Reklama

Najednou málo ejakulátu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.18 06:23
Najednou málo ejakulatu

Ahoj, mám dotaz. Včera jsem dělala partnerovi večer orální sex a měl oproti jindy velmi málo ejakulátu. Běžně máme sex denně a ejakulátu je cca vždy podobné množství. Tohle bylo ale fakt maličko. Z práce měl volno, odpoledne byl u lékaře. Když přijel domů, tak byl utahaný, spal. Orál byl cca v 11 večer. Úplně si říkám, jestli nebyl na záletech. Jinak žádné podezření nemám, chová se krásně, jde čistě jen o to minimální množství ejakulátu při stejné frekvenci sexu, jako normálně. A.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Petra67
Kecalka 269 příspěvků 28.02.18 07:04

Řekla bych, že nad tím zbytečně přemýšlíš. :mrgreen: Třeba si to udělal v práci…nebo to má jiný důvod, ale nejsem odborník na to, co ovlivňuje tvorbu ejakulátu. Já jsem nikdy množství přítelova ejakulátu nijak neposuzovala…jsem spíše radši za méně :lol:

Enicka
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 28.02.18 07:06

Přesně, třeba si ho jen vyhonil…nepremyslej nad takovýma blbostma. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.18 07:17

Nevyhonil, takové věci si normálně říkáme. Popravdě jsem nad tím nepřemýšlela, ale četla jsem to tady v nějaké diskusi. A zamyslela se nad tím, že se fakt ještě nikdy nestalo, aby toho bylo takhle málo.

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 28.02.18 07:19

A proč by ti měl říkat, že a kdy si ho vyhonil?? 8o Já to teda partnerovi neříkám/on mě s tím taky nevyslýchá.

Pokud nemáš jiné signály, za tímto bych nevěru neviděla.

Hroznej puberťák
Závislačka 4140 příspěvků 28.02.18 07:27

Kdo dřív přijde, ten víc polkne :jazyk: :srdce: :mavam:

Marek_04
Kecalka 161 příspěvků 28.02.18 07:32

Asi si to setril na druhe kolo. Jde videt, ze asi nemas, co delat, ze resis takove blbosti.

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33143 příspěvků 28.02.18 07:33
@Anonymní píše:
Nevyhonil, takové věci si normálně říkáme. Popravdě jsem nad tím nepřemýšlela, ale četla jsem to tady v nějaké diskusi. A zamyslela se nad tím, že se fakt ještě nikdy nestalo, aby toho bylo takhle málo.

tak ti to asi neříká pokaždé. Ale je zajímavé takto sledovat, zda chlap…jinde, nebo si to dělá sám :think: To mě nenapadlo nikdy :nevim:

Hroznej puberťák
Závislačka 4140 příspěvků 28.02.18 07:35
@WERISKA píše:
tak ti to asi neříká pokaždé. Ale je zajímavé takto sledovat, zda chlap…jinde, nebo si to dělá sám :think: To mě nenapadlo nikdy :nevim:

Čili hned od úplněho počátku vztahu je třeba preventivně odstříkávat, aby se potom kdyžtak v budoucnu na tu milenku tak snadno nepřišlo :palec:

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 28.02.18 07:37
@Hroznej puberťák píše: Čili hned od úplněho počátku vztahu je třeba preventivně odstříkávat, aby se potom kdyžtak v budoucnu na tu milenku tak snadno nepřišlo :palec:

Už se ti klepe prcka strachy, že sem píše ta tvoje s podezřením? :lol:

zoidberg
Extra třída :D 11480 příspěvků 28.02.18 07:37

Prostě jen nebyl dostatečně vzrušený. Byl utahaný a spal. Buď ráda, že pustil aspoň pár kapek ;)

Hroznej puberťák
Závislačka 4140 příspěvků 28.02.18 07:40
@jankajj píše:
Už se ti klepe prcka strachy, že sem píše ta tvoje s podezřením? :lol:

To fakt ne, ta by na něco takového jako em nevlezla :mrgreen: :jazyk:

Uživatel je onlinekáťa
Extra třída :D 12635 příspěvků 28.02.18 07:42
@zoidberg píše:
Prostě jen nebyl dostatečně vzrušený. Byl utahaný a spal. Buď ráda, že pustil aspoň pár kapek ;)

Teď bez legrace, taky mě to zajímá. To fakt, kdyz je toho málo znamená, že chlap nebyl tolik nadržený??? Nám se taky stává, že množství semene bývá velmi proměnlivé, i když sexuální aktivity máme zhruba stejně často. Někdy je toho po stejném čase spousta a někdy trošičku. A masturbaci to není. Já tedy o nevěře nepřemýšlela…

hapolda
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 28.02.18 07:49
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dotaz. Včera jsem dělala partnerovi večer orální sex a měl oproti jindy velmi málo ejakulátu. Běžně máme sex denně a ejakulátu je cca vždy podobné množství. Tohle bylo ale fakt maličko. Z práce měl volno, odpoledne byl u lékaře. Když přijel domů, tak byl utahaný, spal. Orál byl cca v 11 večer. Úplně si říkám, jestli nebyl na záletech. Jinak žádné podezření nemám, chová se krásně, jde čistě jen o to minimální množství ejakulátu při stejné frekvenci sexu, jako normálně. A.

Nejsi nahodou ta co se partner prvne nemuze udelat a ted najednou je hotov jedna dve?
;) :zed:

Zuzulunka
Kecalka 146 příspěvků 28.02.18 07:51
@Hroznej puberťák píše:
To fakt ne, ta by na něco takového jako em nevlezla :mrgreen: :jazyk:

Má narozdíl od tebe dost rozumu :P

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama