Pplko doručení balíčku

13
19.5.16 19:26

Pplko doručení balíčku

Zdravím :-) Objednala jsem si balíček a dopravu pplkem.. Vím že mi budou volat jestli jsem v určitou hodinu doma. Jenže vždycky dojeli tak kolem jedné hodiny a teď bohužel budu dyl v praci, tak když jim řeknu čas v kolik budu doma dojedou i přesto že mi nabízeli jiný čas? Trošku blby dotaz vím, ale ještě jsem se s tímto nesetkala a jedna se o dárek k narozeninám, takže bych ho v ten den potřebovala. Děkuji za odpověď :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15533
19.5.16 19:31

Můžeš se s nimi domluvit v den doručení - ráno posílají sms s kontaktem na kurýra a hodinou doručení. Připadne změn adresu dodání do práce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6798
19.5.16 19:42

Až kurýr ráno zavolá, můžeš si domluvit doručení na nejbližší PPL parcelshop https://www.pplbalik.cz/Main3.aspx?… a tam si to osobně odpoledne vyzvednout

Když má nějaké místo po trase okolo 13hod, tak tam znova třeba na 15:30 nejezdí, leda další den, ale zase okolo 13hod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1072
19.5.16 19:46

Ne kuryr v jinou hodinu nedorazi. Musis mu rano zavolat a domluvit se s nim kdy jindy balicek doruci. Nebo se to da zmenit i pres internet. Prijde ti to do mailu. Kuryri jsou pak celkem neprijemny protoze jim strhavaji penize za nedoruceni. Nebo si to muzes vyzvednout u nich na depu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
19.5.16 19:50
@xkoup21 píše:
Ne kuryr v jinou hodinu nedorazi. Musis mu rano zavolat a domluvit se s nim kdy jindy balicek doruci. Nebo se to da zmenit i pres internet. Prijde ti to do mailu. Kuryri jsou pak celkem neprijemny protoze jim strhavaji penize za nedoruceni. Nebo si to muzes vyzvednout u nich na depu.

Pravda s tím strháváním peněz. Oni ti v sms napíšou, že když ti to nevyhovuje ať zavoláš, ale když zavoláš, tak ti řekne, že ti to vlastně nemůže doručit v jiný čas…trošku na hlavu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10837
19.5.16 20:09

Taky volime parcelshop a odpoledne si to tam vyzvedavame.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
19.5.16 20:27

@Nerniss přítel pracuje jako kurýr u PPLka a jak se tady pise pokud ti cas nevyhovuje je nejlepsi se domluvit s řidičem co a jak.. Buď ti to múže přivézt jiný den a nebo ti to múže nechat na výdejním místě. Vše je o domluvě. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6576
19.5.16 20:36

Nebo doručit večer jak jede zpět na depo. Tak jsme to dělali u nás.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19217
19.5.16 20:37

Zavolej a domluv se já teda musím říct, že s ppl nemívám problém většinou vyhoví i se mi stalo, že volali sami jestli můžou přijed v jinou hodinu než psali, zato dpd strašný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5987
19.5.16 20:50

Také doporučuji PPL Partner. Jde to změnit u nich na webu a těch partnerů je celkem hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23568
19.5.16 21:00

Zkus mu zavolat. My už jsme se jednou s ním naháněli po městě, protože by nám dovezl balík pozdě, tak jsme si ho našli jinde. :-) A na jiné místo to dovezou v pohodě nebo do shopu, taky vyzkoušeno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Zuzaniee
20.5.16 10:09

Ráno většinou kurýr posílá SMS, v kolik dorazí, tak mu zavolej a buď si domluv jiný čas, nebo změň adresu, s tím nám vždy vyhověl :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama