Najednou nechce sát

804
31.7.13 22:20

Najednou nechce sát

Ahoj. Plně kojím, jsme na konci druhého měsíce. Malý je jedlík, chce obvykle po dvou a půl hodinách, rychle se přisaje a hltá. Ale dnes najednou se přestal přisávat, často krká, znovu a znovu si bere bradavku do pusy, ale nestiskne, nebo jen krátce a zase se pouští… Nemáte zkušenost, co se stalo? Dietní chyba? Mléka mám dost.
B.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3611
31.7.13 22:24

Nedostavila menstruace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
31.7.13 22:24

Řekla bych že bojkot kojení. dál přikládej :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
804
31.7.13 22:31
@MARKETAB81 píše:
Nedostavila menstruace?

Jen malinko špiním, ale táhne se to ještě od porodu… je možné, že by při plném kojení mohla přijít tak brzy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3611
31.7.13 22:36

Ano, já jsem ji u prvního dítěte dostala cca v 8. týdnech, pak tedy nic až do doby kdy jsem přestala kojit, což bylo v roce, ale malému to nějak nevadilo, u mladší dcery jsem to dostala v 6. týdnech po porodu a s malou to docela zacloumalo, odmítala mlíko, flašku si nevzala, no nezbývalo než trpělivě stále přikládat a mohli jsme pokračovat v kojení, některé děti jsou na to prý háklivé že se změní chut mléka. tak přeju pevné nervy aby se malej zase chytnul

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25959
31.7.13 22:41

@Babetta a je hladový? :think: Třeba ještě nemá hlad, nebo nějaký bojkot. Dál přikládej a uvidíš, určitě to bude zase dobrý ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2131
31.7.13 23:18

Prikladej a nezapomen pripadne odsavat, at neklesa laktace.
Mrkni na www.kojeni.net, databaze ot a odpo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
804
31.7.13 23:55

Děkuju za tipy. Budeme se snažit dál…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.13 08:06

Taky jsem měla špinění a holka se nechtěla přisávat a řvala u toho, nechutnalo ji mlíčko. Zkus to vydržet a přikládej dál, snad to brzy přejde. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama