Nájemníci neplatí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 13:50
Najemnici neplati

V pulce srpna jsme zacali pronajimat byt, najemnici zaplatili pulku mesice, dali kauci a do 20 zari meli zaplatit na nasledujici mesic, rekli ze to poslou uz 2× a nic, co mam delat? Jak to resit?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Premek_Orac
Kelišová 5122 příspěvků 10.10.18 13:55

Jedná se o smlouvu nájemní nebo podnájemní?
Dodávky energií jsou psány na koho? Na Vás, nebo jsou přepsány na ně?
Pokrývá kauce dluh?

Premek_Orac
Kelišová 5122 příspěvků 10.10.18 13:56

PS: Osobně bych jim zaslal výpověď, dlužné nájemné strhnul z kauce, a pokud bych je nemohl z bytu dostat, tak odpojil energie.

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8854 příspěvků 10.10.18 14:06

Záleží jak máš postavenou nájemní smlouvu. Předpokládám, že ji sestavoval právník a podobné věci jsou tam ošetřeny…

divine woman
Extra třída :D 11969 příspěvků 10.10.18 14:08

Napiš o jakou jde smlouvu. Nájemní, podnájemní, na jakou dobu. Problém je třeba začít řešit ihned a nečekat. Vím o pár vychytávkách.

Milena555
Nováček 6 příspěvků 12.01.19 21:05
problémový nájemník

Nevím kam s tímto problémem, pronajmula jsem byt slečně která má 2 letou holčičku,nejdříve mi lhala že tam bude bydlet sama,ale bydlí tam se svým přítelem.Nájemné splácí na 3× až 5×.Dnes celé dopoledne mi volala že jí protýká voda přes hodiny,jelikož jsem nebyla doma jsem jí řejkla ať jde za domovníkem ať zavolá havarku a nato jsem volala dceři ať jde k ní a zjistí co a jak a co je za problém,samozřejmě jí pouze protýkal záchod a žádný jiný problém nebil,ale ten řešil manžel den před tím a řekl jim že musí sehnat těsnění a v pondělí to opraví a dal jim istrukce.Ale já jsem se vrátila a šla jsem tam daný problém řešit,no ale následovalo to si nikdo nedovede představit,chtěla jsem aby tedy zapli studenou vodu abych věděla jaký je problém s tím protýkáním,děsivý řev na mě a nastavila pěst nad mou hlavu,což moje dcera nevydržela chytla jí a odstrčila,
kde slečna aby si snad pomohla dala pěstí do omakartu koupelny aniž by si uvědomila,že byt nepatří jí.Bak následovalo jen ječení a vyhrožování.Potom přišla matka slečny která začala ječet na mojí dceru a takto jsem to poslouchala 1,5h a pak nastal problém chtěla jsem odejít ale dozvěděla jsem se že na mé nájemníky byla sepsaná petice a zaslána na družstvo,nikdo mi nic neřekl že probíhá takový to problém s nájemnicí.
Nájemní smlouvu nemá ta se jí ukončila k 31.12.2018 a jinou jsem s ní neuzavřela do 3 dnů jsem jí řekla že se z bytu vystěhuje,ale mám takový pocit že byt budu mít jak kůlničku na dřívý.Jelikož vyhrožujou tak se tam normálně bojím jít sama protože slečny matka řekla,že její dcera mi má říci když tam přídu s dcerou tak má pustit do bytu jen mě .Jména napíšu matka chodí se svou dcerou a oroduje za ní aby se jí pronajmul byt a podotýkám že její přítel fetuje a to za přítomnosti toho dítěte

Milena555
Nováček 6 příspěvků 12.01.19 21:08

Chtěla bych požádat kde je portál aby se další pronajimatel bytů nespálil s těmito osobamy
kde můžu uvést jejich jména a přímení.Vím i o tom že bydlela někde v Jirkově a pronajimatel s ní měl také problémy

Nimie
Nadpozemská drbna 27835 příspěvků 12.01.19 21:15

@Milena555 smlouvu má ukončenou už skoro před 14 dny, tudíž nevidím důvod proč tam ještě jsou. Buď na ně zavolej policajty a nech je okamžitě vystěhovat (akorát by to chtělo k tomu ještě zámečníka, který na místě vymění zámky) nebo si sežeňte nějakého kamaráda, který jí přesvědčí… ono jinak to nejde občas. Žádná jména nikde uvádět nemůžeš.

Milena555
Nováček 6 příspěvků 12.01.19 21:49

asi zavolám policajty nechtěj ten byt opustit,Oni mě dnes vyhazovali že odejdou kdy oni chtěj,škoda že se nemůžou uvádět jména protože ty co jim pronajmou byt budou mít problémy .A nevíš jak je možný ,že mě neinformovali o tom že jsou tam problémy s nájemníkama a rovnou napsali petici

Milena555
Nováček 6 příspěvků 12.01.19 21:52

jak to mám teda dál řešit,byt jsme koupili synovci kterého máme v pěstounce,ale pořád ještě studuje,tak jsme nechtěli platit nájemné ,že ho zatím pronajmem

arinecka
Kelišová 6402 příspěvků 13.01.19 11:21

@Milena555 Chytit za p@del a vyhodit. Drzost některých lidí mě nepřestává udivovat :zed:

divine woman
Extra třída :D 11969 příspěvků 13.01.19 19:26

@Milena555 Jestli se nebudou chtít vystěhovat, tak máš smůlu. Policie ti pomůže jen s pravomocným rozsudkem v ruce. Nejrychlejší řešení je odstřihnout elektřinu- je to zdarma a do půl roku tě i zdarma připojí zpět. Nebo byt pronajmi na měsíc nabušeným svalovcům, ti by ji mohli přesvědčit, aby se odstěhovala.

bertoldina
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 13.01.19 19:29

@divine woman A jako bonus dostane záznam do trestního rejstříku… https://www.hypoindex.cz/…neodpojujte/

divine woman
Extra třída :D 11969 příspěvků 13.01.19 19:31

@bertoldina Já vím, že to není legální, ale účinné ano. Legální je podat žalobu na vyklizení bytu a pak může čekat i rok nebo déle.

bertoldina
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 13.01.19 19:42
@divine woman píše:
@bertoldina Já vím, že to není legální, ale účinné ano. Legální je podat žalobu na vyklizení bytu a pak může čekat i rok nebo déle.

Ono to není jen nelegální, ono je to trestné. Takže bych si moc dala pozor i na to něco takového doporučovat.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama