Najde se tu žena - voják z povolání?

2570
5.7.14 16:33

Najde se tu žena voják z povolání?

Najde se tu nějaká mamina co je voják z povolání? Chtěla bych vědět jestli se to dá skloubit a co toto povolání pro ženskou obnáší. Děkuji za reakce :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.7.14 16:56

Ahoj, co potřebujete vědět? :-)

  • Citovat
  • Upravit
2570
5.7.14 17:00

Já jen že pořád uvažuju nad tím, přihlásit se.Jen si dost dobře nedokážu představit, co to v reálu obnáší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.14 17:05

Tak být fyzicky a hlavně zdravotně v pořádku. No a taky psychicky :-) Vždycky záleží na tom, co člověk dělá, zda v kanceláři nebo mimo. Nějak mě ta práce neomezuje, samozřejmě že se na ženy v určitých oblastech berou ohledy, v některých ohledech to nejde. Je to na delší povídání…

  • Citovat
  • Upravit
6873
5.7.14 18:38
@Anonymní píše:
Ahoj, co potřebujete vědět? :-)

Ty se za takové prestižní povolání stydíš, že jsi anonym?? :think: :roll: ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.14 19:06

@kve-tinka Tohle není o studu, je to trošku složitější ohledně citlivějších informací. Nevěděla jsem, co zakladatelku konkrétně zajímá. Jinak více můžu napsat do SZ.

  • Citovat
  • Upravit
2570
5.7.14 19:14
@Anonymní píše:
@kve-tinka Tohle není o studu, je to trošku složitější ohledně citlivějších informací. Nevěděla jsem, co zakladatelku konkrétně zajímá. Jinak více můžu napsat do SZ.

Pokud by to šlo, prosila bych o tu SZ, já ti ji napsat nemůžu…asi tím že jsi anonym.Ted jsou nábory…Studovala jsem stránky AČR, dívala jsem se i na ty fyzické testy.No potřebovala bych vědět pár věcí, např. jak probíhá potom třebas ten tříměsíční kurz apod. Prosím o tu SZ

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3157
6.7.14 13:12
@kve-tinka píše:
Ty se za takové prestižní povolání stydíš, že jsi anonym?? :think: :roll: ;)

No tak zrovna v tomto případě je anonym zcela opodstatněný, věř tomu..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6873
6.7.14 14:45

@marmelada78 ale asi tady na jejím profilu nevyčteme životopis, že jo?!! Ale pro mě za mě. ;) :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8781
6.7.14 15:28
@kve-tinka píše:
@marmelada78 ale asi tady na jejím profilu nevyčteme životopis, že jo?!! Ale pro mě za mě. ;) :kytka:

pokud tu napisu, ze je mi 32 let, mam dve deti a jsem vojanda z povolani, lehce si nekdo domysli, ze.jsem to treba zrovna ja - sousedka, tchyne, kamaradka.
Ja mam rada soukromi a jsem rada, ze si tu muzu v klidu pokecat a nemusim se strachovat, ze me tu nekdo vyhledava a spehuje. Takze anonymita v zajmu ochrany soukromi - ano.
Ono se casto dost dam pak divi, ze.je tu nekdo spehuje, kdyz zde na sebe vse prasknou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2570
6.7.14 15:44

@kve-tinka já bych řekla že moje téma nebylo o tom jak někdo napíše, ale jiné. Pro mě to není ani důležitý jestli někdo napíše jako anonym nebo normálně. To je každýho volba a spíš to něco vypovídá o tobě. Mě je to totiž úplně jedno, šlo mi jen o informace. Takže bych to tady dál nerozváděla, je to zbytečný a úplně mimo mísu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6873
6.7.14 20:38

@Margarita co to prosím tě vypovídá o mě? Jen jsem se slušně zeptala… :roll: mi to příjde jako zajímavé povolání, za které se člověk nemusí stydět. Takže klíd. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6873
6.7.14 20:39
@AngelLilly píše:
pokud tu napisu, ze je mi 32 let, mam dve deti a jsem vojanda z povolani, lehce si nekdo domysli, ze.jsem to treba zrovna ja - sousedka, tchyne, kamaradka.
Ja mam rada soukromi a jsem rada, ze si tu muzu v klidu pokecat a nemusim se strachovat, ze me tu nekdo vyhledava a spehuje. Takze anonymita v zajmu ochrany soukromi - ano.
Ono se casto dost dam pak divi, ze.je tu nekdo spehuje, kdyz zde na sebe vse prasknou.

Počkej? vojanda z povolání žije v utajení? Jako, že neříká doopravdy čím se živí?? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8781
6.7.14 20:58
@kve-tinka píše:
Počkej? vojanda z povolání žije v utajení? Jako, že neříká doopravdy čím se živí?? :think:

Takiva jednoducha vec a nepochopena. Tak jeste jednou. Nechce tady o sobe uvadet sve soukrome informace, aby ji nekdo z okoli nepoznal = aby treba sousedka, kamardka ci pratele nevedeli, pod jakym nickem to komunikuje. Proste si tu chce zachovat sve soukromi. Snad uz pochopis.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18305
15.7.14 22:34
@kve-tinka píše:
Ty se za takové prestižní povolání stydíš, že jsi anonym?? :think: :roll: ;)

Taky se přikláním k názoru, že příslušníkovi bezpečnostních složek může nevhodná zmínka na netu udělat ze života peklo. Takže taková anonymita má opodstatnění. To není o tom, že se někdo stydí za používání určitého druhu plínek nebo kosmetiky.
A pro tvou informaci, co tak můžu posoudit, tak jsem tady zaznamenal okolo deseti uživatelek, které by mohly být zaměstnankyněmi armády. Holt šídlo v pytli neutajíš…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat