Mzda brigádníka u pošty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 19:11
Mzda brigadnika u pošty

Dobry den chtela bych se zeptat nevite nekdo kolik ne mzda brigadnika u posty jako peší dorucovatelka zasilek moc dekuji za odpoved

Reakce:
Sallema
Stálice 73 příspěvků 15.05.19 19:36

Já před let měla kolem 95 Kč na hod, ale prý se jim zvedaly platy

Cenarius
Kecalka 498 příspěvků 15.05.19 19:58
@Anonymní píše:
Dobry den chtela bych se zeptat nevite nekdo kolik ne mzda brigadnika u posty jako peší dorucovatelka zasilek moc dekuji za odpoved

Zeptejte se primo u zamestnavatele. V Brne na depo nebo dorucovatel autem byla i pres 150/h. Tezko rict kolik je to zrovna ted a kde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 21:24
@Cenarius píše:
Zeptejte se primo u zamestnavatele. V Brne na depo nebo dorucovatel autem byla i pres 150/h. Tezko rict kolik je to zrovna ted a kde.

Ty brdo to se mi na brigadnika zda nejak moc pocitala jsem kdyz dostanu vyplatu cca 10 000 nejvic

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 17:04

Je to různé, záleží na lokalitě, ono vím že jsem měla jako brigádník za celý měsíc a byla jsem student tenkrát ale začínala jsem na 71 kč na hodinu 10500. takže to vzrostlo o dost.. Nejvíce ti stejně řeknou jak budeš nastupovat nebo jak se budeš ptát jaký mají plat..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 18:03
No
@Anonymní píše:
Je to různé, záleží na lokalitě, ono vím že jsem měla jako brigádník za celý měsíc a byla jsem student tenkrát ale začínala jsem na 71 kč na hodinu 10500. takže to vzrostlo o dost.. Nejvíce ti stejně řeknou jak budeš nastupovat nebo jak se budeš ptát jaký mají plat..

No tak to jsem zvedava co mi reknou uvidim :) me i tech 10 000 prijde moc jako brigadnik :/

debra.morgan
Echt Kelišová 8686 příspěvků 16.05.19 18:28
@Anonymní píše:
NoNo tak to jsem zvedava co mi reknou uvidim :) me i tech 10 000 prijde moc jako brigadnik :/

v dnesni dobe? vzdyt brigady zacinaji tak od ty 100kc/hod a to je fakt jen začátek :nevim:

Váš příspěvek
Reklama