Nabourani do auta při couvani

Anonymní
2.12.19 10:30

Nabourani do auta při couvani

Predevcirem jsem omylem pri couvání vrazila kouli do auta za mnou a upadla mu spz, nenahlasila jsem to, myslela jsem že se nic tak hrozného nestalo, že si to tam řidič jen nanda zpátky. Udělala jsem dobře, volají se kvůli tomuhle policajti?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6401
2.12.19 10:32

Měla jsi to alespoň zkontrolovat, mohla jsi třeba jen zlomit rámeček SPZ, spíš bych se bála, že může značku někdo ze země zvednout a ukrást. Pak bude mít dotyčný výdaje a vyřizování s novou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 10:34

Policajti ne, ale je fér v takovémhle případě nechat za okénkem lístek s omluvou a třeba svým tel. číslem, kdyby tam nějaký defekt byl. A také je dobré si to vyfotit, že šlo opravdu jen o tuhle drobnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
2.12.19 10:41
@Popokatepetla píše:
Policajti ne, ale je fér v takovémhle případě nechat za okénkem lístek s omluvou a třeba svým tel. číslem, kdyby tam nějaký defekt byl. A také je dobré si to vyfotit, že šlo opravdu jen o tuhle drobnost.

Tak tohle nám na školení řidičů říkali rozhodně nedělat. Nikdy nenechávát číslo, radši zavolat policajty, nikdy nevíš co ten řidič na tebe může svést co si mu všechno udělala s autem a pak se nedoplatis.

Příspěvek upraven 02.12.19 v 10:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7536
2.12.19 10:42
@Anonymní píše:
Predevcirem jsem omylem pri couvání vrazila kouli do auta za mnou a upadla mu spz, nenahlasila jsem to, myslela jsem že se nic tak hrozného nestalo, že si to tam řidič jen nanda zpátky. Udělala jsem dobře, volají se kvůli tomuhle policajti?

Takže jsi jako nabourala auto, SPZ jsi nechala ležet na zemi a odjela?
Co když má třeba něco prasklého? To jsi nemohla nechat aspoň lístek s kontaktem na tebe??? Je to fakt takovej velkej problém?
Nechápu :roll:
Kéž by tě někdo viděl, poznačil si SPZ a ty policajty zavolal!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
2.12.19 10:50

A ted te hryze svedomi, nebo proc to resis dva dny zpetne tady? Jako zadna tragedie to neni…nekdo bude asi nasr…j, teda hlavne v pripade, ze se ta spz ztratila…jinak dnes uz jsou lidi dost zvykli, ze maj otluceny auto ze vsech stran… kdybys mu nacouvala napr do bocnich dveri, asi by to bylo horsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1001
2.12.19 10:51

Neumíš couvat a ještě ani nemáš slušnost se k tomu postavit čelem. To je fakt hnus, už se nedivím, že nám někdo odrel 14 dní staré auto a samozřejmě odjel. Takový lidi jsou na pěst a zasloužila bys, aby ti někdo udělal minimálně to samé ale s větší skodou. Ať víš jaké to je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14156
2.12.19 10:53
@Melodie91 píše:
A ted te hryze svedomi, nebo proc to resis dva dny zpetne tady? Jako zadna tragedie to neni…nekdo bude asi nasr…j, teda hlavne v pripade, ze se ta spz ztratila…jinak dnes uz jsou lidi dost zvykli, ze maj otluceny auto ze vsech stran... kdybys mu nacouvala napr do bocnich dveri, asi by to bylo horsi

vážně zvyklí? takže se vlastně nic nestalo a je to ok?
tak jestli se dá zvyknout na to, že dotyčným chybí základní slušný vychování a v klidu ničí majetek ostatních, tak ok, mám o společnosti trošku lepší mínění. Normál mi to úplně nepřijde :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7536
2.12.19 10:55
@NinaU. píše:
Neumíš couvat a ještě ani nemáš slušnost se k tomu postavit čelem. To je fakt hnus, už se nedivím, že nám někdo odrel 14 dní staré auto a samozřejmě odjel. Takový lidi jsou na pěst a zasloužila bys, aby ti někdo udělal minimálně to samé ale s větší skodou. Ať víš jaké to je.

Přesně tak! Nejlíp aby ani neodjela. Je to hnus :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7536
2.12.19 10:58
@Melodie91 píše:
A ted te hryze svedomi, nebo proc to resis dva dny zpetne tady? Jako zadna tragedie to neni…nekdo bude asi nasr…j, teda hlavne v pripade, ze se ta spz ztratila…jinak dnes uz jsou lidi dost zvykli, ze maj otluceny auto ze vsech stran… kdybys mu nacouvala napr do bocnich dveri, asi by to bylo horsi

Jako fakt??? Já si teda nikdy nezvyknu na to, že jsou lidi idi.oti a neumí jezdit!!!
A když už teda neumí jezdit, tak ani nemají koule na to, aby ten svůj průser vyřešili!

Mít nějakou starou plečku, tak to možná taky neřeším, ale na novém autě by mě to teda neskutečně sr.alo …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
@Keyllah píše:
vážně zvyklí? takže se vlastně nic nestalo a je to ok?
tak jestli se dá zvyknout na to, že dotyčným chybí základní slušný vychování a v klidu ničí majetek ostatních, tak ok, mám o společnosti trošku lepší mínění. Normál mi to úplně nepřijde :think:

Jezis to je ironie :roll: jasneze je to hnus… me uz se to stalo nepocitane, od skody pres 50tis po klasicky dulky ve dverich… kazdy by se mel uvedomit, ze i tot je brane jako ujeti od nehody a jsou za to horsi postihy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
987

Proto parkuju na konci parkoviště a radši udělám pár kroků navíc :mrgreen:. Policajti jsou zbyteční. Měla jsi chvilku počkat. Případně vyfotit škodu a nechat na sebe kontakt s omluvou. Mně by teda vytočila do běla i ta upadlá SPZ pokud by někdo dělal že nic a odjel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1052
2.12.19 11:02

Jo..takhle jsem minulý týden přišla k autu. SPZ zohlá, chytnu na ni a vůbec v rámečku nedržela. Prve jsem myslela, že ji někdo chtěl ukrást (nevím teda proč by kradl přední) a pak jsem zjistila, že je promáčklá od koule. Vzala jsem ji domů narovnat a teď ji vozím v autě, protože nemám čas a náladu řešit, jak ji připevnit, aby držela. Ztráta SPZ je totiž docela velký opruz. Takže děkuju tomu neuměteli, co neumí couvat a přidělal mi starosti :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 11:05
@Anonymní píše:

Taky mě nějaké ťululum promáčklo koulí spz, no beru to sportovně, jako slušnost by byla mu tam tu spz nandat zpátky, aby chudák neodjel bez spz a kontrola, jestli je to fakt jen spz… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1001
2.12.19 11:06

@Šmoulice
Tenhle druh chování mě upřímně vytoci i u té plecky. Jasně, tam případný skrabanec vem čert, už jsem si odrela auto i sama sobě. Ale to jednání, že to prostě neřeším, nechám mu tam válet značku a v klidu odjedu, to bych vrazdila :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama