Naděje pro Oliverka! Oli potřebuje vaši podporu!

60
31.3.20 21:16

Naděje pro Oliverka ! Oli potřebuje vaši podporu!

Dobrý den,
prosíííím pomozte! Já už jsem něco přispěla, ale pořád to nestačí a je to hodně potřeba hlavně v této nelehké době když celá republika bojuje s kolonavirem, bojuje i Oliverek o to aby mohl žít. Je velice smutné že na penězích záleží život vašeho dítěte!
Prosím, rve mi to srdce jelikož jsem taky máma a tak vás žádám všechny co můžete pomozte Oliverkovi!
Děkuji

https://www.nadejeprooliho.cz/

https://www. novinky. cz/zena/deti/clanek/tezce-nemocny-oliver-potrebuje-sehnat-za-98-dnu-36-milionu-korun-40317837#seq_no=6&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky. web. nexttoart&dop_req_id=v53GPIfmJNG-202003261134&source=article-detail

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3945
31.3.20 21:37

Nedám ani korunu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 21:40

Maxik na tom je lip a stejne jsem cetla, ze cela sbirka a to se nasbiralo tolik, co chteli, bude mozna k nicemu… a tenhle je na tom jeste hůř. Je to smutne no, ale co se da delat co to bude za zivot… v rodine mame chlapecka se stejnym postižením ale jiny typ a ani to nezkoušejí, je to moc penez s temer zadnym vysledkem

• Nahlásit
  • Citovat
3265
31.3.20 21:47

Já je chápu. Musí to být velmi těžké. Souhlasím s otcem Maxe, který řekl, že se tak později bude moci podívat synovi do očí a říct, zkusil jsem vše. Přispěli jsme na oba chlapce. Bohužel současná situace a kurz koruny jim hází další klacky pod nohy… Tak snad se to podaří a bude to mít alespoň nějaký účinek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1007
31.3.20 21:47

Přispěla jsem Riskovi ze Slovenska (minulý týden podstoupil v Maďarsku léčbu a už začal hýbat nožičkami), také Maxovi od nás z ČR a Oliverovi jsem také už dvakrat přispěla. Snad se najde dost lidí, kteří pomohou. Souhlasím, že v současné době bude těžké peníze sehnat. Moc mu držím pěsti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6058
31.3.20 21:48
@Cenarius píše:
Nedám ani korunu.

Tak to jsi tvrďák, větší než Chuck Norris a vejce na tvrdo je proti Tobě měkoučký! :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
31.3.20 21:48
@Cenarius píše:
Nedám ani korunu.

Tak nedávej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1007
31.3.20 21:49
@Anonymní píše:
Maxik na tom je lip a stejne jsem cetla, ze cela sbirka a to se nasbiralo tolik, co chteli, bude mozna k nicemu… a tenhle je na tom jeste hůř. Je to smutne no, ale co se da delat co to bude za zivot… v rodine mame chlapecka se stejnym postižením ale jiny typ a ani to nezkoušejí, je to moc penez s temer zadnym vysledkem

Co na to říct.. no, snad jen to, že ti nemocní chlapci mohou být rádi, že nejsi jejich rodič.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
407
31.3.20 21:55

Přispěla jsem a moc doufám, že danou částku seženou :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3945
31.3.20 21:59
@jege píše:
Tak to jsi tvrďák, větší než Chuck Norris a vejce na tvrdo je proti Tobě měkoučký! :poblion:

No co, jen jsem řekl svůj názor. Dle mě vyhozený peníze, který dokážu využít lépe.

@Tamara83 píše:
Tak nedávej.

Viz odpověď výše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
31.3.20 22:04
@Cenarius píše:
Viz odpověď výše.

Však ti ho nikdo nevyvrací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
31.3.20 22:09

@Dýa ahoj :mavam: přispěli jsme už na Maxíka i na Oliverka. Pro Oliverka už by jistě bylo vybráno víc, nebýt momentální situace :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
31.3.20 22:14

@kavenka Super! Jen více takových milých lidiček, co nemyslí jen na sebe :potlesk: :potlesk: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
1.4.20 07:22

My jsme take prispeli na oba. Oliverek podle me jeste sanci na vybrani ma, docela mu to naskakuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35636
1.4.20 07:32

Musi to byt silene, byt rodicem ditete se SMA v teto době. Snad bylo lepší smířit se s osudem, když ještě něšlo dělat nic, než toto zoufalé shánění. v čr jsou desítky děí se SMA ani pojišťovny, ani lidi na to nemají, aby jim uhradili léčbu. Časem se zřejmě zlevní.

A ta léčba je jako zázrak, je to vítězství vědy, důvod, proč by se měla věda podporovat.

Ale jí svoje peníze pošlu někam, kde stejná částka pomůže daleko efektivněji. Oliverka je mi moc líto, rodičů ještě víc, ale pošlu to nějakým malým Syřanům, aby neumrzli na tureckých hranicích - protože pro mě to jsou taky lidi. A částka, kterou potřebuje pro svůj život Oliver, může zachránit tisíce jiných osob.

Třeba tady malá Sahar, té by bývalo k životu stačilo pár stovek (jestli potřebujete ke zvuzení soucitu vidět fotku a znát jméno.) 

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama