Nafoukle bricho bojim se nemoci

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
42546
5.6.23 17:33
@zmrzlik píše:
On je nerad sam. Urcite máš ještě jeho příbuzný včetně e-coli.

No, to je asi tak příbuzný jako žirafa ke kopretině. :mrgreen:

  • načítám...
42546
5.6.23 17:34

Čím to asi bude. Že by ta antibiotika? :think: Jez je dál, kup si probiotika. Ono se to po dobrání spraví.

  • načítám...
24777
5.6.23 17:35
@Adel831 píše:
Myslíte že to dělá ta bakterie??? :(((((

No jasně, bobtná a bobtná, nejpozději zítra v poledne praskneš. Rychle sepiš závěť.

  • načítám...
Adel831
5.6.23 17:37

Ale já to neměla vůbec tohle až dnes celý den jsem jak balón

  • Upravit
zmrzlik
5.6.23 17:38
@Havlova píše:
No, to je asi tak příbuzný jako žirafa ke kopretině. :mrgreen:

Hele nebuď akuratni. :cert: Hedus snad zná mikru? :P

  • Upravit
42546
5.6.23 17:40
@zmrzlik píše:
Hele nebuď akuratni. :cert: Hedus snad zná mikru? :P

Já ano.

  • načítám...
Adel831
5.6.23 17:45

Ne já se opravdu bojím tě bakterie co když mě to opravdu ublizi

  • Upravit
zmrzlik
5.6.23 17:45
@Havlova píše:
Já ano.

Já vím. :palec: vypisovat tu všechny ty mnamky nebudu.Abys byla spokojená. :mrgreen: Tak jak to patří. Hele mej ohled na nemocný starý lidi :cert: co jsou 20 let ze skoly. :jazyk:

  • Upravit
116657
5.6.23 17:46
@Adel831 píše:
Ne já se opravdu bojím tě bakterie co když mě to opravdu ublizi

A ty nebereš ty antibiotika?

  • načítám...
42546
5.6.23 17:47
@zmrzlik píše:
Já vím. :palec: vypisovat tu všechny ty mnamky nebudu.Abys byla spokojená. :mrgreen: Tak jak to patří. Hele mej ohled na nemocný starý lidi :cert: co jsou 20 let ze skoly. :jazyk:

Jenom 20? A starý lidi? Ty? Na to ti teda neskočím.

  • načítám...
Neilika
5.6.23 17:48

Ono to je totiz uplne normalni, zakladat diskuze kvuli kazdymu prdu.

  • Upravit
Eustress
5.6.23 17:48

Před 10 lety jsem měl klienta z Moskvy. Najednou se mu začalo zvětšovat břicho, padnul na zem a už ho nikdo nedokázal oživit.

  • Upravit
42546
5.6.23 17:49
@Neilika píše:
Ono to je totiz uplne normalni, zakladat diskuze kvuli kazdymu prdu.

A že tenhle bude stát za to. :mrgreen:

  • načítám...
65452
5.6.23 17:49

Jsem si vzpomněla na Vetřelce :mrgreen:

  • načítám...
Eustress
5.6.23 17:49

A co raději zemřít a vrátit se na Zem ve zdravém těle?

  • Upravit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.