Že je to prý psychopat, který ho i škrtil. Že má 1,5 roku přítelkyni, která ho,,omrzela" a že už si pomalu hledá jinou atd.. Ve výbuchu se se mnou rozešel. Že prý potřebuje čas, aby si všechno srovnal v hlavě a že jestli spolu máme být, tak si k sobě za nějaký čas cestu najdeme. Tak jsem šla domů úplně ubrečená a vyčítala jsem si, jak jsem mohla takovou kravinu udělat. Vlastně jsem se mu ni nedivila. Po dvou hodinách mi volal, jestli nejdu ven. Tam mi řekl, že se mnou chce být, že udělal chybu. Protože ho miluju, vzala jsem ho zpět. Na druhý den si šel všechno „vyříkat“ s tím jeho kamarádem. Pak mi volal, že mu je úplně špatně z toho, co se dozvěděl. Že jsem ho prý pomlouvala a takové blbosti.. „Kamarád“ se chtěl očividně bránit a tohle si vymyslel. Snažila jsem se mu vysvětlit, že to není pravda. Pak z něho vylezlo, že si chce dát na týden pauzu úplně bez kontaktu. Že tak zjistí, jak moc mu chybím a jetli se mnou bude mít touhu ještě být. Že to prý není jen kvůli tomu, co se teď stalo, ale že už to poslední dobou necítil jako předtím. Já jsem mu řekla, že si nemyslím, že mu nějaký týden pomůže v tom, aby zjistil, jestli mě chce. Že to musí vědět teď a že mě bude akorát týden trápit. Tak se rozhodl, aby mě prý netrápil, že je konec. S tím že budem normálně kámoši, budem si psát, budem tady pro sebe a že se časem možná zase dáme dokupy a přeskočí jiskra. Ten den jsme si pak ještě psali, dokonce i na dobrou noc, ale od té doby skoro týden vůbec nic. Tak jsem to nevydržela a zavolala mu. Řekl, že můžem někdy zajít ven a že se někdy staví na návštěvu. Od telefonátu se mi ale neozval (cca 3 dny, ale pro mě je to hrozně dlouho :D).. Nevím, co si myslet.. Jestli potřebuje jen čas a pak si uvědomí, že mu chybím. Protože nevěřím, že mu je to úplně ukradené. Poslední den, co jsme spolu ještě byli, mi donesl kytku. Tak přece ten cit nemůže jen tak vymizet ne? Už jsme spolu plánovali i bydlení a najednou tohle… Jsem zmatená. Nemůžu tady jen tak sedět a čekat, až se ozve. Mám mu říct co cítím a zeptat se, jestli to nechce ještě jednou zkusit? Nedokážu si bez něho představit žít.. Je to klišé, ale já jsem momentálně dost na dně :roll: Co byste dělaly vy, holky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14653
15.4.17 11:11

Prosím tě, kolik ti je let? Dle popisu jsou to psychopati oba. Poslala bych je do háje, a poohlídla se po nějakém normálním klukovi. Hlavně se mu nevnucuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
15.4.17 11:14

@Lara54
Doufej, že se nevrátí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5926
15.4.17 11:21

Nejak to nechapu.sla sis sednout s chlapkem, se kterym te mel pritel seznamit.(to znamena, ze ses s nim seznamila sama?) A volala si priteli az kdyz uz si s tim druhym byla na kaficku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aenne
15.4.17 11:22

Kobliha a Nostress mají pravdu. Doufej, že se nevrátí a pokud se vrátí, tak uteč!

Tvuj přítel je psycho, nemá te rád, má te jako hračku, pohráva si s tebou, tvá naivita je nebetyčná, prič od neho.

• Citovat
  • Upravit
2019
15.4.17 11:26

Myslím si, když chlap chce dělat nějaké pauzy a čekat, jestli mu chybíš. Tak je to v prdelce celé. Když chce pauzy nyní, co bude chtít za rok???Ty růžové brýle lásky odhodil tedy brzy! Váš vztah bohužel nemá již cenu lepit zpátky, bylo by to kničemu.)))

Příspěvek upraven 15.04.17 v 11:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
15.4.17 11:27

@Lara54 ja bych se oholila a sla si uzivat do bazenu. Sama!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1896
15.4.17 11:30

Já teda nevím, kolik komu při tomto „jednání“ je let :D:D :D Aleeee přijde mi to jak dva/tři puberťáci :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aenne
15.4.17 11:30
@AniNevim píše:
@Lara54 ja bych se oholila a sla si uzivat do bazenu. Sama!

souhlasím.
(až na to holení, holit se nemusí, pokud to nevyléza z plavek a pokud jo, tak jen tam, kde je to videt, není povinnosti vypadat tam dole jak mražené kuře, dokonce ani v bibli a ani v ustavě se nic o povinném holení nepíše ) :)

Příspěvek upraven 15.04.17 v 11:35

• Citovat
  • Upravit
46
15.4.17 11:33
@karkarka píše:
Nejak to nechapu.sla sis sednout s chlapkem, se kterym te mel pritel seznamit.(to znamena, ze ses s nim seznamila sama?) A volala si priteli az kdyz uz si s tim druhym byla na kaficku?

Ano, takhle to bylo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
15.4.17 11:35
@Andrea.Tom píše:
Já teda nevím, kolik komu při tomto „jednání“ je let :D:D :D Aleeee přijde mi to jak dva/tři puberťáci :D :D

Právě že pubertu už máme všichni za sebou no.. :D je to komedie, vím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aenne
15.4.17 11:36
@Lara54 píše:
Právě že pubertu už máme všichni za sebou no.. :D je to komedie, vím…

Lara, to je tragedie, ne komedie!

• Citovat
  • Upravit
2014
15.4.17 11:38

Co jsem to zase přečetla, celý toto je psycho dle mě, najdi si normálního chlapa a ne takovýho noumu, které ani neví kdo je přítel a kdo ne, a co vlastně chce, to je muj názor, jak je psáno už tu jednou, hlavně nedolízej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11372
15.4.17 11:56

Modlete se aby se nevracel a dal vám pokoj. Doporučuju minimálně zablokovat v telefonu, mailu a na sociálních sítích.

A především tedy si jaksi udělat v hlavě pořádek, abyste si příště zase nezačala s magorem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
15.4.17 12:40

Mne jako magor teda neprijde. Kdyz to otocim tak mne by se teda nelibilo, kdyby muj pritel sel s moji kamaradkou na vino. A taky si myslim, ze davat si pauzu, jestli si chybime, je cesta do pekel. Buhvi, co mu ten kamarad navykladal.. Bude lip. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama