Nachytala jsem bratra

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.10.21 17:08

Nachytala jsem bratra

Prosim o anonym. Dneska se mi stala silena vec a jsem z ni v soku.! 8o Mam o tri a pul roku starsiho bratra, je se svoji holkou uz skoro pet let, je to fajn holka ikdyz hodne na nasi rodinu introventka, ale beru ji jako super kamosku. :srdce:.pred nedavnem jsem se se svym pritelem prestehovala z bytu, ktedy patri nasim rodicu do sveho.. dnes jsem si tam sla pro postu, porad jsme si ji nezaridila domu..s tim ze se skocim podivat nahoru, zda tam nejsou nejake nabijecky a prodluzky..a no nacapala jsem spiciho nahyho brachu v posteli s cizi holkou!! :poblion: Bracha ma stale klice, obcas tam prespi, kdyz ma ve meste skoleni. Spadla mi brada a utekla vycouvala jsem… bratr mi vytipl kdyz jsem to trosku rozdychala telefon a na smsku nereaguje… nevim co ted mam delat, :nevim: v nedeli jsme meli rodinou akci a bratr se ke sve pritelkyni mel jak k princezne, i jsme trosku zacali planovat zimni dovolenou, a dnes toto? Vubec nevim jak se mam zachovat?? Drzet basu s brachou? Rict to „svagrove“ netusim, kdyz se bratr odmita nechat zkontaktovat :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
193
12.10.21 17:11
@Anonymní píše:
Prosim o anonym. Dneska se mi stala silena vec a jsem z ni v soku.! 8o Mam o tri a pul roku starsiho bratra, je se svoji holkou uz skoro pet let, je to fajn holka ikdyz hodne na nasi rodinu introventka, ale beru ji jako super kamosku. :srdce:.pred nedavnem jsem se se svym pritelem prestehovala z bytu, ktedy patri nasim rodicu do sveho.. dnes jsem si tam sla pro postu, porad jsme si ji nezaridila domu..s tim ze se skocim podivat nahoru, zda tam nejsou nejake nabijecky a prodluzky..a no nacapala jsem spiciho nahyho brachu v posteli s cizi holkou!! :poblion: Bracha ma stale klice, obcas tam prespi, kdyz ma ve meste skoleni. Spadla mi brada a utekla vycouvala jsem… bratr mi vytipl kdyz jsem to trosku rozdychala telefon a na smsku nereaguje… nevim co ted mam delat, :nevim: v nedeli jsme meli rodinou akci a bratr se ke sve pritelkyni mel jak k princezne, i jsme trosku zacali planovat zimni dovolenou, a dnes toto? Vubec nevim jak se mam zachovat?? Drzet basu s brachou? Rict to „svagrove“ netusim, kdyz se bratr odmita nechat zkontaktovat :zed:

Neres to, je to jeho vec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4184
12.10.21 17:14

Co je Ti do toho? neřeš… jeho věc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11364
12.10.21 17:15

Jí bych nic neříkala a bratra bych nekontaktovala. Pokud by se on ozval, tak bych mu ale svůj názor rekla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25580
12.10.21 17:18

Jak je psáno výše, nechala bych to být. Je to jejich věc. Nakonec by si skončila ty jako ta nejhorší. Zbytečně rozbouříš rodinné vztahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9298
12.10.21 17:19

Neříkala bych jí to. On všechno popře a budeš za tu zlou ty. Zapšklá švagrová, co jim chce rozvrátit vztah. Znáš to rčení, že poslové špatných zpráv se střílejí? Ale souhlasím, že jemu bych svůj názor v soukromí klidně řekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
12.10.21 17:33

Mám starší ségru a teda kdybych byla na tvém místě, tak by mě ani nenapadlo běžet za švagrem bonzovat a to ho mám fakt ráda. Je to hnusné, ale prostě rodina na prvním místě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
12.10.21 17:35

Je to jeho věc, nech to být a dělej jakože nic, když se do toho budeš motat, budeš pro všechny ta špatná ty :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
632
12.10.21 17:39

Pozvala bych švagrovou na kafíčko. Jen tak. Bez nějakého úmyslu. On se bratr ozve. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10289
12.10.21 17:44

Neříkala bych nikomu nic, v žádném případě. Sama bych nechtěla, aby mě někdo takhle „kontaktoval“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10876
12.10.21 17:47

Rodina je na prvním místě. Mu můžeš říct co chceš. Ostatním nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13893
12.10.21 17:52

Vidělas je šuk. t? Ne. Třeba jen zmokli, tak si dali sušit hadry a usnuli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2550
12.10.21 17:55

Já teda nevím, ale to by Vám tady nikomu nebylo ani trochu trapný před tou bráchovou přítelkyní hrát divadlo a dělat jako, že nic? Zakl. píše, že se mají rády, plánovali společnou dovolenou…
Jako nehořela bych touhou se do toho montovat a bratra prásknout, ale zůčastnit se toho tím způsobem, že to v podstatě budu krýt by se mi nechtělo minimálně úplně stejně..
Bráchovi bych asi napsala, něco v tom smyslu, že když už musí podvádět a ještě se u toho nechá chytit, tak se mnou o tom mluvit prostě bude a to dost důkladně. Až po tomhle rozhovoru bych se rozhodla, jak se k tomu postavím dál. Pokud by dělal mrtvýho brouka dál asi bych ho práskla a to bych mu předem řekla :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
12.10.21 17:57
@Prof. Farnsworth píše:
Vidělas je šuk. t? Ne. Třeba jen zmokli, tak si dali sušit hadry a usnuli…

Joo, jasně :lol: tak to určitě bylo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2136
12.10.21 18:05

Ta situace je fakt blbá, protože v tom není jen rodinný člen, ale i partnerka-pro tebe letitá kamarádka.
Pokud se vídáte, neumím si představit lhát kamarádce, respektive dělat že nic. Neumím si ani představit říct to a bratra “potopit”. Řekla bych bratrovi, ať si kouká pořešit co vlastně chce, že kvůli němu nehodlám lhát. Ne že bych to jeho přítelkyni řekla, ale kdyby to tak bratr dělal dál, tak bych ji nemohla vídat a dělat že nic, takže bych se s ní radši nevídala. A ať si to pak brácha vysvětluje sám.
Ale pro někoho z hodně silným žaludkem to vídání dál třeba problém nebude.
Jinak jak někdo psal -rodina na prvním místě. Řekla bych, že to platí jen tam, kde se k sobě chovají aspoň neutrálně. Ctít rodinu z principu, ať se chovají, jak se chovají, mi přijde zvláštní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat