Nadrženost ve 30

Anonymní
12.12.19 18:45

Nadrzenost ve 30

Ahoj :mrgreen:
Trošku se plácám ve svém životě a chci se zeptat, zda to některá máte taky tak.

Sexuálně žít jsem začala později, bylo 22let. Od té doby jsem cca 7 let brala HA. Žádné dlouhodobě vysazení, jen každý měsíc kvůli měsíčkum. HA jsem vysadila někdy v loňském roce… A od letošní 31tky cítím strašnou nadrzenost.

Ale neskutečnou. Nemám děti, zatím neplánují. Jsou dny kdybych nedělala nic jiného. :mrgreen: navíc mám teď rok známost, která mi moc voní. Jen si na něj vzpomenu tak mnou vše projede až tam dolů. :lol: :srdce: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

12.12.19 18:53
@Anonymní píše:

Sexuálně žít jsem začala později, bylo 22let. Od té doby jsem cca 7 let brala HA. Žádné dlouhodobě vysazení, jen každý měsíc kvůli měsíčkum. HA jsem vysadila někdy v loňském roce… A od letošní 31tky cítím strašnou nadrzenost.

Ale neskutečnou. Nemám děti, zatím neplánují. Jsou dny kdybych nedělala nic jiného. :mrgreen: navíc mám teď rok známost, která mi moc voní. Jen si na něj vzpomenu tak mnou vše projede až tam dolů. :lol: :srdce: :hug:

taky se mi před chvílí stalo, když jsem pomyslel na to lehce zavánějící kuře, co jsem měl dnes k obědu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19744
12.12.19 18:56
@Anonymní píše:

Ale neskutečnou. Nemám děti, zatím neplánují. Jsou dny kdybych nedělala nic jiného. :mrgreen: navíc mám teď rok známost, která mi moc voní.Jen si na něj vzpomenu tak mnou vše projede až tam dolů.: :srdce: :hug:

To se mi děje vždycky, když si vzpomenu na skopovej kebab s ayranem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 19:00

Ne nemela. Ja vlastne neznam pocit nadrzenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12020
12.12.19 19:12

A to se chlubíš nebo si stěžuješ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 19:17

Sexuálně žít jsem začala o dost dřív než ty, je mi jen o pár let míň a znám tohle taky velmi dobře :mrgreen: beru HA asi dvanáct let. Buď ráda. Když už se mi to zdá moc, tak se zničím nějakým sportem, pomáhá to. A hlavně mi přijde, že čím víc mám sexu, tím víc to chci a naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37628
12.12.19 19:18

Míval jsem to - když mi po smrti mé ženy chyběl sex…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1821
12.12.19 19:20

:mrgreen: já to měla nejvíc mezi 25-30… :mrgreen: zato teď po 40 si vzpomenu obvykle tak 2× za týden :mrgreen: takže klííd, užívej si sexuální apetit, přejde to, jako všechno v životě… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21550
12.12.19 19:23
@Anonymní píše:

Ale neskutečnou. Nemám děti, zatím neplánují. Jsou dny kdybych nedělala nic jiného. :mrgreen: navíc mám teď rok známost, která mi moc voní. Jen si na něj vzpomenu tak mnou vše projede až tam dolů. :lol: :srdce: :hug:

Tak jestli máš partnera, který je ochotný, tak super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.12.19 19:38

Jsem starší, ale jsem na tom podobně. Manžel se letos přemohl na sex snad 5×.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.12.19 19:58
@Lucy75 píše: :mrgreen: já to měla nejvíc mezi 25-30… :mrgreen: zato teď po 40 si vzpomenu obvykle tak 2× za týden :mrgreen: takže klííd, užívej si sexuální apetit, přejde to, jako všechno v životě… :mrgreen:

Mě to ještě nepřešlo. A to je mi 50 :P :mrgreen: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
1821
12.12.19 20:03
@Anonymní píše:
Mě to ještě nepřešlo. A to je mi 50 :P :mrgreen: 8)
:mrgreen: takovou reakci od někoho jsem samozřejmě čekala :potlesk: může to tak být.. u mne teda ne a u mých stejně starých kolegyň a kámošek taky ne :mrgreen: ale gratuluji ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1568
12.12.19 20:03

Jj taky jsem to tak měla po vysazení HA a zvlášť v době ovulace. Prostě příroda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 19:12

Pravdou je, ze po 40 ti spadne kámen ze srdce, že máš víc chvilek přemýšlet co uvařit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama