Náchod a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fish
Kelišová 6069 příspěvků 17.02.09 09:58
Náchod a okolí

ahoj - není nějaká maminka z Náchodska ? :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Packa
Závislačka 4419 příspěvků 17.02.09 10:16

Je :lol:

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 17.02.09 17:12

Zde :) odkud presne jste?? :)

Fish
Kelišová 6069 příspěvků 17.02.09 19:52

ahoj holky,
tak jsem ráda že je tu i někdo z Náchodského okolí :) Já bydlím 7 km od Náchoda. A vy?
Jak máte velké děti?
Zatím hezký večer, pa

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 17.02.09 21:36
Fish píše:
ahoj holky,
tak jsem ráda že je tu i někdo z Náchodského okolí :) Já bydlím 7 km od Náchoda. A vy?
Jak máte velké děti?
Zatím hezký večer, pa

ja cca 8 :)
Odkud presne jsi??

Fish
Kelišová 6069 příspěvků 17.02.09 22:20

Dany,
znáš Peklo u Nového Města nad Metují ? Tak tam.
To máme skoro stejně staré děti :) Ráda bych s Aničkou začala chodit někam mezi děti ale vůbec nevím zda tady je něco kam se dá jít - nevíš o něčem?
Hezký věčer, pa

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 18.02.09 19:06

Fish: a kde se da v pekle bydlet? 8O :) To je teda gol, ja jsem z Novace :) Takze to mame fakt kousek :D

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 18.02.09 19:13

Jo a tady na zamku je materske centrum, byla jsem ta na par prednaskach, ale pro deti je to tam fakt moc pekny, mamci si udelaj kafe a decka se vyblbnou :) Akorat se tam porad nemuzu odhodlat sama jit :oops: Nejak se stydim nebo co..... :oops: :D

Fish
Kelišová 6069 příspěvků 18.02.09 21:20

Dany - tak to je fakt kousíček … nějakých 5 km :) :lol: A to jsem si myslela že tady snad odsud nikdo není :)
Máme tady ale teď sněhu co … už aby bylo jaro. To vyhazování je hrůza :?
První domeček po leve straně od NMnM tak tam bydlím.
MC na zámku je dobrý - a jak jsem koukala na webovky tak asi nejhezčí v okolí - taky jsem koukala na jedno MC v Náchodě u nemocnice … ale to se mi moc nelíbilo. Ale ještě jsem nikde nebyla :?
Dobrou noc, pa

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 19.02.09 17:41

Fish: myslis v tom krasnym drevenym? 8O 8O Na ten vzdycky slintame, kdyz jedeme kolem 8O :D

Jj snih uz me taky neba, tady jsou chodniky odklizeny jen tak hala bala a s kocarem to je teda des :evil: Kolikrat se fakt divim, ze ty kolecka jeste drzej :D

Jo vim ze je neco novyho v Nachode, tam jsem jeste nebyla. Tady jsem byla na prednasce o satkovani (obcas maleho nosim v satku) a pak o znakovani s mimcama. Malej se tam vzdycky vyblbnul, to vis spooouuusta mista a spousta neokoukanych hracek :)

NEchodite nekam plavat? :)

Fish
Kelišová 6069 příspěvků 19.02.09 18:50

ahoj Dany,

jo tak v tom … je to hezký bydlení ale spouta práce … ale to je všude :)

Jo chodníky děs … dnes jsem div nemusela přenášet v Náchodě kočárek přes hromadu sněhu … tak nějak se vyskytla uprostřed chodníku - tak nevím co to bylo za vtip :)

O tom šátkování jsem četla a tak jsem si říkala že bych se do toho asi zamotala - jaký to je ?
Tak s plaváním to byla sranda … když jsem se chtěla loni asi tak duben - květen zaregistrovat na plavání kojenců tak mi v náchodským bazénu řekli že jsem si vzpomněla dost pozdě že jsem měla tak loni (07) v létě - že mají jako dost plno - no ale loni v létě jsem tedy fakt netušila že jsem těhotná :lol: Tak jsem si myslela že si ze mě dělají srandu a ono nedělali. Takže neplaveme. Tak snad později - je to škoda.
A znakujete ?

Pa

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 19.02.09 20:42

Fish: ten domecek je fakt nadhernej :)

S satkem jde jen o cvik, nauci se to kazdej :) Objednala jsem si ho pres net, dostala k tomu DVD s uvazama a je to podle toho brnkacka :) Malej to ma hrozne rad, ale nosim ho jen obcas, prece jen uz ma pres deset kilo..... :)

A znakovani jsem vzdala..... :D Ale asi to zacneme zase zkouset… na zadnej kurz nechodim, jen jsem si nasla par znaku na netu a jedeme podle toho..... :)

Fish
Kelišová 6069 příspěvků 19.02.09 22:21

Dany,

děkuju - ono je v Pekle hezky - jen občas trochu moc pusto - hlavně napodzim :) Na ostrovy děda určitě na pivko že jo :lol:

V Nováči se taky plave ? - to jsem vůbec nevěděla … to bych to asi zkusila tady.
S tím šátkem je to určitě do Náchoda autobudes jednodušší - obzvlášť když lidi jak viděj kočárek tak jak kdyby byli najednou bez rukou.

My jsme ani neznakovaly … teď se naučila Pá Pá a naučila se to zrovna i říkat … a dělá to pořád a na všechny - je to sranda.

Pa

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 20.02.09 12:24

NO, tak s tim autobusem jsi to vystihla. Proto s kocarem jedu jen, kdyz jede nekdo se mnou, jinak sama ne…

Tady to plavco je fakt super, dost si to tu chvali :) My chodime od zari, to malemu vlastne padlo presne pul roku, a je to bezvadny :) Akorat porad jeste moc neprisel na chut potapeni (no, spis na to musi byt nalada), ale ja se mu ani moc nedivim, me by se taky nelibilo, kdyby me nekdo proti moji vuli strkal pod vodu :)

A kde jsi teda rodila, v nachode?

Fish
Kelišová 6069 příspěvků 20.02.09 13:25

ahoj Dany,

rodila jsem v Náchodě a ty? … a všude chválím - nemůžu si na nic stěžovat - ale to bude asi tím že to bylo celkem v pohodě :)

Tak dnes mi ten sníh leze ale na nervy … ještě nepřestalo - to tady budu jak zapadlej vlastenec :(
Jdu se ven brodit tím sněhem s kočárkem … slečna nikde jinde přes den nechce spát … no nakonec by usnula asi i doma ale to by byla tak za půl až hodinku vzhůru a takhle spí venku dvě někdy i dýl.

Hezký den,

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >