Nakupujete přes internet?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dominikniknika
Stálice 60 příspěvků 22.04.19 20:24
Nakupujete přes internet?

Nakupujete někdo oblečení přes internet?
Jaké si nikdy neobjednáte protože nemáte možnost vyzkoušet předem i když byste rádi protože se vám zboží moc líbí?
Jak často musíte zboží vracet a žádat o zaslání jiné velikosti?

Reakce:
J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 22.04.19 20:33
@Dominikniknika píše:
Jaké si nikdy neobjednáte protože nemáte možnost vyzkoušet předem i když byste rádi protože se vám zboží moc líbí?

Já nakupuji v podstatě jen přes internet. Nakupuji většinou že stejných stránek tak vím už jakou velikost a dle tabulek většinou sedí, jen Lidl beru o velikost menší někdy i o dvě. Jinak většinou mi sedí M-L a kdyz se seknu, tak to proste vyměním, ale to je zřídka :)

Kriss Tina
Extra třída :D 10814 příspěvků 22.04.19 20:34

Já objednávám občas, nekoupila bych třeba boty, ty si musím zkusit, nějaké šaty, ktere nejsou elastické bych taky nebrala, jinak asi cokoliv :think: nejvíc objednávám leginy, trička, sukně, nevracela sem nikdy nic.

Paola21
Závislačka 4060 příspěvků 22.04.19 20:47

Nakupuju celkem často, vracela jsem jenom jednou. Už mám vychytané, která velikost mi padne. Nekupuji přes net tedy kalhoty - ty si fakt musím zkusit někde v obchodě, protože jinak mi končí často někde nad kotníky - a nekupuju bundy/kabáty, protože tam mi často končí rukávy 10 cm nad zápěstím. :D

Rosary
Kecalka 202 příspěvků 22.04.19 21:04

Pokud jsi z většího města, zkus Zoot… Vybereš si na netu, zkusíš co ti sedne na jejich výdejně, zaplatíš jenom co chceš a zbytek necháš tak. Ale žádná platba předem, maj slušné finanční problémy ;)

luca241
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 22.04.19 21:12
@Dominikniknika píše:

Nakupují v podstatě jen přes internet, klidně i 2 velikosti od jednoho zboží. Vyzkousim a co nesedne, to kdyžtak pošlu zpět. Nakupuji na eshopech, kde je vrácení zdarma.ale tím, že tocim pořád dokola stejne značky, tak to většinou sedne a varcim málokdy.

Dominikniknika
Stálice 60 příspěvků 23.04.19 09:05

Škoda že tu není níkdo majitelem takového e-shopu

Laurie
Kecalka 460 příspěvků 5 inzerátů 23.04.19 09:14

@Dominikniknika to je nakej průzkum ne? 8)

Dominikniknika
Stálice 60 příspěvků 23.04.19 17:09
@Laurie píše:
@Dominikniknika to je nakej průzkum ne? 8)

jj, dělám si průzkum.
Mám takový nápad a proto se snažím sondovat.

karolina935
Nováček 10 příspěvků 26.04.19 15:02

Oblečení přes internet nakupuji docela pravidelně a vracela jsem jen jednou. Vše bez problému. Ale boty, ty si musím zkusit, bez toho to nejde :mrgreen:

pocker
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 26.04.19 20:57

Nakupujeme většinou hračky nebo elektroniku. Boty vůbec a oblečení vyjímečně..musím to zkusit, jak v tom vypadám :lol:

Hanca79
Nováček 6 příspěvků 10.05.19 20:33

Jasně, a ráda 8) 8) 8)

Váš příspěvek
Reklama