Nákup na e-shopu Lindex

21
21.5.16 03:25

Nákup na e-shopu Lindex

Zdravím maminky, na e-shopu Lindex jsem našla spoustu hezkých věcí a mají dokonce některé oblečky pro miminka označené akcí Set Price, kdy cena za set kalhot a body je 349 Kč místo původních 548 Kč, takže sleva 199 Kč. Naházela jsem si do košíku tyto sety tři, ale 199 Kč se mi odečetlo jen 1×. Nemáte s tím některá zkušenost? Jestli třeba nemá zákazník nárok jen na jednu slevu? Na zákaznický servis jsem psala, zatím bohužel bez odpovědi. Děkuji za každou radu :*

Příspěvek upraven 21.05.16 v 16:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20509
21.5.16 07:04

Jednou jsem objednala neco, na co se mi spatne nacetla sleva.
Po zadani a dokonceni objednavky jsem napsala mail a castku bez problemu upravili.
Jinak obecne nakupuji ja Lindex eshopu casto a bez jedineho problemu. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
21.5.16 07:40

Za mě taky bedzproblémový e-shop. Ale koukám že se snažíš vše tak nějak očurat za každou cenu. Co tak zvednout telefon a zeptat se…co? Jo vlastně…taky to stojí peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
21.5.16 15:59

@SuperB Promiň? Proč se tady do mě navážíš? Položila jsem normální dotaz. Nechápu proč očurat? Měla bych snad platit plnou cenu, když jiní na to mají slevu? :lol: Zamysli se, než něco napíšeš :palec: Jinak jsem volala už do dvou prodejen, dovolala jsem se do jedné, kde mi slečna neřekla vůbec nic. Ráda za kvalitní věci zaplatím, ale určitě nebudu platit víc než musím, na to jsi zřejmě expert ty. A od chlapa, který se zaregistruje na emiminu, aby tady prudil, rady opravdu nepotřebuju :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama