Nahota a přátelství

21708
21.3.21 17:41

Nahota a přátelství

Zdravím.
Opět diskuse ze života.
Stydíte se být nazí před přáteli? Myslím to v tom smyslu, žena jde třeba na bazén nebo do sauny s kamarádkou, muž se svým kamarádem.
A když to třeba vezmeme trochu jinak… Vy, ženy, které jste bisexuální, stydíte se být nahé před přítelkyní/ sexuální partnerkou, bisexuální muži, stydíte se být nazí před vašimi sexuálními partnery?
Mě nahota vzrušuje, ale někdy se stydím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
187
21.3.21 17:45

Mně nedokonalé ženské tělo s pár kily navíc fascinuje.
Miluju když držím při sexu zezadu ženskou za faldíky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
21.3.21 17:53

Nestydím. Do sauny jsme driv chodíval běžně, teď ji plánujeme doma. A to jsme ani nikdy nedelali skupiny podle pohlaví. Ale samozřejmě není mi příjemný, když někdo okatě zírá nebo má. blby řeči. Ani se nějak prehnane nevystavuju, omezuju tu nahotu na nezbytně nutnou dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5954
21.3.21 17:56

Nejsem bisexuální, nestydím se nahá před kamarádkou v situaci kdy je to normální, treba ten bazén, sauna, nestydela bych se ani před kamaradem :D Na druhou stranu mi není příjemný pohled na nahou kamarádku která je moc kozata a brichata, raci koukám jinam. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8945
21.3.21 18:05

@Klopotkova Nejsem bisexuální nechodím nikam s kamarádkou či známou kde se svlekame bylo by mi to nepříjemné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52952
21.3.21 18:07

Úplně nahá jsem max. doma před mužem a děckama. Mezi sebou tabu neděláme.
Jinak nemám potřebu být někde nahá. Teda plavky mám často, ale to nepovažuji za nahoru. Poměrně velkou část léta nosím plavky a řáchám se průběžně přes den v bazénu. Tak to se může stát, že nám přijde návštěva a mám je nebo na nich krajkové letní šaty domácí nosím. My totiž přes sezónu žijeme na zahradě. Domů se jde pro jídlo, na WC a pozdě večer do koupelny a spát. Takže nás často zastihnou návštěvy v plavkách.
Ještě musím dodat, že bi nejsem :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
21.3.21 18:17

Je zajímavé že když je ženská jen ve spodním prádle tak se snaží hned schovávat ale má li plavky o poloviční velikosti než předtím spodní prádlo tak ji to vůbec nevadí :mrgreen:
Holky má to nějaké vysvětlení :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20624
21.3.21 18:19

Před kamarádkama se nestydím a jejich protějšky mě viděly u moře nahoře bez.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52952
21.3.21 18:24

@JiříkMazlík
To je přesně opačně. Kalhotky mám vždy tanga.
Ale plavky mám přes celou pr.el :mrgreen:.
Když na to hodím letní šaty. Tak je to úplně cajk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
21.3.21 18:25

@divine woman sakra mám asi smůlu na kamarádky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
21.3.21 18:27

@Kelsey šikulka :palec: no když pak vidí člověk ženě i do "krku " tak se jen koukne a rovnou ztrácí zájem. Prostě už si není co představovat když vše vidí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
989
21.3.21 18:35

Tak já jsem se styděla vždy mimo partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
21.3.21 18:40

Pracuju skoro celý život ve zdravotnictví, takže pohled na nahé tělo mi přijde naprosto běžný a ani si to neuvědomím. Ale to je asi jiná disciplína. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17740
21.3.21 18:51

Tam kde je to tak nejak normalni, kdyz jdeme treba na bazen, tak se nestydim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 18:51

S mými přáteli se běžně chodíme v létě koupat nazí, obě pohlaví, nestydím se. Před cizími bych se styděla, chodíme k řece na místa, kde jsme sami. Ale trvalo to nějaké roky (tak cca 10?), než jsme s tím začali a přestali ty plavky řešit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat