Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
@zmrzlik píše:
On je nerad sam. Urcite máš ještě jeho příbuzný včetně e-coli.
No, to je asi tak příbuzný jako žirafa ke kopretině. ![]()
Čím to asi bude. Že by ta antibiotika?
Jez je dál, kup si probiotika. Ono se to po dobrání spraví.
@Adel831 píše:
Myslíte že to dělá ta bakterie???
No jasně, bobtná a bobtná, nejpozději zítra v poledne praskneš. Rychle sepiš závěť.
@Havlova píše:
No, to je asi tak příbuzný jako žirafa ke kopretině.
Hele nebuď akuratni.
Hedus snad zná mikru? ![]()
@zmrzlik píše:
Hele nebuď akuratni.Hedus snad zná mikru?
Já ano.
@Havlova píše:
Já ano.
Já vím.
vypisovat tu všechny ty mnamky nebudu.Abys byla spokojená.
Tak jak to patří. Hele mej ohled na nemocný starý lidi
co jsou 20 let ze skoly. ![]()
@Adel831 píše:
Ne já se opravdu bojím tě bakterie co když mě to opravdu ublizi
A ty nebereš ty antibiotika?
@zmrzlik píše:
Já vím.vypisovat tu všechny ty mnamky nebudu.Abys byla spokojená.
Tak jak to patří. Hele mej ohled na nemocný starý lidi
co jsou 20 let ze skoly.
Jenom 20? A starý lidi? Ty? Na to ti teda neskočím.
Ono to je totiz uplne normalni, zakladat diskuze kvuli kazdymu prdu.
Před 10 lety jsem měl klienta z Moskvy. Najednou se mu začalo zvětšovat břicho, padnul na zem a už ho nikdo nedokázal oživit.
@Neilika píše:
Ono to je totiz uplne normalni, zakladat diskuze kvuli kazdymu prdu.
A že tenhle bude stát za to. ![]()
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat