Najde se tu žena - voják z povolání?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Najde se tu žena voják z povolání?
Najde se tu nějaká mamina co je voják z povolání? Chtěla bych vědět jestli se to dá skloubit a co toto povolání pro ženskou obnáší. Děkuji za reakce ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Já jen že pořád uvažuju nad tím, přihlásit se.Jen si dost dobře nedokážu představit, co to v reálu obnáší.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak být fyzicky a hlavně zdravotně v pořádku. No a taky psychicky
Vždycky záleží na tom, co člověk dělá, zda v kanceláři nebo mimo. Nějak mě ta práce neomezuje, samozřejmě že se na ženy v určitých oblastech berou ohledy, v některých ohledech to nejde. Je to na delší povídání…
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše:
Ahoj, co potřebujete vědět?
Ty se za takové prestižní povolání stydíš, že jsi anonym??
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@kve-tinka Tohle není o studu, je to trošku složitější ohledně citlivějších informací. Nevěděla jsem, co zakladatelku konkrétně zajímá. Jinak více můžu napsat do SZ.
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše:
@kve-tinka Tohle není o studu, je to trošku složitější ohledně citlivějších informací. Nevěděla jsem, co zakladatelku konkrétně zajímá. Jinak více můžu napsat do SZ.
Pokud by to šlo, prosila bych o tu SZ, já ti ji napsat nemůžu…asi tím že jsi anonym.Ted jsou nábory…Studovala jsem stránky AČR, dívala jsem se i na ty fyzické testy.No potřebovala bych vědět pár věcí, např. jak probíhá potom třebas ten tříměsíční kurz apod. Prosím o tu SZ
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@kve-tinka píše:
Ty se za takové prestižní povolání stydíš, že jsi anonym??![]()
![]()
No tak zrovna v tomto případě je anonym zcela opodstatněný, věř tomu..
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@marmelada78 ale asi tady na jejím profilu nevyčteme životopis, že jo?!! Ale pro mě za mě.
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@kve-tinka píše:
@marmelada78 ale asi tady na jejím profilu nevyčteme životopis, že jo?!! Ale pro mě za mě.![]()
pokud tu napisu, ze je mi 32 let, mam dve deti a jsem vojanda z povolani, lehce si nekdo domysli, ze.jsem to treba zrovna ja - sousedka, tchyne, kamaradka.
Ja mam rada soukromi a jsem rada, ze si tu muzu v klidu pokecat a nemusim se strachovat, ze me tu nekdo vyhledava a spehuje. Takze anonymita v zajmu ochrany soukromi - ano.
Ono se casto dost dam pak divi, ze.je tu nekdo spehuje, kdyz zde na sebe vse prasknou.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@kve-tinka já bych řekla že moje téma nebylo o tom jak někdo napíše, ale jiné. Pro mě to není ani důležitý jestli někdo napíše jako anonym nebo normálně. To je každýho volba a spíš to něco vypovídá o tobě. Mě je to totiž úplně jedno, šlo mi jen o informace. Takže bych to tady dál nerozváděla, je to zbytečný a úplně mimo mísu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Margarita co to prosím tě vypovídá o mě? Jen jsem se slušně zeptala…
mi to příjde jako zajímavé povolání, za které se člověk nemusí stydět. Takže klíd. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@AngelLilly píše:
pokud tu napisu, ze je mi 32 let, mam dve deti a jsem vojanda z povolani, lehce si nekdo domysli, ze.jsem to treba zrovna ja - sousedka, tchyne, kamaradka.
Ja mam rada soukromi a jsem rada, ze si tu muzu v klidu pokecat a nemusim se strachovat, ze me tu nekdo vyhledava a spehuje. Takze anonymita v zajmu ochrany soukromi - ano.
Ono se casto dost dam pak divi, ze.je tu nekdo spehuje, kdyz zde na sebe vse prasknou.
Počkej? vojanda z povolání žije v utajení? Jako, že neříká doopravdy čím se živí?? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@kve-tinka píše:
Počkej? vojanda z povolání žije v utajení? Jako, že neříká doopravdy čím se živí??
Takiva jednoducha vec a nepochopena. Tak jeste jednou. Nechce tady o sobe uvadet sve soukrome informace, aby ji nekdo z okoli nepoznal = aby treba sousedka, kamardka ci pratele nevedeli, pod jakym nickem to komunikuje. Proste si tu chce zachovat sve soukromi. Snad uz pochopis.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@kve-tinka píše:
Ty se za takové prestižní povolání stydíš, že jsi anonym??![]()
![]()
Taky se přikláním k názoru, že příslušníkovi bezpečnostních složek může nevhodná zmínka na netu udělat ze života peklo. Takže taková anonymita má opodstatnění. To není o tom, že se někdo stydí za používání určitého druhu plínek nebo kosmetiky.
A pro tvou informaci, co tak můžu posoudit, tak jsem tady zaznamenal okolo deseti uživatelek, které by mohly být zaměstnankyněmi armády. Holt šídlo v pytli neutajíš…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit